Albumy online

Muzyka relaksacyjna, muzyka terapeutyczna, muzyka bez opłat zaiks Stoart oraz Zpav bo bezpośrednioego pobrania online bezpośrednio po zapłaceniu. Link do pobrania dostarczany jest w ciągu 30 sekund po dokonaniu płatności. Na życzenie klienta muzykę możemy dostarczyć w innnym formacie. 

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

MP3 Breath of Tibet - muzyka relaksacyjna i muzykoterapia

Relaksacyjny koncert z udziałem mis tybetańskich. 13 pozycja z serii muzyka i zdrowie. Muzyka łączących tradycje, kulturę i muzykoterapię stanowiącą od tysięcy lat element medycyny naturalnej. Tajemnica ich efektywności kryje się w ich właściwościach fizycznych umożliwiających osiąganie tak dobrych efektów terapeutycznych. Produkt w wersji online.

Wersja do pobrania

Breath of Tibet - MaH13 MP3 - Oddech tybetu (RFM) online

266818-PM-MP3-DL

Czas albumu: 61 min.

natychmiastowa wysyłka online

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 61 / 30 bmp
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Medytacyjna muzyka relaksacyjna z misami tybetańskimi

Misy tybetańskie łączą w sobie tradycje, kulturę i muzykoterapię stanowiącą od tysięcy lat element medycyny naturalnej. Tajemnica ich efektywności kryje się  w właściwościach fizycznych, starannym wykonaniu i sposobie użycia. Stopy metali, odpowiednie wymiary oraz sposób uderzania lub pocierania powodują emisję dwóch dźwięków - jednego słyszalnego bazującego na stałej częstotliwości oraz drugiego w formie bardzo niskiej wibracji powstającej pod dnem misy. Obydwa rodzaje dźwięków mają zastosowanie terapeutyczne. Skutkiem ich działania mogą być procesy uzdrawiające, bazujące na przepływie energii pochodzącej z rezonansu. Dzięki zmiennej gęstości naszej tkanki, misy o różnych wymiarach mogą rezonować z różnymi organami lub częściami ciała. Muzyka relaksacyjna tworzona przy użyciu subtelnych dźwięków mis tybetańskich charakteryzuje się bardzo wysokimi wartościami muzykoterapeutycznymi. Dla pogłębienia efektu terapeutycznego nagrań użyto starego, sprzyjającego relaksacji stroju instrumentów w którym dźwięk "a" to wibracja o częstotliwości 432 Hz. (w stroju standardowym jest to częstotliwość 440 Hz nie wykazująca efektywnego rezonansu z ciałem człowieka). Nagrań mis dokonano w b24studio w Opolu. Studio to specjalizuje się w profesjonalnej rejestracji trudnych instrumentów etnicznych. Zajmuje się od wielu lat badaniami naukowymi związanymi z muzykoterapią. Produkt w wersji online.

Do celów terapeutycznych polecamy muzyką na płytach audio lub w formacie bez kompresji wav. W przypadku zamówień online klient może po natychmiastowym pobraniu plików MP3 zamówić bezpłatnie pliki bez kompresji, które zostaną wysłane w ciągu jednego dnia roboczego w postaci linku do bezpośredniego pobrania wysyłanego na adres poczty elektronicznej przypisany do konta klienta lub inny podany w korespondencji.

Marka / Producent: Free Music

Opinie:

Oceń 

dla mnie nowość i pozytywne zaskoczenie

Nigdy nie słyszałem takich dźwięków myślałem że to się tylko uderza, sprawdziłem na YT ale tam tak nie brzmią jak na płycie.

Oceń 

misy super nagrane

bardzo dziękuję za taki wysoki poziom nagrań. jestem zadowolona, a o to trudno

Oceń 

Super nagrania

Jak żywe

Oceń 

ciekawe dźwięki

Coś niesamowitego, relaksacja i coś więcej. Magia w tej muzyce jest jakaś ukryta głęboka.

Oceń 

Kto szuka ten znajduje

Cudowne misy w cudownej jakości. Bardzo dobre nagrania. Polecam to terapii dźwiękiem.

Oceń 

Ale czad

Coś dzieje się z moimi uszami jak tego słucham. Na początku myślałam że to coś złego ale jak się zastanowiłam to doszłam do wniosku że to jest jakieś takie dogłębnie działające zjawisko. Wibracje których nie znamy.

Oceń 

Bardzo dobre nagranie

Osiągacie wzbudzenia, których dotychczas nikt nie osiągał. Brawo.

Oceń 

bardzo ciekawe nagrania

Wyjątkowo realnie brzmią te misy, inaczej niż wszystko co YT

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Breath of Tibet - MaH13 MP3 - Oddech tybetu (RFM) online

Breath of Tibet - MaH13 MP3 - Oddech tybetu (RFM) online

Relaksacyjny koncert z udziałem mis tybetańskich. 13 pozycja z serii muzyka i zdrowie. Muzyka łączących tradycje, kulturę i muzykoterapię stanowiącą od tysięcy lat element medycyny naturalnej. Tajemnica ich efektywności kryje się w ich właściwościach fizycznych umożliwiających osiąganie tak dobrych efektów terapeutycznych. Produkt w wersji online.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie: