Albumy online

Muzyka relaksacyjna, muzyka terapeutyczna, muzyka bez opłat zaiks Stoart oraz Zpav bo bezpośrednioego pobrania online bezpośrednio po zapłaceniu. Link do pobrania dostarczany jest w ciągu 30 sekund po dokonaniu płatności. Na życzenie klienta muzykę możemy dostarczyć w innnym formacie. 

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Nowy Mozart dla umysłu dziecka MP3 (RFM) muzyka do pobrania

Muzyka Mozarta do relaksacji i rozwoju dzieci. Wersja MP3 do pobrania. Ponadczasowe kompozycje Mozarta od ponad dwóch wieków oczarowują nas swoim pięknem. Mają one również ogromny wpływ na intelektualny i emocjonalny rozwój najmłodszych.

Wersja do pobrania

Mozart dla umysłu dziecka MP3 (RFM) muzyka do pobrania

266078 MP3 ON PM

Czas albumu: 65 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

Zmień na:

Audio CD

+48 605 300 028
Czas / Tempo 65 min. / 48 bmp - tempo bardzo powolne
Ilość CD w zestawie Produkt wirtualny do natychmiastowego pobrania w wersji MP3 (192kbs). Link dostarczamy w ciągu 1 minuty po dokonaniu płatności. Pliki MP3 320kbs wysyłamy (bezpłatnie) na życzenie klienta.
Instrumenty flet, harfa, klarnet, fagot, waltornia, skrzypce, fortepian, wiolonczela
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Odgłosy natury Trzy ostatnie utwory z odgłosami natury.
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.
Format MP3 192-320 kb/s

Muzyka Mozarta do relaksacji i rozwoju dzieci - MP3 muzyka do pobrania

Ponadczasowe kompozycje Mozarta od ponad dwóch wieków oczarowują nas swoim pięknem. Mają one również ogromny wpływ na intelektualny i emocjonalny rozwój najmłodszych. Umysł człowieka najintensywniej rozwija się właśnie w pierwszych trzech latach życia. Studia nad arcydziełami Mozarta wykazały, że muzyka klasyczna korzystnie wpływa na proces edukacji. 

Dzieci, które będąc jeszcze w łonie matki, słuchały muzyki klasycznej, wykazują się większą kreatywnością i rozwojem intelektualnym. Przedszkolaki, które mają zajęcia przy akompaniamencie pianina, osiągają znacznie wyższe wyniki w testach na rozumienie od rówieśników uczących się przy komputerach. Badania naukowe dowodzą, że pogodne utwory Mozarta mają pozytywny wpływ na rozwój emocjonalny dziecka.

Płytę polecamy do kreatywnej zabawy dla niemowląt oraz dzieci bez ograniczeń wiekowych. Nagrania dedykujemy również kobietom w ciąży. Pogodna i pełna energii muzyka wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia oraz sprawia, że stajemy się otwarci na pozytywne bodźce zewnętrzne. To doskonale znane w muzykoterapii zjawisko może wpływać na podniesienie kreatywności zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

Album „Mozart dla umysłu dziecka” to wybrane utwory mistrza w takiej aranżacji i wykonaniu, by były jak najlepiej przyswajalne przez najmłodszych. Wyjątkowy, wielomikrofonowy sposób studyjnej rejestracji muzyki klasycznej sprawiły, że materiał na płycie został wzbogacony o wyjątkowe wartości muzykoterapeutyczne.

Oczywiście muzyka z płyty Mozart dla umysłu dziecka nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci. Każdy miłośnik dobrze skomponowanej relaksacyjnej muzyki klasycznej znajdzie w tej płycie wiele przyjemności. Muzyka ta nadaje się również jako muzyka tła w recepcji hotelowej, wykwintnej restauracji, muzyka do kawiarni oraz w pasażu handlowym. Atutami tej płyty są: naturalne instrumenty, prosta aranżacja na mały skład orkiestry oraz bezterminowe zwolnienie z wszelkich opłat na rzecz Zaiks, Stoart i innych OZZ z tytułu publicznego odtwarzania. Wyjątkowo przystępna cenowo płyta z muzyką bez opłat oraz dożywotnią licencją zawartą w cenie zakupy płyty.

Album dostępny we wszystkich wersjach: Audio CD, MP3 na CD-R oraz Pendrive USB. Wyboru można dokonać klawiszami umieszczonymi na  koszykiem zakupowym.

Wraz z zakupem produktu wersji online klient otrzymuje elektroniczną wersję faktury oraz bezpłatne zaświadczenie o bezterminowym zwolnieniu z opłat.

Opinie:

Oceń 

Muzyka dla uważnego słuchacza

Dzieci to bardzo uważni słuchacze, jeśli umysł dziecka się czymś zainteresuje to potrafi się całkowicie oddać temu zjawisku. Moja córeczka tak właśnie reaguje na ta płytę. Ma obecnie 3 lata o od ponad roku reakcja jest taka sama. Zapomina o wszystkim i słucha. Polecam bo to z pewnością bardzo dobre działanie.

Oceń 

extra pomysł

brawo

Oceń 

Ktoś dobrze wybrał

Brawo za wyważony dobór instrumentów. To jest prawdziwa, piękna i w wyjątkowy sposób podana muzyka Mozarta która faktycznie może nie tylko relaksować ale i edukować i kształtować najmłodszych ale i nie tylko tych. To jest prawdziwa muzykoterapia i relaksacja dla każdego bez względu na wiek.

Oceń 

relaksacyjny MoZarT dla każdego

Muzyka Mozarta jest nie tylko relaksacyjna ale i bardzo wartościowa. Jej słuchania pomaga rozwijać wrażliwość muzyczną bez względu na wiek. Słuchanie takiej muzyki powoduje powstawanie nowych wiązań neuronowych w naszym mózgu. Czy to nie jest piękne i łatwe? Słuchasz, relaksujesz się i leczysz i rozwijasz za jednym razem.

Oceń 

nie tylko dla dzieci

Dlaczego ktoś to nazwał dla dzieci. Moda? Dobre wykonanie klasyki Mozarta, bardzo dobrze nagrane słychać, że studio i że ten co to robił to się na tym znał.

Oceń 

Trzylatek zadowolony

Płytę mozarta znalazłam na aukcjach Allegro. Zaryzykowałam i kupiłam dla mojego trzyletniego synka Antosia. Odtwarzamy ją głównie w trakcie zabawy, a synek jest wówczas bardzo uśmiechnięty i aktywny. POlecamy wszystkim mamom :-)

Oceń 

Mozart

Mozart zawsze będzie górą. Mistrz nad mistrzami. Wszystko co zrobił będzie wieczne, tylko idiota tego nie doceni. Bardzo dobre nagranie, gratuluję i polecam.

Oceń 

Nie tylko dla dzieci

To dobra muzyka dla wszystkich bez względu na wiek. Ładna interpretacja, słychać że to nagranie studyjne, bardzo przyjemne.

Oceń 

super

Wyjątkowa pozycja której szukałam od lat prosto i ładnie moje dzieci to uwielbiają, polecam wszystkim którzy mają dzieci

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Mozart dla umysłu dziecka MP3 (RFM) muzyka do pobrania

Mozart dla umysłu dziecka MP3 (RFM) muzyka do pobrania

Muzyka Mozarta do relaksacji i rozwoju dzieci. Wersja MP3 do pobrania. Ponadczasowe kompozycje Mozarta od ponad dwóch wieków oczarowują nas swoim pięknem. Mają one również ogromny wpływ na intelektualny i emocjonalny rozwój najmłodszych.

Kategorie: