Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Aktualności

Informacje

Publikacje

MP3 Smooth & Loung okładka - delikatny jazz bez zaiks

Łatwa w odbiorze, ciekawa i bogata w improwizacje muzyka z gatunku smooth jazz. Delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Tempo 70 uderzeń na minutę sprawia, że muzyka może być użyta zarówno do relaksacji, jak i w charakterze bardzo uniwersalnego tła. Wersja do pobrania.

Wersja do pobrania

Smooth & Lounge MP3 - Delikatny jazz (RFM) online

266887-PM-MP3-DL

Czas albumu: 66 min.

natychmiastowa wysyłka online

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 66 min. / 70 bmp - tempo spokojne
Instrumenty fortepian, gitary, gitara basowa, saksofony, syntezatory, perkusja i instrumenty perkusyjne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Muzyczny relaks z delikatnym jazzem

Pełna treści i bogata w improwizacje muzyka z gatunku który można określić jako smooth jazz. Łatwe w odbiorze, delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Równe tempo albumu - 70 uderzeń na minutę - sprawia, że muzyka może być użyta zarówno do relaksacji, jak i w charakterze tła do rozmowy, spotkań towarzyskich, czy jako inspirujący podkład do pracy twórczej, czytania lub innego hobby. Doskonale nadaje się również do stworzenia wyjątkowej atmosfery w restauracji, kawiarni, hotelowym lobby, galerii lub salonie sprzedaży. Wersja albumu do natychmiastowego pobrania. 

Opinie:

Oceń 

the best relaksacyjna płyta for me

To jest muzyka przy której ja mogę relaksować się do końca życia. Moje rytmy moje tempo i instrumenty oraz styl grania. brawa dla tych którzy wprowadzili taki gatunek muzyki do sklepu o nazwie muzyka relaksacyjna.

Oceń 

Nowoczesne i piękne

Jestem fanką tego gatunku choć o nim nic nie wiedziałam i nadal nie wiem poza tym ze mi się bardzo podoba.

Oceń 

Gdzie szukać takiej muzyki relaksacyjnej

Napiszcie gdzie mam szukać takiej muzyki relaksacyjnej, a kupię wszystko co macie.

Oceń 

pośba

Proszę o więcej takiej muzyki z relaksującym smooth jazzem i dokładnie takiej jakości. Tego się słucha wielką przyjemnością.

Oceń 

Brawo

Fantastyczna płyta, na którą czekamy od lat. To jest perfekcyjna muza do naszej restauracja, Inne kilka też są dobre ale ta nas ujmuje najbardziej.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Smooth & Lounge MP3 - Delikatny jazz  (RFM) online

Smooth & Lounge MP3 - Delikatny jazz (RFM) online

Łatwa w odbiorze, ciekawa i bogata w improwizacje muzyka z gatunku smooth jazz. Delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Tempo 70 uderzeń na minutę sprawia, że muzyka może być użyta zarówno do relaksacji, jak i w charakterze bardzo uniwersalnego tła. Wersja do pobrania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Klubowy Chillout, Albumy CD (SPG) , Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , 66-76 bmp - spokojne , Muzyka w/g tempa , muzyka do seksu, muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , Muzyka - SPG, Muzyka do prezentacji, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka do nauki , Free Music Records, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka SPA & Wellness, Muzyka do produkcji, muzyka do pubu i baru, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, smooth jazz, muzyka klubowa, club & house, lounge & club, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat