Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Relaxation Absolute - Absolutna relaksacja (RFM)

Płyta zawierająca silne właściwości terapeutyczne dla osób, które nie radzą sobie ze stresem, żyjąc w ciągłym napięciu. Specjalny program terapeutyczny autorstwa Johna Herbermana oparty na koncepcji naukowej znanego muzykoterapeuty dr Lee Bartela, to idealna kompozycja dla wyciszenia organizmu.

Relaxation Absolute - Absolutna relaksacja (RFM)

Nowy

Czas albumu: 61 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

57,50 zł

  • Płyta CD
    57,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 61 min. / 31 bmp
Instrumenty Wiolonczela, skrzypce, saksofon, flet, bass, gitara akustyczna
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Wokal wokalizy
Odgłosy natury odgłosy morza, śpiew ptaków, strumienie
Dostępność Tylko format audio na płycie Audio-CD (produkt importowany)

Do pracy nad albumem John Herbermann zaprosił m.in. Madeleine Vertu, która grą na wiolonczeli wprawia słuchacza w lekki trans. Płyta zawiera szereg delikatnych odgłosów natury na czele z szumem morza jak i śpiewem mew. Uwaga! Pod względem muzycznym album pokrywa się Relax Peacefully i jest jego francuskim wznowieniem. Muzyka z albumu Absolutna relaksacja to bogata dawka wyselekcjonowanych dźwięków, które pozwolą ukoić skołatane nerwy jak i pozwolą nabrać dystansu do życiowych problemów. Wyjątkowi muzycy, wyjątkowe akustyczne instrumenty takie jak wiolonczela, klasyczna gitara, saksofon sopranowy, bass oraz flet tworzą muzykoterapię przez wielkie M. Muzyka relaksacyjna w najlepszym wydaniu wzbogacona o odgłosy natury zarejestrowane przez legendarnego, zwanego ojcem profesjonalnej muzyki relaksacyjnej Dana Gibsona. 

Opinie:

Oceń 

bardzo dobra muzyka relaksacyjna

to co miałem do napisania już napisałem w tytule

Oceń 

Istrumenty kalsyczne i natura

Bardzo wyjątkowo dobrane instrumenty do muzyki która w tym duecie z naturą robi bardzo dobry kawałek roboty terapeutycznej. Wielkie brawa dla portalu muzyka-relaksacyjna.pl

Oceń 

Piękne

Przepiękna muzyka relaksacyjna i relaksujące odgłosy natury w jednym pakiecie. Nigdy nie myślałam że muzyka z naturą może być aż taka piękna.

Oceń 

absolutnie relaksacja absolutna

Piękna muzyka, piękne instrumenty, piękne melodie, piękna relaksacja absolutna i absolutnie nie denerwuje.

Oceń 

Absolutnie mega silna terapeutycznie muzyka. Polecam bardzo zestresowanym!

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Relaxation Absolute - Absolutna relaksacja (RFM)

Relaxation Absolute - Absolutna relaksacja (RFM)

Płyta zawierająca silne właściwości terapeutyczne dla osób, które nie radzą sobie ze stresem, żyjąc w ciągłym napięciu. Specjalny program terapeutyczny autorstwa Johna Herbermana oparty na koncepcji naukowej znanego muzykoterapeuty dr Lee Bartela, to idealna kompozycja dla wyciszenia organizmu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Produkty polecane , muzyka i odgłosy lasu , Music and Health, Albumy CD, do groty solnej, muzyka do relaksacji, poniżej 40 bmp - zanikające , Muzyka w/g tempa , muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do sanatorium, muzyka do Tai Chi, do głębokiej relaksacji, muzyka do zasypiania, muzyka do medytacji, do głębokiej relaksacji, muzyka uspokajająca, muzyka z naturą, muzyka medytacyjna, Muzyka do masażu, muzyka do kontemplacji, muzyka do relaksacji, muzyka antystresowa, muzyka terapeutyczna, Dr. Lee Bartel, Solitudes, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka do medytacji, potoki i strumienie, muzyka i śpiew ptaków, muzyka i odgłosy morza, Muzyka i natura, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Reki, muzyka do Yogi, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, muzyka do zasypiania, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat