Kategorie

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Naklejka

Bezpłatna, zewnętrzna naklejka uniwersalna 11 cm.

Do każdego zamówienia produktów muzycznych zwolnionych z opłat dołączona jest bezpłatna, uniwersalna, kolorowa naklejka informująca o tym, że w danym miejscu odtwarzana jest muzyka zwolniona z opłat takich organizacji jak ZAiKS STOART itp...

Kolorowa, bardzo trwała samoprzylepna naklejka o średnicy 11 cm drukowana jest na odpornym na działanie warunków atmosferycznych i promieni ultrafioletowym materiale i może być naklejona zarówno za zewnątrz jak i wewnątrz lokalu lub budynku.

Naklejki indywidualizowane 12,5 cm.

W naszej ofercie posiadamy również naklejki z indywidualną treścią, które przy zamówieniach o wartości powyżej 100 zł są również bezpłatne. W przypadku mniejszych zamówień można je dokupić w cenie 3 lub 5 zł w zależności od rodzaju ich podłoża. Naklejka zewnętrzna jednowarstwowa o średnicy 124 mm rozpoczynająca się treścią: W tym lokalu..., W tym salonie..., w tym gabinecie..., w tym hotelu..., można dokupić w dowolnej ilości w cenie 3 zł. Koszt podobnej dwuwarstwowej naklejki wewnętrznej, czyli takiej z lustrzanym napisem umożliwiającym wyklejenie na przeźroczystej szybie od wewnątrz wynosi 5 zł. Podane ceny to ceny detaliczne brutto i zawierają obowiązujący podatek VAT w wysokości 23%.

Uwaga! Przed zamówieniem naklejki wewnętrznej warto sprawdzić czy szyba w drzwiach lub witrynie na której chcielibyśmy ją umieścić jest faktycznie całkowicie przeźroczysta i umożliwia nam pełną czytelność zawartej na niej treści.