Kategorie

Newsletter

Aktualności

Publikacje

Informacje

Wydawnictwo PRESS & MEDIA posiada pond 30 lat doświadczeń w produkcji i dystrybucji produktów stanowiących czołówkę rynku światowej muzyki relaksacyjnej i profesjonalnej muzykoterapii. Posiadamy własne studia nagraniowe i post-produkcyjne.

Od wielu lat produkujemy audycje, programy, reklamy oraz muzykę dla wielu odbiorców między innymi polskiego radia oraz wielu kanałów telewizyjnych. Naszą dewiza to: najlepsza jakość w przystępnej cenie! Produkujemy lub szukamy na świecie produktów muzycznych, które poprawiają nastrój, których chętnie się słucha i jeszcze chętniej do nich powraca. Dbamy o to aby nasi odbiorcy spełniali oczekiwania swoich klientów.

Nie sprzedajemy muzyki produkowanej na przysłowiowe kilogramy. Proponujemy tylko płyty o wysokiej jakości produkowane przez zawodowych muzyków i nagrywane w profesjonalnych studiach nagraniowych.

Posiadamy bardzo szeroki wybór, niskie ceny, błyskawiczną wysyłkę, najlepszą jakość w każdym formacie audio oraz MP3 na CD, CDR, USB oraz online. Wiele produktów oznaczonych dopiskiem po tytule RFM posiada w cenie zakupu dożywotnią licencję na publiczne odtwarzanie.

Do zakupów dołączamy bezpłatne zaświadczenia oraz w przypadku pakietów i zakupu trzech lub więcej płyt bezpłatne naklejki. W ofercie wiele złotych i platynowych płyt. 35 lat doświadczeń w produkcji i dystrybucji muzyki tła, muzyki relaksacyjnej i terapeutycznej Solitudes, Avalon, VTM Dr. Stein, PressMedia oraz FREE-MUSIC Records.