Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Acoustic Chillout - Akustyczny Chillout w muzyka relaksacyjna pl - muzyka do lokalu bez opłat Zaiks

Akustyczny Chillout to pierwsza płyta z kolekcji Acoustic Premium Music zawierająca łączącej instrumenty akustyczne z ciepłym, elektronicznym brzmieniem nowoczesnego relaksacyjnego gatunku chillout.

Acoustic Chillout - Akustyczny Chillout (RFM) 80 bpm

Nowy

Czas albumu: 56 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,00 zł

 • Płyta CD
  46,00 zł
 • Płyta CD-ROM
  42,00 zł
 • MP3 CD/USB *
  36,00 zł
 • MP3+Pendrive *
  36,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 56 min. / 80 bmp - tempo szybsze
Instrumenty fortepian, gitary, gitara basowa, saksofony, flety, syntezatory, perkusja i instrumenty perkusyjne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.
Format Płyta audio CD

Chilloutowa relaksacja z akustyczną muzyką tła

Acoustic Chillout - Akustyczny Chillout to pierwsza płyta z kolekcji Acoustic Premium Music zawierająca 7 z 39 prawdziwie wyjątkowych utworów. Muzyka, łącząca instrumenty akustyczne z ciepłym, elektronicznym brzmieniem nowoczesnego gatunku chillout, zaskakuje słuchacza jakością, różnorodnością i ciekawą harmonią, czyniąc ją tym samym eliksirem relaksu i odprężenia oraz wyjątkowym tłem muzycznym. Pozostałe 32 utwory podzielone pod względem tempa (liczby uderzeń na minutę) tworzą trzy kolejne albumy tej wspaniałej kolekcji: Acoustic Dream (70–80 bpm), Acoustic Lounge (80–90 bpm) oraz Acoustic Smooth Jazz (100–115 bpm).

Muzyka z tego albumu sprawdza się już od wielu lat jako doskonałe tło w takich lokalach jak: restauracja, kawiarnia, pasaż handlowy, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, salon sprzedaży. To jedna z najlepiej sprzedających się płyt w naszym sklepie z muzyką dla firm i muzyka do lokalu. Album dostępny w promocyjnej cenie w zestawie „akustyczny chillout premium 4 cd”.

Na tej płycie znalazły się utwory o tempie od 70 do 80 (uderzeń ma minutę) co sprawia, że płyta poza wykorzystaniem jako wspaniałe tło nadaje się również do relaksacji i odpoczynku.

Ten album dostępny we wszystkich wersjach: Audio CD, MP3 na CD-R oraz Pendrive USB. Wyboru można dokonać klawiszami umieszczonymi nad  koszykiem zakupowym.

Opinie:

Oceń 

doskonała mzuyka do centali

szczególnie utwór nr 1 i 5 ludzie zwracają uwagę na to co gra w telefonie.

Oceń 

to cię nazywa chillout

piękne nagrania, dziękujemy za rozmowę i przekonanie nas do tej muzyki. Doskonały wybór, polecamy muzykę i obsługę.

Oceń 

Cała seria doskonała ale ta najlepsza jest

szczególnie utwór nr 1 i 5 one mnie tak zauroczyły że nie mogę przestać ich słuchać.

Oceń 

bardzo dobra muzyka nie tylko do relaksacji

To wyjątkowa płyta i wyjątkowo zagrana. Dlaczego w gatunku muzyka relaksacyjna? no bo relaksuje i jeśli to robi to można nazywać każdą muzykę muzyką relaksacyjną. Fajne pomysły.

Oceń 

Doskonała muzyka - super saksofon

Do zakochania jeden krok i to w sklepie o nazwie muzyka relaksacyjna ale czy miłość to nie synonim relaksacji a jeśli nie to powinien być.

Oceń 

Super produkt

Super cd ! polecam

Oceń 

Bardzo fajna płyta. Polecam!

Oceń 

genialne

genialna płyta, genialny sklep, genialna obsługa. Oddzwoniono do mnie o godzinie 19:45 w 10 minut po tym jak zostawiłem numer telefonu. Brawo. Polecam

Oceń 

bardzo dobre proszę więcej - z jakiego kraju jest ta grupa?

Oceń 

Bardzo zadowolony

Szybka dostawa, towar bardzo profesjonalnie zapakowany, jakość okładki i muzyki pierwsza klasa tylko same plusy, muzyka tak dobra że trudno coś o niej napisać poza słowem super. Sprzedawca na pitkę z plusem.

Oceń 

Chillout

Dlaczego ukrywacie takie dzieło przed światem. Do księgarni muzycznych z ta muzyka poproszę. I to już....

Oceń 

Polecam

Bardzo miła płyta

Oceń 

Boska gitarka

To jest piękne i po prostu tylko piękne

Oceń 

super

super

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Acoustic Chillout - Akustyczny Chillout (RFM) 80 bpm

Acoustic Chillout - Akustyczny Chillout (RFM) 80 bpm

Akustyczny Chillout to pierwsza płyta z kolekcji Acoustic Premium Music zawierająca łączącej instrumenty akustyczne z ciepłym, elektronicznym brzmieniem nowoczesnego relaksacyjnego gatunku chillout.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pobierz PrestaShop

266108-muzyka-relaksacyjna-pl

Okładka albumu Acoustic Chillout - muzyka relaksacyjna pl

Pobierz PrestaShop (77.37k)

Kategorie:

Muzyka do gabinetu lekarskiego, Produkty polecane , Klubowy Chillout, Albumy CD (SPG) , Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do dentysty , do biura podróży , 77-90 bmp - szybsze, Muzyka w/g tempa , muzyka do seksu, muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do aquaparku , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , muzyka do siłowni, instrumentalna, muzyka do nauki , Pressmedia, Free Music Records, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., muzyka saksofon, Muzyka instrumentalna, Muzyka do samochodu, muzyka do pubu i baru, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, Muzyka do lokalu, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat