Albumy online

Muzyka relaksacyjna, muzyka terapeutyczna, muzyka bez opłat zaiks Stoart oraz Zpav bo bezpośrednioego pobrania online bezpośrednio po zapłaceniu. Link do pobrania dostarczany jest w ciągu 30 sekund po dokonaniu płatności. Na życzenie klienta muzykę możemy dostarczyć w innnym formacie. 

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

MP3 Breath of Tibet - muzyka relaksacyjna i muzykoterapia

Relaksacyjny koncert z udziałem mis tybetańskich. 13 pozycja z serii muzyka i zdrowie. Muzyka łączących tradycje, kulturę i muzykoterapię stanowiącą od tysięcy lat element medycyny naturalnej. Tajemnica ich efektywności kryje się w ich właściwościach fizycznych umożliwiających osiąganie tak dobrych efektów terapeutycznych. Produkt w wersji online.

Wersja do pobrania

Breath of Tibet - MaH13 MP3 - Oddech tybetu (RFM) online

266818-PM-MP3-DL

Czas albumu: 61 min.

natychmiastowa wysyłka online

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,20 zł

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 61 / 30 bmp
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Medytacyjna muzyka relaksacyjna z misami tybetańskimi

Misy tybetańskie łączą w sobie tradycje, kulturę i muzykoterapię stanowiącą od tysięcy lat element medycyny naturalnej. Tajemnica ich efektywności kryje się  w właściwościach fizycznych, starannym wykonaniu i sposobie użycia. Stopy metali, odpowiednie wymiary oraz sposób uderzania lub pocierania powodują emisję dwóch dźwięków - jednego słyszalnego bazującego na stałej częstotliwości oraz drugiego w formie bardzo niskiej wibracji powstającej pod dnem misy. Obydwa rodzaje dźwięków mają zastosowanie terapeutyczne. Skutkiem ich działania mogą być procesy uzdrawiające, bazujące na przepływie energii pochodzącej z rezonansu. Dzięki zmiennej gęstości naszej tkanki, misy o różnych wymiarach mogą rezonować z różnymi organami lub częściami ciała. Muzyka relaksacyjna tworzona przy użyciu subtelnych dźwięków mis tybetańskich charakteryzuje się bardzo wysokimi wartościami muzykoterapeutycznymi. Dla pogłębienia efektu terapeutycznego nagrań użyto starego, sprzyjającego relaksacji stroju instrumentów w którym dźwięk "a" to wibracja o częstotliwości 432 Hz. (w stroju standardowym jest to częstotliwość 440 Hz nie wykazująca efektywnego rezonansu z ciałem człowieka). Nagrań mis dokonano w b24studio w Opolu. Studio to specjalizuje się w profesjonalnej rejestracji trudnych instrumentów etnicznych. Zajmuje się od wielu lat badaniami naukowymi związanymi z muzykoterapią. Produkt w wersji online.

Do celów terapeutycznych polecamy muzyką na płytach audio lub w formacie bez kompresji wav. W przypadku zamówień online klient może po natychmiastowym pobraniu plików MP3 zamówić bezpłatnie pliki bez kompresji, które zostaną wysłane w ciągu jednego dnia roboczego w postaci linku do bezpośredniego pobrania wysyłanego na adres poczty elektronicznej przypisany do konta klienta lub inny podany w korespondencji.

Marka / Producent: Free Music Records

Opinie:

Oceń 

Jak prawdziwe

Doskonałe nagrania, brzmię jak prawdziwe, przez telefon się tego nie usłyszy ale na większych głośnikach to prawdziwa muzykoterapia dźwiękiem z dalekiego i wysokiego Tybetu. Bardzo, bardzo dziękuję za szybka wysyłkę i dobre zapakowania paczki.

Oceń 

Cudowne dźwięki mis pocieranych

Jak widać nie wszyscy wiedzą co to jest misa tybetańska i do czego służy, oni myślą tylko o tym co im ich głowy w pierwszej sekundzie słuchania podpowiadają. Rzeczywistość jest jednak inna, misa działa na nasze wnętrze. Każda misa może działać inaczej na każdego. Jeśli znajdzie się taką które ma pozytywny wpływ na na ciało lub dolegliwość to można ten dźwięk pokochać. Dla mnie wszystkie misy brzmią ślicznie i uwielbiam ich słuchać. Wasz nagrania są bardzo dobre i jeśli nie ma się w domu prawdziwej misy to pewnością mogę stanowić alternatywę do natury, której zastąpić nie może nawet najlepsze nagranie.

Oceń 

Masakra

to są same piski i tortury dla ucha, nie wiem jak to może kogoś uspokajać. Relaksacyjne to może być łowienie ryb, a nie takie piski z metalowej miski.

Oceń 

medytacja na całego

Bardzo mi się podoba ta płyta, chętnie posłuchałabym prawdziwych mis ale nigdzie nie widzę takich koncertów.

Oceń 

dla mnie te dźwięki nie są wcale ralaksujące

muzyka relaksacyjna to ładne instrumenty z odgłosami natury a to jest dla mnie dziwne i wcale nie relaksuje

Oceń 

to nie są dźwięki na maje uszy

może dla kogoś innego to jest muzyka relaksacyjna, dla mnie to bardziej męczarnia bo moje uszy chyba tego nie znoszą.

Oceń 

Zaskakujące efekty

Nie wszystkim naszym pensjonariuszom podoba się ta płyta, ale jest sporo grono które ją uwielbia,

Oceń 

muzyka do medytacji

ale tylko dla wtajemniczonych i miłośników mis wzbudzanych przez pocieranie. To trzeba chociaż raz zobaczyć aby poczuć i zrozumieć jak działa.

Oceń 

relaksacja plus terapia

Doskonały produkt 2 w 1 bardzo dobra jakość nagrań.

Oceń 

oszaleć można

jedni szaleją ze szczęścia inni ze złości trudno określić komu się spodoba i kto polubi a kto znienawidzi. To bardzo specyficzna muzyka i jeśli ktoś nie był na koncercie prawdziwych mis to trudno będzie mu docenić walory tych nagrań. Dla mnie bardzo porządne i wartościowe nagrania i odwzorowanie bardzo rzetelne. Mogę polecić do słuchania z płyty, tylko z płyty i najlepiej nie na słuchawkach.

Oceń 

super ale nie dla każdego

misy trzeba pokochać i wiedzieć jak się na nich gra, wtedy ta płyta urzeka. Wydaj mi się że dużo ludzi nie lubi takich dźwięków, nie lubi bo nie wie co potrafią robić i jak wpływać na nasze ciało i duszę.

Oceń 

dla mnie nowość i pozytywne zaskoczenie

Nigdy nie słyszałem takich dźwięków myślałem że to się tylko uderza, sprawdziłem na YT ale tam tak nie brzmią jak na płycie.

Oceń 

misy super nagrane

bardzo dziękuję za taki wysoki poziom nagrań. jestem zadowolona, a o to trudno

Oceń 

Super nagrania

Jak żywe

Oceń 

ciekawe dźwięki

Coś niesamowitego, relaksacja i coś więcej. Magia w tej muzyce jest jakaś ukryta głęboka.

Oceń 

Kto szuka ten znajduje

Cudowne misy w cudownej jakości. Bardzo dobre nagrania. Polecam to terapii dźwiękiem.

Oceń 

Ale czad

Coś dzieje się z moimi uszami jak tego słucham. Na początku myślałam że to coś złego ale jak się zastanowiłam to doszłam do wniosku że to jest jakieś takie dogłębnie działające zjawisko. Wibracje których nie znamy.

Oceń 

Bardzo dobre nagranie

Osiągacie wzbudzenia, których dotychczas nikt nie osiągał. Brawo.

Oceń 

bardzo ciekawe nagrania

Wyjątkowo realnie brzmią te misy, inaczej niż wszystko co YT

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Breath of Tibet - MaH13 MP3 - Oddech tybetu (RFM) online

Breath of Tibet - MaH13 MP3 - Oddech tybetu (RFM) online

Relaksacyjny koncert z udziałem mis tybetańskich. 13 pozycja z serii muzyka i zdrowie. Muzyka łączących tradycje, kulturę i muzykoterapię stanowiącą od tysięcy lat element medycyny naturalnej. Tajemnica ich efektywności kryje się w ich właściwościach fizycznych umożliwiających osiąganie tak dobrych efektów terapeutycznych. Produkt w wersji online.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie: