Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Deep Relaxation - Głęboka ralaksacja (RFM)

Muzykoterapia i głęboka relaksacja z muzyką dr. Lee Bartela. Głęboka relaksacja z serii Sonic Aid – muzyki tworzonej z wykorzystaniem badań znanego naukowca doktora Lee Bartela, specjalisty od wpływu muzyki na ludzki organizm.

Deep Relaxation - Głęboka ralaksacja (RFM)

Nowy

Czas albumu: 58 min.

Brak produktu w magazynie!

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

57,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 58 min. / 31 bmp
Instrumenty instrumenty elektroniczne, gitara, fortepian
Wokal Wokalizy
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność CA Tylko format audio na płycie Audio-CD (produkt importowany z Kanady)

Muzykoterapia i głęboka relaksacja z muzyką dr. Lee Bartela

Kolejna z pozycji Sonic Aid – muzyki tworzonej z wykorzystaniem badań znanego naukowca doktora Lee Bartela, specjalisty od wpływu muzyki na ludzki organizm. Rytmika nagrań zawartych na tej płycie jest zgodna z pracą mózgu w stanie relaksacji. Płyta pomaga w osiągnięciu stanu głębokiego odprężenia. Doskonale sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu jak i salonie kosmetycznym, czy gabinecie zabiegowym. Kompozycje i wykonanie muzyki jak również jakość nagrań reprezentują – tradycyjnie dla tej serii - najwyższy poziom.

Opinie:

Oceń 

relaksacja z muzyką terapeutyczną

muzyka relaksacyjna stosowana w celach terapeutycznych sprawdza się od tysięcy lat

Oceń 

Polecam świetny produkt do muzykotyerapii

Lekarstwo medycyny naturalnej. Muzyka relaksacyjna jest znana od tysięcy lat i leczy codziennie miliony ludzi, ale nikt sobie z tego sprawy nie zdaje bo o tym się nie pisze.

Oceń 

Dobra płyta

Kupiłem i po raz drugi też bym kupił

Oceń 

1 klasa

Bardzo dobry produkt , polecam

Oceń 

Dobry produkt

Dobry produkt terapeutyczny. Doskonałe wykonanie.

Oceń 

Terapia

W naszym ośrodku terapeutycznym muzyka sprawdza się perfekcyjnie. Wycisza pacjentów i ułatwia zasypianie. Muzyka relaksacyjna jest wskazana w stosowaniu różnego rodzaju terapii, a my trafiliśmy na taką, której oczekiwali nasi podopieczni.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Deep Relaxation - Głęboka ralaksacja (RFM)

Deep Relaxation - Głęboka ralaksacja (RFM)

Muzykoterapia i głęboka relaksacja z muzyką dr. Lee Bartela. Głęboka relaksacja z serii Sonic Aid – muzyki tworzonej z wykorzystaniem badań znanego naukowca doktora Lee Bartela, specjalisty od wpływu muzyki na ludzki organizm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Produkty polecane , Muzykoterapia, muzyka elektroniczna, Music and Health, Albumy CD, do groty solnej, muzyka do relaksacji, poniżej 40 bmp - zanikające , Muzyka w/g tempa , muzyka do gabinetu kosmetycznego, do głębokiej relaksacji, muzyka do medytacji, do głębokiej relaksacji, instrumentalna, muzyka medytacyjna, muzyka ambientowa, Muzyka do masażu, muzyka do kontemplacji, muzyka do relaksacji, muzyka terapeutyczna, Dr. Lee Bartel, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Reki, muzyka do Yogi, Muzyka do ćwiczeń, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, muzyka elektroniczna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat