Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Publikacje

Informacje

Aktualności

Chill Out Relaxation - Chilloutowa relaksacja

Relaksacja to jedno ze źródeł zdrowego życia i dobrego samopoczucia. Album łączy uniwersalność chilloutu – lubianego gatunku muzycznego - z muzykoterapią.

Chill Out Relaxation - Chilloutowa relaksacja (RFM)

Nowy

Czas albumu: 61 min.

Produkt dostępny od ręki.

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,00 zł

 • Płyta CD
  46,00 zł
 • Płyta MP3 *
  38,00 zł
 • Pendrive MP3 *
  36,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 61 min. / 65 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Relaksacja to jedno ze źródeł zdrowego życia i dobrego samopoczucia. Album łączy uniwersalność chilloutu – lubianego gatunku muzycznego – z muzykoterapią. Spokojna, dobrze wyważona i harmonijnie skomponowana muzyka gwarantuje szybką i efektywną relaksację. Ten rodzaj chilloutu można określić mianem muzyki dla duszy i ciała.

Opinie:

Oceń 

płyniemy wraz z relaksem

taka muzyka tworzy wyjątkowy nastrój do relaksacji i odpoczynku i nie nudzi co jest bardzo ważne.

Oceń 

zgodność z nazwą w 100 procentach

Doskonale relaksacyjna muzyka z gatunku chillout. Dobry kierunek do popularyzacji, w relaksacji i muzyce relaksacyjnej nie trzeba ćwierkających ptaszków i szumów morskich fal. Dobra muzyka sama się broni.

Oceń 

pierwsza muzyka relaksacyjna której nie trzeba się wstydzić

Pokłony i podziękowania dla tych który sprzedają taką muzykę. Sprawiacie wiele radości tym który szukają prawdziwie dobrej muzyki do relaksacji.

Oceń 

super relaksacyjne muzyczne chillouty

Jesteście mistrzami w relaksacyjnej muzyce chilloutowej. To jest zjawiskowa muzyka w wyjątkowej jakości i to mnie najbardziej cieszy.

Oceń 

relaksacja z muzyką na całego

wysoka ocena i polecam

Oceń 

smietanka na kawie

Lubię tego słuchać zawsze

Oceń 

Brawo wy !!!

Oceń 

Prawdziwy relaksacyjny chilloutcik - i niech się inni od was uczą bo to co ofertują jako muzyka do relaksacji i odpoczynku to istna tragedia. Jeśli ktoś myśli że do fatalnej muzyki można dodać ptaszka i już będzie relaksacja to się myli.

Oceń 

Jestem prawdziwie oczarowana tą płytą. Polecam szczerze polecam.

Oceń 

Polecam

Zajefajne kompozycje, polecam.

Oceń 

Jaka jazda

To się nazywa chilloutowa muza. Super, super tak trzymać, w końcu ktoś wie co to jest muzyka relaksacyjna. ptaszki są może i dobre ale to jest inna klasa relaksacji.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Chill Out Relaxation - Chilloutowa relaksacja (RFM)

Chill Out Relaxation - Chilloutowa relaksacja (RFM)

Relaksacja to jedno ze źródeł zdrowego życia i dobrego samopoczucia. Album łączy uniwersalność chilloutu – lubianego gatunku muzycznego - z muzykoterapią.

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy CD, muzyka do sauny, do groty solnej, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , muzyka do seksu, muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , muzyka uspokajająca, instrumentalna, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Free Music Records, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka SPA & Wellness, do galerii handlowej, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, muzyka do koncentracji, Muzyka lecznicza, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, new age, lounge & club, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat