Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Forest Piano 30th - Leśny fortepian 30-lecie (RFM)

Okazjonalne wydanie bestsellera muzyki relaksacyjnej z naturą i fortepianem. Specjalna, wydłużona do 70 minut, edycja jednego z najlepszych albumów Solitudes. Zespolenie harmonii życia lasu oraz cudownych łagodnych dźwięków wirtuoza wszelkich instrumentów - fortepianu.

Forest Piano 30th - Leśny fortepian 30-lecie (RFM) muzyka z naturą

Nowy

Czas albumu: 70 min.

Brak produktu w magazynie!

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Dostępność Tylko na płycie Audio-CD (produkt importowany - MP3 jako bezpłatny dodatek do CD)

Okazjonalne wydanie bestsellera muzyki relaksacyjnej z naturą i fortepianem

Leśny fortepian to cudowne zespolenie dwóch jedynych w swoim rodzaju muzyk. To harmonia życia lasu oraz cudownych łagodnych dźwięków wirtuoza wszelkich instrumentów - fortepianu. Jest wiele takich momentó w życiu, gdy mamy dość dusznego miasta. Niestety nie zawsze znajdujemy czas na wyjazd poza jego granice. Z całą pewnością trochę wiele łatwiej będzie posłuchać muzyki. Nagrania zawarte na tej płycie samoczynnie zawiodą nas na relaksujący spacer po lesie, którego ciche zakamarki wypełniają ptasie śpiewy. Te urocze dźwięki natury są wspaniale uzupełnione spokojnymi kompozycjami na fortepian, spełniając rolę lustra ukazującego nam rytm życia lasu. Całkowite odprężenie gwarantowane w 100 % i to nie tylko miłośnikom lasów i tego cudownego instrumentu, jakim jest fortepian.

Nagrania bonusowe z okazji 30-lecia:

  1. Stream of Hope ( z albumu Piano Cascades )
  2. Natural Grace ( z albumu Piano Cascades )
  3. A Peaceful Path ( z albumu Piano Cascades )

Tagi:
Marka / Producent: Solitudes

Opinie:

Oceń 

Gdybym tylko wcześniej wiedziała

No własnie zbyt późno odkryłam ten sklep. A jej tu tyle pięknym płyt. A było jak widać dużo więcej. Znam te płyty z Kanady ale nigdy nie przypuszczałam ze w Polsce też można było je kupić. Mamy rodzinę w Toronto i czasami tam lataliśmy. Zawsze kupowałam dwie lub trzy płyty z naturą. Ta była jedną z pierwszych i jest jednocześnie ulubioną do dzisiaj. Polecam muzykę tej marki z całego serce bo to wyjątkowe przeżycie i dla mnie należy do obowiązków.

Oceń 

ptaszki nie z tej ziemi

muzyka z resztą też nie ziemko relaksacyjna

Oceń 

wyjątkowo doskonałe piano w naturze

Muzyka relaksacyjna dokładnie taka jak się spodziewałem. Ale wygląda na to że to najlepszy sklep z najlepszymi produktami do relaksacji i jak widać nie tylko, bo nawet potańczyć z wami można. Jestem bardzo zadowolona że tu trafiłam. Dziękuję za super obsługę.

Oceń 

Sztandarowa płyta wydawnictwa Solitudes

To oni w Kanadzie lata temu wymyślili muzykę relaksacyjną w połączeniu z naturą i to słuchać że to ich pasja. Ma kilkadziesiąt płyt CD tego wydawnictwa, zbieram od tal, szkoda że płyty coraz bardziej są niedostępne. Dziękiękuję panu Leszkowi z Opola za udostępnieniu tytułów których nigdy w Polsce nie było. Radość z paczki była wielka, płyty wspaniałe, nigdy nie śniłam ze je zdobędę.

Oceń 

flagowa produkcja solitudes

szkoda że tak zmarnowali markę

Oceń 

Prawdziwie odlotowa muzyka relaksacyjna

muzyka i odgłosy są tak cudowne że odlecieć można i nie wracać. Bardzo dziękują wam za taką muzykę i super szubką obsługę. Będę tu wracać.

Oceń 

Muzyka relaksacyjna z naturą

Płyta którą posiadamy od zawsze, mam takie wrażenie że posiadam ją od urodzenia. Dzięki wam mogłam kupić nowy egzemplarz i cieszyć się nią w całości od nowa. Oczywiście tym razem przegrałam w pierwszy dzień na Mp3 aby nie stało się to co z poprzednią. No ale czas robi swoje i po kilkunastu latach codziennego odtwarzania wszystko miało prawo się prawo wytrzeć, nawet płyta CD.

Oceń 

najlepszy fortepian w naturze

made in Canada - mają odgłosy bardzo dobre i to robi robotę

Oceń 

mogę polecić

jeśli ktoś szuka prawdziwej muzyki relaksacyjna z odgłosami natury to te produkty są jedynymi które spełniają to kryterium. Reszta to jakieś podrabiane ptaszki generowane z elektronicznych pudełek. Na tych płytach z napisem Solitudes słychać ptaki tak jakby sie było w lesie.

Oceń 

doskonała muzyka

czasami słucham tej płyty kilka razy po rząd, to prawdziwa relaksacja

Oceń 

genialne nagrania prawdziwy relaks w naturze

To faktycznie można nazywać muzyką relaksacyjną. Dlaczego nie ma takich nagrań w sklepach z płytami????

Oceń 

Standard Solitudes

Ten kto zna Solitudes i Dana GIbsona zna tą muzykę chyba na pamięć. polecam wszystkim tym którzy szukają dobrej muzyki relaksacyjnej z prawdziwa naturą, a nie jednym ptaszkiem ćwierkającym w kółko z samochodami w tle.

Oceń 

Muzyka prawdziwie relaksacyjna

Poszukiwania zakończone, takiego produkty szukałam od lat. Kanadyjczycy są jak widać zdolniejsi od naszych jeśli chodzi o muzykę z naturą.

Oceń 

Fantastyczna płyta!

Fortepian w lesie to cudowna sprawa. Jeśli ktoś gra tak na pianie to powinien grać w lesie za kasę, To byłby super pomysł koncerty w lesie. Chętnych znalazłoby się sporo. Do tego czasu zadowolę się tym albumem jest bardzo dobry.

Oceń 

Płytka całkiem fajna

Dobra muzyki i bardzo dobre odgłosy natury, polecam.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Forest Piano 30th - Leśny fortepian 30-lecie (RFM) muzyka z naturą

Forest Piano 30th - Leśny fortepian 30-lecie (RFM) muzyka z naturą

Okazjonalne wydanie bestsellera muzyki relaksacyjnej z naturą i fortepianem. Specjalna, wydłużona do 70 minut, edycja jednego z najlepszych albumów Solitudes. Zespolenie harmonii życia lasu oraz cudownych łagodnych dźwięków wirtuoza wszelkich instrumentów - fortepianu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy CD, fortepianowa, muzyka do sauny, do groty solnej, muzyka do relaksacji, 40-48 bmp - bardzo powolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do Tai Chi, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , do głębokiej relaksacji, muzyka do medytacji, do głębokiej relaksacji, muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka z naturą, muzyka do kontemplacji, muzyka do relaksacji, muzyka antystresowa, Solitudes, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., potoki i strumienie, muzyka i śpiew ptaków, Muzyka i natura, muzyka fortepianowa, Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Reki, muzyka do Pilates, Muzyka do ćwiczeń, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka dla kobiet w ciąży, muzyka do zasypiania, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat