Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Reiki - Reiki zdrowie i relaks

Album Reiki - muzyka dla zdrowia i relaksacji - ma poprzez wyzwolenie naszej wewnętrznej energii oddziaływać pozytywnie na nasze ciało. Niosąc ze sobą ukojenia i głęboki relaks ma leczyć nasze zmęczone i cierpiące na wiele dolegliwości ciało.

Reiki - Reiki zdrowie i relaks

Nowy

Czas albumu: 60 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

48,50 zł

  • Płyta CD
    48,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
ZAiKS Produkt zawiera muzykę niezwolnioną z opłat za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Tylko na płycie Audio-CD (produkt importowany - MP3 jako bezpłatny dodatek do CD)

Album Reiki - muzyka dla zdrowia i relaksacji - ma poprzez wyzwolenie naszej wewnętrznej energii oddziaływać pozytywnie na nasze ciało. Niosąc ze sobą ukojenia i głęboki relaks ma leczyć nasze zmęczone i cierpiące na wiele dolegliwości ciało. Reiki ta japońska metoda uzdrawiania przywracająca naszemu ciało i umysłowi stan równowagi i poczucie pełnego wewnętrznego spokoju. Wewnętrzne stany emocjonalne oraz brak wspomnianej równowagi uzewnętrzniają się często chorobami, którym możemy zapobiegać w przewidywalny i stosunkowo łatwy sposób. Zacznijmy od pracy nad sobą samym. W tym początku pomoże nam z pewnością ten album.

Reiki nie jest religią i nie zastępuje jej, nie jest też filozofią. Jest energią i sztuką jej wykorzystania opartą na pięciu uniwersalnych zasadach przekazanych przez japończyka Mikao Usui (1865-1926), twórcę tej nie konwencjonalnej metody uleczania. Bazuje ona na metodach znanych i stosowanych przez tybetańskich lamów oraz mistrzów buddyjskich. Pięć zasady którymi należy się kierować każdego dnia to: nie martw się, nie złość się, bądź wdzięczny, pracuj uczciwie i bądź miły dla innych.

Opinie:

Oceń 

bardzo medytacyjna i ciekawa płyta

warto posiadać dobre głośniki jeśli się słucha takiej muzyki, odradzam z telefonu komórkowego, takie słuchanie nic nie daje

Oceń 

muzyka do medytacji

Wyjątkowa muzyka do medytacji i rozmyślań o niczym. Ja wpadam w trans po 5 minutach tego albumu i pozostają do samego jego końca. Uwaga nie można słuchać zbyt głośno bo jedne dźwięk powoduje że w głowie coś zaczyna buczeć.

Oceń 

Trudno wybrać ja zaczynam o tej i pewnie jak czytacie ta opinię to na jednej się nie skończyło ale pisać o wszystkich nie będę. Wolę poćwiczyć. Ale wredna powiecie. No tak niech każdy szuka swojego wytchnienia ja znalazłam je w ćwiczeniach i muzyce. Pozdrawiam ćwiczących tych zdyscyplinowanych i tych nie - do których sama należę.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Reiki - Reiki zdrowie i relaks

Reiki - Reiki zdrowie i relaks

Album Reiki - muzyka dla zdrowia i relaksacji - ma poprzez wyzwolenie naszej wewnętrznej energii oddziaływać pozytywnie na nasze ciało. Niosąc ze sobą ukojenia i głęboki relaks ma leczyć nasze zmęczone i cierpiące na wiele dolegliwości ciało.

Kategorie: