Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Aktualności

Informacje

Publikacje

Acoustic Lounge - Akustyczna przechadzka (RFM) muzyka-relaksacyjna-pl

Trzeci album z kolekcji Acoustic Premium Music zawierający utwory o tempie od 80 do 90 uderzeń ma minutę co sprawia, że nosi miano muzyki wellness i nadaje się również do nieco aktywniejszego wypoczynku.

Acoustic Lounge - Akustyczna przechadzka (RFM)

Nowy

Czas albumu: 63 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,49 zł

  • Płyta CD
    46,49 zł
  • MP3 CD-R *
    36,49 zł
  • MP3 Pendrive *
    36,49 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 63 min. / 88 bmp - tempo szybsze
Instrumenty fortepian, gitary, gitara basowa, saksofony, flety, syntezatory, perkusja i instrumenty perkusyjne
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Acoustic Lounge - Akustyczna przechadzka - to trzeci album z kolekcji Acoustic Premium Music zawierającej wyjątkową muzykę, łącząca instrumenty akustyczne z elektronicznym brzmieniem nowoczesnego gatunku chillout.

Na tej płycie znalazły się utwory o tempie od 80 do 90 uderzeń ma minutę co sprawia, że płyta poza wykorzystaniem jako wspaniałe tło nadaje się również do nieco aktywniejszego odpoczynku. Taką muzykę określamy często muzyką wellness - czyli muzyką dobrego samopoczucie, pozwalającą na ładowanie się naszych wewnętrznych akumulatorów.

Opinie:

Oceń 

bardzo dobra mzuya do sklepu w super cenie

Polecam wszystkie z tej kolekcji

Oceń 

Super

Super muza do odpoczynku i popijania dobry rzeczy

Oceń 

Trudno napisać coś jak się słucha takiej muzyki. Jest tak dobra że się pisać nie za bardzo chce. Mogę tylko napisać polecam i na tym zakończyć te rozmyślania.

Oceń 

Album godny polecenia. Płytka bardzo wkręca. Idealna do odpoczynku

Oceń 

Najlepsza płyta chilloutowa do relaksacji i odpoczynku

Porównując tą płytę z resztą płyt serii acoustic to ta jednak wygrywa !

Oceń 

Boska

To moja ulubiona płyta, serdecznie polecam można słuchać cały dzień w kółko.

Oceń 

Bardzo dobra płyta

Dla mnie wyjątkowo radość słuchania, to się słucha i słucha.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Acoustic Lounge - Akustyczna przechadzka (RFM)

Acoustic Lounge - Akustyczna przechadzka (RFM)

Trzeci album z kolekcji Acoustic Premium Music zawierający utwory o tempie od 80 do 90 uderzeń ma minutę co sprawia, że nosi miano muzyki wellness i nadaje się również do nieco aktywniejszego wypoczynku.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Klubowy Chillout, Albumy CD (SPG) , Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , Albumy CD, 77-90 bmp - szybsze, Muzyka w/g tempa , muzyka do seksu, muzyka do pracy , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, Muzyka - SPG, Muzyka do prezentacji, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka do recepcji , instrumentalna, rozrywkowa, muzyka do nauki , poprawiająca samopoczucie, Pressmedia, Free Music Records, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka klubowa, muzyka saksofon, Muzyka instrumentalna, Muzyka do samochodu, Muzyka do produkcji, muzyka do pubu i baru, do ośrodków sportowych, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do hotelu, Muzyka do lokalu, muzyka tła, smooth jazz, muzyka klubowa, lounge & club, chill out, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat