Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Aktualności

Informacje

Publikacje

Afrykańskie marzenia MP3 - African Dreams muzyka relaksacyjna świata

Wyjątkowo udane połączenie wielu rytmów Czarnego Lądu z przenikającą, a nawet hipnotyzującą mową bębnów Djembe oraz plemiennych pieśni ludowych. Płyta fascynuje każdego słuchacza, napawa pozytywną energią życiową...Afrykańska muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat w wersji na płycie audio CD.

African Dreams - Afrykańskie marzenia (RFM)

Nowy

Czas albumu: 48 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

39,50 zł

  • Płyta CD
    39,50 zł
  • MP3 CD-R *
    29,50 zł
  • MP3 Pendrive *
    29,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 48 min. / 57 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.
Format Płyta audio CD

Odpoczynek, spokój i harmonia odgrywają w naszym życiu coraz większą rolę. Od nich zależy bowiem stan naszego zdrowia oraz stopień wykorzystania możliwości umysłu. Kompozycje znajdujące się na tej przepięknej płycie łączą w harmonijną całość szeroki wachlarz charakterystycznych dla kontynentu afrykańskiego elementów etnicznych z elementami nowoczesnej muzykoterapii. Wyjątkowo udane połączenie wielu rytmów Czarnego Lądu z przenikającą, a nawet hipnotyzującą mową bębnów Djembe oraz plemiennych pieśni ludowych. Muzyka „Afrykańskich marzeń”, zdradzająca już od pierwszych dźwięków jej pochodzenie, fascynuje każdego słuchacza, napawa pozytywną energią życiową oraz przenosi w pełną obrazów podróż po Afryce. Album African Dreams to jednocześnie prawdziwa perełka w kolekcji VTM dążąca zadziwiająco szybko w kierunku złotej płyty.

Opinie:

Oceń 

Ciężko napisać coś o tej płycie

Ona jest wspaniała i to to wszystko.

Oceń 

Afrykańska relaksacja z muzyką

Pełny relaks z muzyką afrykańską.

Oceń 

brawo wy

super

Oceń 

Czegoś podobnego nigdy nie słyszałam

Nie pisałam nigdy o zakupionych rzeczach ale tej płyty tak często słuchała po zakupie że trudno mi się powstrzymać. To jest jak narkotyk. Muzyka która jest tak piękna lekka i zawsze poprawia mi nastrój zasługuje na opinię i polecenie. Polecam całym sercem.

Oceń 

Jak to jest zrobione?

Dlaczego ta muzyka jest taka dobra??? Pozostaje w uchu przez cały dzień i nie denerwuje. Jak to jest zrobione??

Oceń 

Szkoda

Wielka szkoda że to nie cała godzina, ja masuję przy tej płycie i za szybko mi się kończy.

Oceń 

trudno coś napisać bo ta muzyka odejmuje słowa.

Oceń 

Tak jak ktoś wyżej napisał rytmy mało z afryką mają wspólnego ale jestem na tak bardzo fajnie się słucha i dokręca dready

Oceń 

To jest super muza!

Czegoś piękniejszego nie słyszałam od dawna. To jest cudowne.

Oceń 

Afryka górą!

To zdecydowanie najczęściej odtwarzany album w naszym salonie. Uwielbiamy go my i tym samym po chwili uwielbia go każdy klient. Ten sklep powinien nam chyba płacić jakąś prowizję za reklamę tej muzyki bo mówimy klientom gdzie można go kupić:-) Pozdrawiamy Opole.

Oceń 

Bardzo dobry album

Oceniam ten album na 4 gwiazdki tylko dlatego, że dobór rytmów ma mało wspólnego z afrykańską kulturą. Pomimo tego muzyka jest bardzo przemyślana i o dziwo afrykańska. Brawo za odwagę i za innowatorskie podejście do kompozycji gatunku World.

Oceń 

Absolutna atrakcja!

Niezwykła produkcja z pięknymi melodiami, cudowne, delikatne instrumenty i autentyczne brzmienia.

Oceń 

Irena Wolska

Ta muzyka to najczęściej odtwarzana płyta w moim domu. Muzyka VTM jest po prostu super! Nawet moja wnuczka jest zachwycona.

Oceń 

Opinia

To bardzo szczególna płyta - bez wątpienia. Naprawdę można poczuć energię Afryki w tych rytmów. Emocjonalna, impulsywna i trudno opisać to słowami. Kocham muzykę afrykańską i często bywałam rozczarowana szukając czegoś ciekawego w tym obszarze. African Dreams w pełni skompensował te rozczarowania. Wielkie podziękowania dla twórcy tej muzyki!

Oceń 

Odlot

Pełny odlot, bez ściemy to jest coś tak wyjątkowego że trudno to opisywać.

Oceń 

Super

Najlepsza płyta dla mnie w tym sklepie.

Oceń 

Wyjątkowa płyta

Mogę słuchać tego w kółko nawet przez cały tydzień, polecam wszystkim z całego serca, dla mnie to najlepsza płyta w tym sklepie.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

African Dreams - Afrykańskie marzenia (RFM)

African Dreams - Afrykańskie marzenia (RFM)

Wyjątkowo udane połączenie wielu rytmów Czarnego Lądu z przenikającą, a nawet hipnotyzującą mową bębnów Djembe oraz plemiennych pieśni ludowych. Płyta fascynuje każdego słuchacza, napawa pozytywną energią życiową...Afrykańska muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat w wersji na płycie audio CD.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, instrumenty etniczne, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, instrumentalna, etniczna, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , poprawiająca samopoczucie, Arnd Stein VTM, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Złote i platynowe płyty, Muzyka etniczna, muzyka afrykańska, Muzyka świata, Muzyka SPA & Wellness, Muzyka do samochodu, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat