chill out

Relaksacyjna muzyka chillout

Nowoczensy gatunek muzyki sprzyjającej relaksacji, który na dobre wpisał się już do naszego prywatnego jak i firmowego życia. To bardzo uniwesalna muzyka nadająca się zarówno do relaksu i odpoczynku jak i doskonałe tło do kawiarni, klubu, gabinetu kosmetycznego, poczekalni oraz wszędzie tak gdzie zalezy nam na luźniej atmosferze sprzyjającej relaksacji i odpoczynkowi. Tytuły oznaczona dopiskiem RFM są zwolnine z opłat m.in. na rzecz Zaiks, Stoart i Zpav.  

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

chill out

Chillout (chill out) to nieco szerszy gatunek muzyczny, w którego nazwie widzimy słowa odpoczynek i relaks. W jego skład wchodzi wiele spokojnych i średnio spokojnych styli muzyki elektronicznej oraz akustyczno elektronicznej. Do tego gatunku można zaliczyć wiele spokojnych i średnich utworów z muzyki trance, haus, ambient, nu jazz oraz wszystki...

Chillout (chill out) to nieco szerszy gatunek muzyczny, w którego nazwie widzimy słowa odpoczynek i relaks. W jego skład wchodzi wiele spokojnych i średnio spokojnych styli muzyki elektronicznej oraz akustyczno elektronicznej. Do tego gatunku można zaliczyć wiele spokojnych i średnich utworów z muzyki trance, haus, ambient, nu jazz oraz wszystkie z nowoczesnej muzyki relaksacyjnej, w której widoczny jest przewodni rytm podkreślony perkusyjną stopą lub basem.

Więcej

chill out Jest 64 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 64 elementów