Dr. Lee Bartel

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Dr. Lee Bartel

Kanadyjski naukowiec i muzykoterapeuta, twórca światowej serii produktów muzykoterapeutycznych SonicAid oraz Music for Your Health, które mają swoim koncie wiele złotych i platynowych płyt. Wszystkie produkty Lee Bartela są poparte badaniami a ich efekty mierzono przy pomocy EEG.

Dr. Lee Bartel Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 48,50 zł
   2 Recenzje

  Melodyjna i kojąca muzyka, która potrafi nastroić do spokojnego snu. Uwalnia umysł i ciało od stresu, wkraczając do organizmu silna dawką muzycznych dźwięków, ułatwiających zasypianie.

  Od 48,50 zł
  48,50 zł
 • 57,50 zł
  MuzykaBez Opłat
   6 Recenzje

  Muzyka do snu - muzykoterapia z Lee Bartel z seria SonicAid 10.Profesjonalna terapia snu z serii Sonic Aid – muzyki tworzonej z wykorzystaniem badań znanego naukowca doktora Lee Bartela, specjalisty od wpływu muzyki na ludzki organizm.

  Od 57,50 zł
  57,50 zł
 • 57,50 zł
  MuzykaBez Opłat
   6 Recenzje

  Muzyka do zasypiania znanego pianisty jazzowy oraz kompozytora Steve Wingfielda na przepięknym albumie kreowanym przez światowej sławy kanadyjskiego muzykoterapeutę Dr. Lee Bartela.

  Od 57,50 zł
  57,50 zł
 • 59,50 zł
  MuzykaBez Opłat
   8 Recenzje

  Zaciszna polana w niezbadanych ostępach leśnych to wymarzone miejsce na odpoczynek od stresującej codzienności. Niepowtarzalne dźwięki fletu, oboju, gitary klasycznej i harfy, które zgrane w niepowtarzalne kompozycje pozwalają odczuć co nieco wiosennego słońca w najbardziej szarej rzeczywistości.

  Album MP3 od 39,50 zł
  59,50 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów