bity binauralne

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

bity binauralne

W tej kategorii zawarta jest muzyka oraz nagrania umożliwiające wprowadzenia mózgu w wyjątkowe stany, między innymi w stan zwany alpha. W naszych nagraniach nie wykorzystujemy sił nadprzyrodzonych. Dzieje się to za sprawą zjawiska o nazwie dudnienie różnicowe. Powstaje ono wskutek różnicowania, częściowego odejmowania się częstotliwości dwóch fa...

W tej kategorii zawarta jest muzyka oraz nagrania umożliwiające wprowadzenia mózgu w wyjątkowe stany, między innymi w stan zwany alpha. W naszych nagraniach nie wykorzystujemy sił nadprzyrodzonych. Dzieje się to za sprawą zjawiska o nazwie dudnienie różnicowe. Powstaje ono wskutek różnicowania, częściowego odejmowania się częstotliwości dwóch fali dźwiękowych o dwóch różnych ale zbliżonych do siebie częstotliwościach wysyłanych do mózgu poprzez dwa znajdujące się na przeciwko siebie głośniki umieszczone na przykład w standardowych słuchawkach nausznych. Zjawisko to zostało szczegółowo opisane przez dr. Geralda Ostera w roku 1973 i jest obecnie coraz szerzej wykorzystywane w profesjonalnej terapii dźwiękiem oraz muzykoterapii.

Więcej

bity binauralne Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 59,50 zł
     9 Recenzje

    Profesjonalna muzykoterapia - Harmonijne osadzone dudnienia różnicowe (bity binauralne) w muzyce relaksacyjnej. Dwa sprawdzone innowacyjne, i bardzo skuteczne programy wspomagające leczenie i zapobieganie syndromu wypalenia zawodowego, wyczerpania, emocjonalnego i psychicznego. Produkt indeksowany w centralnym rejestrze leków! 

    Od 39,50 zł
    59,50 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji