Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

MP3 Piano Lobby & Lounge - Salonowy fortepian (RFM)

Ambientowy relaksacyjny fortepian solowy, którego zadaniem jest wypełnianie przestrzeni, nie absorbując całej uwagi słuchacza. Wolne od schematów klasycznych, częściowo improwizowane dźwięki tworzą wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Doskonała muzyka zarówno do odpoczynku i relaksacji jak i rozmowy. Wersja do pobrania online.

Wersja do pobrania

Piano Lobby & Lounge MP3 - Salonowy fortepian (RFM) online

266245-PM-MP3-DL

natychmiastowa wysyłka online

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 61 min. / 55 BMP bmp - tempo wolne
Instrumenty Fortepian koncertowy
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Ambientowa, relaksacyjna muzyka tła

Ambientowa muzyka fortepianowa, której zadaniem jest wypełnianie przestrzeni, nie absorbując całej uwagi słuchacza. Wolne od schematów klasycznych, częściowo improwizowane dźwięki tworzą wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Muzyka swobodnie lawiruje między różnymi stylami, nawiązuje zarówno do klasyki, jak i lekkiego jazzu. Sprawdzi się równie dobrze w hotelowym lobby, restauracji czy podczas bankietu, jak i w zaciszu domowym lub jako muzyczne, relaksacyjna lekarstwo na stres. Wersja do natychmiastowego pobrania online.

Opinie:

Oceń 

muzyka na wyjątkowe chwile

nadaje się zarówno do relaksacji jak i do świętowania

Oceń 

muzyka w recepcji

Długo się zastanawialiśmy co powiedzą klientki ale w końcu czas było spróbować. Doskonała zmiana która została zauważona przez wszystkich. Podobało się i tak już zostanie że czasami będziemy słuchać samego fortepianu pomimo że w salonie kosmetycznym się tego nie stosuje. Muzyka do zabiegów to co innego ale w recepcji do czytania przyjęto ją bardzo ciepło. Zobaczymy czy się szybko znudzi.

Oceń 

relaksujący i coś jeszcze

relaksacyjna fortepian który ma w sobie jakiś czar poprawy nastroju pomimo relaksacji. Dla mnie doskonała odskocznia, słucham w przerwie w pracy a nawet samej pracy.

Oceń 

Uwielbiam taką muzykę bo jest żywa

Słychać że to nie komputer i dlatego tak przyjemnie się tego słucha. Polecam zacząć słuchać 15 minut dziennie. Uwaga! może uzależniać.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Piano Lobby & Lounge MP3 - Salonowy fortepian (RFM) online

Piano Lobby & Lounge MP3 - Salonowy fortepian (RFM) online

Ambientowy relaksacyjny fortepian solowy, którego zadaniem jest wypełnianie przestrzeni, nie absorbując całej uwagi słuchacza. Wolne od schematów klasycznych, częściowo improwizowane dźwięki tworzą wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Doskonała muzyka zarówno do odpoczynku i relaksacji jak i rozmowy. Wersja do pobrania online.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy online , Muzyka do poczekalni, Muzyka online, fortepianowa, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do seksu, muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka na uroczystości, do galerii sztuki, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, Muzyka okazjonalna, muzyka do nauki , Free Music Records, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Nowości 2018, Muzyka romantyczna, muzyka fortepianowa, Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do pubu i baru, do galerii handlowej, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, muzyka relaksacyjna, club & house, lounge & club, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat