Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Celtic Isles - Celtyckie wyspy (RFM)

Muzyka irlandzka w orkiestrowym, relaksacyjnym wykonaniu.Romantyczna wyprawa w pełną pięknych dźwięków ale i dramatyczną historię Wysp Brytyjskich. 14 celtyckich pieśni o miłości lub przywiązaniu do ziemi i ojczyzny w nietypowej orkiestrowej aranżacji.

Celtic Isles - Celtyckie wyspy (RFM)

Nowy

Czas albumu: 63 min.

dostępny / wysyłka 24h

Ostatnie egzemplarze!

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

57,50 zł

  • Płyta CD
    57,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Dostępność Tylko na płycie Audio-CD (produkt importowany - MP3 jako bezpłatny dodatek do CD)

Muzyka irlandzka w orkiestrowym, relaksacyjnym wykonaniu

Romantyczna wyprawa w pełną pięknych dźwięków ale i dramatyczną historię Wysp Brytyjskich. Znajdziemy tu 14 celtyckich pieśni opowiadających o miłości – pomiędzy dwojgiem ludzi lub przywiązaniu do ziemi i ojczyzny. Ich wyjątkowość podkreśla nietypowa orkiestrowa aranżacja. Niesamowite historie o bohaterach i dramatyczne romanse, epickie bitwy, starożytne obrzędy i wszechobecna magia – to wszystko nierozerwalnie splecione z codzienną walką z niesprzyjającą, ale piękną, zachwycającą przyrodą - to tylko wycinek kulturowej spuścizny Celtów. To wszystko znalazło odzwierciedlenie w wyjątkowych pieśniach, dzięki którym celtycka kultura stała się znana niemal na całym świecie. Ten album to swoista muzyczna podróż do Irlandii, Walii, Szkocji i Anglii sprzed wieków. Cudowne melodie uruchamiają wyobraźnię, która kreuje obrazy bezkresnych łąk, mrocznych lasów, potężnych klifów i tajemniczych zamków. Utwory z tej płyty tradycyjnie wykonywane były przez pojedynczych muzyków, lub niewielkie zespoły. Tu otrzymały zupełnie nową oprawę. Tradycyjnym celtyckim instrumentom towarzyszy potężna 75 – osobowa orkiestra. Dzięki temu pieśni nabierają nowego, epickiego wymiaru, zachowując jednocześnie typowy dla siebie czar i magię.

Opinie:

Oceń 

muzyka tak śliczna jak tamtejsze krajobazy

Brawo za asortyment i za to ze można jeszcze gdzieś płyty, takie fizyczne z muzyką w jakości której już w sieci nie ma.

Oceń 

serce wyrywa sie z piersi

przepiękna płyta która pewnie oczaruje nie tylko mnie. Nie oczekiwałam tego po adresie sklepu ale jak przemyślałam to głębiej to przyznaję że muzyka która sprawia przyjemność podczas słuchania zasługuje na miano muzyki relaksacyjnej .

Oceń 

znane i lubiane

To melodie mistrzów a więc nie ma się co dziwić że są piękne. Były takie są i pozostaną po prostu piękne.

Oceń 

Śliczne aranżacje

Wyjątkowo śliczne aranżacje tematów celtyckich w orkiestrowym wykonaniu. W towarzystwie lampki dobrego wina uczta dla zmysłów. Polecam.

Oceń 

Romantyczna wyspa

Lubię ten gatunek muzyki ale w tym wykonaniu się go nie spodziewałam. Pięknie relaksująca muzyka w profesjonalnym wykonaniu fachowców od muzyki.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Celtic Isles - Celtyckie wyspy (RFM)

Celtic Isles - Celtyckie wyspy (RFM)

Muzyka irlandzka w orkiestrowym, relaksacyjnym wykonaniu.Romantyczna wyprawa w pełną pięknych dźwięków ale i dramatyczną historię Wysp Brytyjskich. 14 celtyckich pieśni o miłości lub przywiązaniu do ziemi i ojczyzny w nietypowej orkiestrowej aranżacji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie: