Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Publikacje

Informacje

Aktualności

Forest Piano 30th - Leśny fortepian 30-lecie (RFM)

Okazjonalne wydanie bestsellera muzyki relaksacyjnej z naturą i fortepianem. Specjalna, wydłużona do 70 minut, edycja jednego z najlepszych albumów Solitudes. Zespolenie harmonii życia lasu oraz cudownych łagodnych dźwięków wirtuoza wszelkich instrumentów - fortepianu.

Forest Piano 30th - Leśny fortepian 30-lecie (RFM)

Nowy

Czas albumu: 70 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

  • Płyta CD
    59,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 70 min. / 36 bmp
Instrumenty fortepian
Odgłosy natury ptaki, żaba, strumienie, fale
Dostępność Tylko format audio na płycie Audio-CD (produkt importowany)

Okazjonalne wydanie bestsellera muzyki relaksacyjnej z naturą i fortepianem

Leśny fortepian to cudowne zespolenie dwóch jedynych w swoim rodzaju muzyk. To harmonia życia lasu oraz cudownych łagodnych dźwięków wirtuoza wszelkich instrumentów - fortepianu. Jest wiele takich momentó w życiu, gdy mamy dość dusznego miasta. Niestety nie zawsze znajdujemy czas na wyjazd poza jego granice. Z całą pewnością trochę wiele łatwiej będzie posłuchać muzyki. Nagrania zawarte na tej płycie samoczynnie zawiodą nas na relaksujący spacer po lesie, którego ciche zakamarki wypełniają ptasie śpiewy. Te urocze dźwięki natury są wspaniale uzupełnione spokojnymi kompozycjami na fortepian, spełniając rolę lustra ukazującego nam rytm życia lasu. Całkowite odprężenie gwarantowane w 100 % i to nie tylko miłośnikom lasów i tego cudownego instrumentu, jakim jest fortepian.

Nagrania bonusowe z okazji 30-lecia:

  1. Stream of Hope ( z albumu Piano Cascades )
  2. Natural Grace ( z albumu Piano Cascades )
  3. A Peaceful Path ( z albumu Piano Cascades )

Tagi:
Marka / Producent: Solitudes

Opinie:

Oceń 

doskonała muzyka

czasami słucham tej płyty kilka razy po rząd, to prawdziwa relaksacja

Oceń 

genialne nagrania prawdziwy relaks w naturze

To faktycznie można nazywać muzyką relaksacyjną. Dlaczego nie ma takich nagrań w sklepach z płytami????

Oceń 

Standard Solitudes

Ten kto zna Solitudes i Dana GIbsona zna tą muzykę chyba na pamięć. polecam wszystkim tym którzy szukają dobrej muzyki relaksacyjnej z prawdziwa naturą, a nie jednym ptaszkiem ćwierkającym w kółko z samochodami w tle.

Oceń 

Muzyka prawdziwie relaksacyjna

Poszukiwania zakończone, takiego produkty szukałam od lat. Kanadyjczycy są jak widać zdolniejsi od naszych jeśli chodzi o muzykę z naturą.

Oceń 

Fantastyczna płyta!

Fortepian w lesie to cudowna sprawa. Jeśli ktoś gra tak na pianie to powinien grać w lesie za kasę, To byłby super pomysł koncerty w lesie. Chętnych znalazłoby się sporo. Do tego czasu zadowolę się tym albumem jest bardzo dobry.

Oceń 

Płytka całkiem fajna

Dobra muzyki i bardzo dobre odgłosy natury, polecam.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Forest Piano 30th - Leśny fortepian 30-lecie (RFM)

Forest Piano 30th - Leśny fortepian 30-lecie (RFM)

Okazjonalne wydanie bestsellera muzyki relaksacyjnej z naturą i fortepianem. Specjalna, wydłużona do 70 minut, edycja jednego z najlepszych albumów Solitudes. Zespolenie harmonii życia lasu oraz cudownych łagodnych dźwięków wirtuoza wszelkich instrumentów - fortepianu.

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy CD, fortepianowa, muzyka do sauny, do groty solnej, muzyka do relaksacji, 40-48 bmp - bardzo powolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do Tai Chi, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , do głębokiej relaksacji, muzyka do medytacji, do głębokiej relaksacji, muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka z naturą, muzyka do kontemplacji, muzyka do relaksacji, muzyka antystresowa, Solitudes, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., potoki i strumienie, muzyka i śpiew ptaków, Muzyka i natura, muzyka fortepianowa, Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Reki, muzyka do Pilates, Muzyka do ćwiczeń, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka dla kobiet w ciąży, muzyka do zasypiania, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat