Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Publikacje

Informacje

Aktualności

MP3 Breath of Tibet - muzyka relaksacyjna i muzykoterapia

Relaksacyjny koncert z udziałem mis tybetańskich. 13 pozycja z serii muzyka i zdrowie. Muzyka łączących tradycje, kulturę i muzykoterapię stanowiącą od tysięcy lat element medycyny naturalnej. Tajemnica ich efektywności kryje się w ich właściwościach fizycznych umożliwiających osiąganie tak dobrych efektów terapeutycznych. Produkt w wersji online.

Wersja do pobrania

Breath of Tibet - MaH13 MP3 - Oddech tybetu (RFM) online

266818-PM-MP3-DL

Czas albumu: 61 min.

natychmiastowa wysyłka online

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 61 / 30 bmp
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Medytacyjna muzyka relaksacyjna z misami tybetańskimi

Misy tybetańskie łączą w sobie tradycje, kulturę i muzykoterapię stanowiącą od tysięcy lat element medycyny naturalnej. Tajemnica ich efektywności kryje się  w właściwościach fizycznych, starannym wykonaniu i sposobie użycia. Stopy metali, odpowiednie wymiary oraz sposób uderzania lub pocierania powodują emisję dwóch dźwięków - jednego słyszalnego bazującego na stałej częstotliwości oraz drugiego w formie bardzo niskiej wibracji powstającej pod dnem misy. Obydwa rodzaje dźwięków mają zastosowanie terapeutyczne. Skutkiem ich działania mogą być procesy uzdrawiające, bazujące na przepływie energii pochodzącej z rezonansu. Dzięki zmiennej gęstości naszej tkanki, misy o różnych wymiarach mogą rezonować z różnymi organami lub częściami ciała. Muzyka relaksacyjna tworzona przy użyciu subtelnych dźwięków mis tybetańskich charakteryzuje się bardzo wysokimi wartościami muzykoterapeutycznymi. Dla pogłębienia efektu terapeutycznego nagrań użyto starego, sprzyjającego relaksacji stroju instrumentów w którym dźwięk "a" to wibracja o częstotliwości 432 Hz. (w stroju standardowym jest to częstotliwość 440 Hz nie wykazująca efektywnego rezonansu z ciałem człowieka). Nagrań mis dokonano w b24studio w Opolu. Studio to specjalizuje się w profesjonalnej rejestracji trudnych instrumentów etnicznych. Zajmuje się od wielu lat badaniami naukowymi związanymi z muzykoterapią. Produkt w wersji online.

Do celów terapeutycznych polecamy muzyką na płytach audio lub w formacie bez kompresji wav. W przypadku zamówień online klient może po natychmiastowym pobraniu plików MP3 zamówić bezpłatnie pliki bez kompresji, które zostaną wysłane w ciągu jednego dnia roboczego w postaci linku do bezpośredniego pobrania wysyłanego na adres poczty elektronicznej przypisany do konta klienta lub inny podany w korespondencji.

Marka / Producent: Free Music

Opinie:

Oceń 

ciekawe dźwięki

Coś niesamowitego, relaksacja i coś więcej. Magia w tej muzyce jest jakaś ukryta głęboka.

Oceń 

Kto szuka ten znajduje

Cudowne misy w cudownej jakości. Bardzo dobre nagrania. Polecam to terapii dźwiękiem.

Oceń 

Ale czad

Coś dzieje się z moimi uszami jak tego słucham. Na początku myślałam że to coś złego ale jak się zastanowiłam to doszłam do wniosku że to jest jakieś takie dogłębnie działające zjawisko. Wibracje których nie znamy.

Oceń 

Bardzo dobre nagranie

Osiągacie wzbudzenia, których dotychczas nikt nie osiągał. Brawo.

Oceń 

bardzo ciekawe nagrania

Wyjątkowo realnie brzmią te misy, inaczej niż wszystko co YT

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Breath of Tibet - MaH13 MP3 - Oddech tybetu (RFM) online

Breath of Tibet - MaH13 MP3 - Oddech tybetu (RFM) online

Relaksacyjny koncert z udziałem mis tybetańskich. 13 pozycja z serii muzyka i zdrowie. Muzyka łączących tradycje, kulturę i muzykoterapię stanowiącą od tysięcy lat element medycyny naturalnej. Tajemnica ich efektywności kryje się w ich właściwościach fizycznych umożliwiających osiąganie tak dobrych efektów terapeutycznych. Produkt w wersji online.

Kategorie:

Muzykoterapia, Music and Health, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do sauny, do groty solnej, muzyka do relaksacji, poniżej 40 bmp - zanikające , muzyka bez tempa, Muzyka w/g tempa , muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do Tai Chi, muzyka w stroju 432 Hz , misy, dzwonki i gongi, do głębokiej relaksacji, muzyka do zasypiania, muzyka do medytacji, do głębokiej relaksacji, muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka medytacyjna, Muzyka do masażu, muzyka do kontemplacji, muzyka do relaksacji, muzyka antystresowa, muzyka terapeutyczna, Free Music Records, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka do medytacji, Nowości 2017, Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Reki, muzyka do Pilates, muzyka do Yogi, Muzyka do ćwiczeń, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat