Kategorie

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Sposoby zapłaty

Przelew automatyczny online / karta kredytowa

W naszym sklepie istnieje wiele możliwości zapłaty za zamawiany towar. Może dokonać przedpłaty używając automatycznego przelewu bankowego online lub płatności kartą kredytową, można samemu dokonać przelewu wynikającej z zamówienia kwoty, na podane w potwierdzeniu konto, lub wybrać płatność przy odbiorze towaru. Czas realizacji zamówienia w dużej części zależy od wybranej opcji zapłaty.

Przelew bankowy

W przypadku przedpłat których klient sam odpowiedzialny jest za przelew czas rozpoczęcia realizacji zamówienia zaczyna się od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Wiele banków umożliwia przelewy automatyczne przy użyciu własnych bankowych stron internetowych ale nie obsługuje ich całodobowo. Tym samym może dochodzić do sytuacji, w których elektroniczny przelew internetowy zrobiony przez klienta w piątek o godzinie 15:01 zostanie zaksięgowany u odbiorcy dopiero w poniedziałek o godzinie 12:00 czyli po upływie 69 godzin. W takich wypadkach radzimy klientom przesłanie poświadczenia dokonania przelewy na nasz adres: sklep@muzyka-relaksacyjna.pl w celu przyspieszenia realizacji zamówienia.

Numer rachunku bankowego sprzedawcy w Multibank: 45 1140 2017 0000 4902 0469 6722
Właścicielem konta jest: Wydawnictwo PRESS & MEDIA z siedzibą w Opolu NIP: PL7542029400

Gotówka lub karta przy odbiorze osobistym

Osoby odbierające zamawiana produktu osobiście w siedzibie naszej firmy PRESS & MEIDA w Opolu przy ulicy Powstańców Śląskich 32a/1, mogą dokonywać płatności gotówką lub przy pomocy kart kredytowych lub płatniczych.

Płatność odroczona

Ta forma płatności możliwa jest w przypadku instytucji lub zarejestrowanych u nas odbiorców hurtowych, posiadających odpowiednie umowy umożliwiające płatności terminowe.

Faktura Proforma

Na życzenie wystawiamy faktury proforma umożliwiające instytucją, dużym firmom lub spółką handlowym zakup towarów z przedpłatą wymagającą takiego dokumentu.

Więcej informacji na temat sposobu zapłaty znajdą Państwo w regulaminie sklepu.