lounge & club

Muzyka klubowa, chilloutowa z elementami smooth jazzu towarzyszy nam często w klubie, nowoczesnym centrum handlowym lub miejsach w których ich właściciela w nietuzinkowy sposób zadbali nie tylko o samopoczucie klienta ale i ogóny pasujący do stylu i wystroju klimat, którego jednym z elemententów jest odpowiednia muzyka. Lounge to ulubiuone kanały radiowe online ludzi znudzonych wiadomościami radiowymi i listami przebojów. 

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

lounge & club

Łatwa w odbiorze muzyka służąca tworzeniu wyjątkowej atmosfery. Styl lounge pochodzi z USA gdzie powstał na użytek hotelowych lobby, barów, kasyn oraz wszelkich miejsc publicznych, w których dbano o odpowiedni nastrój. Często wykonywana w małych składach lub solowo na fortepianie. W największym skrócie Lounge jest muzyką do wypoczunku ale nie ko...

Łatwa w odbiorze muzyka służąca tworzeniu wyjątkowej atmosfery. Styl lounge pochodzi z USA gdzie powstał na użytek hotelowych lobby, barów, kasyn oraz wszelkich miejsc publicznych, w których dbano o odpowiedni nastrój. Często wykonywana w małych składach lub solowo na fortepianie. W największym skrócie Lounge jest muzyką do wypoczunku ale nie koniecznie do relaksacji. Różnica jest widoczna w delikatnie szybszym tepmie utworów.

Więcej

lounge & club Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów