Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Mozart dla umysłu dziecka - (RFM)

Muzyka Mozarta do relaksacji i rozwoju dzieci. Ponadczasowe kompozycje Mozarta od ponad dwóch wieków oczarowują nas swoim pięknem. Mają one również ogromny wpływ na intelektualny i emocjonalny rozwój najmłodszych.

Mozart dla umysłu dziecka (RFM)

Nowy

Czas albumu: 65 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,00 zł

 • Audio CD
  46,00 zł
 • Płyta CD-R SPG
  36,00 zł
 • MP3 na CD-R *
  36,00 zł
 • MP3+Pendrive *
  36,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Muzyka Mozarta do relaksacji i rozwoju dzieci

Ponadczasowe kompozycje Mozarta od ponad dwóch wieków oczarowują nas swoim pięknem. Mają one również ogromny wpływ na intelektualny i emocjonalny rozwój najmłodszych. Umysł człowieka najintensywniej rozwija się właśnie w pierwszych trzech latach życia. Studia nad arcydziełami Mozarta wykazały, że muzyka klasyczna korzystnie wpływa na proces edukacji. 

Dzieci, które będąc jeszcze w łonie matki, słuchały muzyki klasycznej, wykazują się większą kreatywnością i rozwojem intelektualnym. Przedszkolaki, które mają zajęcia przy akompaniamencie pianina, osiągają znacznie wyższe wyniki w testach na rozumienie od rówieśników uczących się przy komputerach. Badania naukowe dowodzą, że pogodne utwory Mozarta mają pozytywny wpływ na rozwój emocjonalny dziecka.

Płytę polecamy do kreatywnej zabawy dla niemowląt oraz dzieci bez ograniczeń wiekowych. Nagrania dedykujemy również kobietom w ciąży. Pogodna i pełna energii muzyka wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia oraz sprawia, że stajemy się otwarci na pozytywne bodźce zewnętrzne. To doskonale znane w muzykoterapii zjawisko może wpływać na podniesienie kreatywności zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.

Album „Mozart dla umysłu dziecka” to wybrane utwory mistrza w takiej aranżacji i wykonaniu, by były jak najlepiej przyswajalne przez najmłodszych. Wyjątkowy, wielomikrofonowy sposób studyjnej rejestracji muzyki klasycznej sprawiły, że materiał na płycie został wzbogacony o wyjątkowe wartości muzykoterapeutyczne.

Oczywiście muzyka z płyty Mozart dla umysłu dziecka nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci. Każdy miłośnik dobrze skomponowanej relaksacyjnej muzyki klasycznej znajdzie w tej płycie wiele przyjemności. Muzyka ta nadaje się również jako muzyka tła w recepcji hotelowej, wykwintnej restauracji, muzyka do kawiarni oraz w pasażu handlowym. Atutami tej płyty są: naturalne instrumenty, prosta aranżacja na mały skład orkiestry oraz bezterminowe zwolnienie z wszelkich opłat na rzecz Zaiks, Stoart i innych OZZ z tytułu publicznego odtwarzania. Wyjątkowo przystępna cenowo płyta z muzyką bez opłat oraz dożywotnią licencją zawartą w cenie zakupy płyty.

Opinie:

Oceń 

Bardzo piękna muzyka

Uspokaja i relaksuje nie tylko dzieci, ja sama bardzo chętnie słucham tej muzyki pomimo tego że za muzyką klasyczną nie przepadam wcale

Oceń 

relaksacja z klasyką zawsze działa

Muzyka Mozarta i muzyka relaksacyjna to dobra para w 50 % przypadków to można nazwać synonimem. Ten kompozytor miał talent w komponowaniu muzyki która ma bardzo pozytywny wpływ na myślenie człowieka.Takim wpływem można nazwać towarzyszącą słuchaniu muzyki relaksacją.

Oceń 

taka muzyka zawsze jest góra

dla wszystkich żywych stworzeń

Oceń 

clasyka dla dziecka i nie tylko

Dla mnie nie ma różnicy bo uważam że każdy dorosły to też dziecko. Płyta jest super. Dla mnie taka prawdziwa i żywa.

Oceń 

Dobry pomysł nie tylko na prezent

Kupiłam ta płytę dwukrotnie na prezent, nigdy sam nie była fanką muzyki poważnej. Dopiero gdy usłyszałem u siostry jak gra ta płyta bardzo mi się spodobała na tyle że zakupiłem ją również dla siebie i słucham z wielką przyjemnością. Dopiero gdy potraktuje się to jako muzykę relaksacyjną staje się tak przyjemne i odprężające.

Oceń 

Idealna płyta dla dzieciaka

od takiej muzyki powinno się zaczynać edukację muzyczną.

Oceń 

I to by było na tyle

Mam tą piękną płytę i bardzo wam dziękuję za takie nagrania. Polecam każdej koleżance w pracy. Pozdrawiam Opole.

Oceń 

Czysty relaks z Mozarterm

O tym nigdy nie myślałam. Kupiła płytę z myślą o dziecku a tu taka niespodzianka, jestem fanem muzyki klasycznej Mozarta, to piękna muzyka która mnie bezgranicznie relaksuje.

Oceń 

Czysty relaks z Mozarterm

O tym nigdy nie myślałam. Kupiła płytę z myślą o dziecku a tu taka niespodzianka, jestem fanem muzyki klasycznej Mozarta, to piękna muzyka która mnie bezgranicznie relaksuje.

Oceń 

dla mamy i dla dziecka tak samo dobry

pozdrawiam i polecam

Oceń 

klasyka w wydaniu na którą czekałam od lat

szkoda że tak późno znalazłam bo dziecko ma już 4 lata ale lepiej późno niż wcale. Polecam klasykę na małą orkiestrę, taką kameralną kilka do kilkunastu instrumentów. Taka muzyka jest nico lżejsza w pojmowaniu i bardziej zrozumiała dla kogoś kto nie jest z klasyką za pan brat.

Oceń 

megamuza dla dzieci

polecam serdecznie rodzicom

Oceń 

Doskonały Amadeusz

piękna nagrania, te z naturą mnie aż tak nie poruszają ale muzyka bez natury cudowna bez względu na wiek słuchacza działa na każdy zmysł. Można nawet zasmakować i poczuć zapach klasyki. Polecam

Oceń 

przepiiękne nagrania

prawdziwy akustyczny Mozart, polecam

Oceń 

nigdy bym nie wymyśliła

tego że muzyka Mozarta może być tak relaksacyjna i miła do słuchania nie tylko dla dzieci. Kupiłam dla dziecka a teraz sama zaczynam słuchać klasycznych utworów i coraz bardziej mi się podobają,

Oceń 

muzyka do przedszkola

sprawdza się bardzo dobrze, dzieci polubiły taką klasykę

Oceń 

to są nagrania który mnie rozwalają

Piękna harmonia doskonały wybór utworów i bardzo przemyślany skład orkiestry no i doskonałe żywe nagrania. Słychać że ktoś się napracował i zaprosił orkiestrę do studia nagraniowego. Brawo! Dziękuję za to że ktoś ma na to jeszcze w dzisiejszych czasach chęć. Takie nagrania będę działać na słuchacza tysiące lat i to bez względu na jego wiek.

Oceń 

bardzo dobra muzyka dla dziecka

dobra jakościowo muzyka do rozwoju dziecka to podstawa. yt to nie jest muzyka to tylko produkt muzyko podobny. plyta cd to jedyna możliwość słuchania muzyki

Oceń 

można pisać w nieskończonośc

o tej można pisać i pisać a wystarczy posłuchać i poczuć jak pięknie działa i jak satynowe są dźwięki tego kompozytora zagrane w tak delikatny sposób

Oceń 

Muzyka dla uważnego słuchacza

Dzieci to bardzo uważni słuchacze, jeśli umysł dziecka się czymś zainteresuje to potrafi się całkowicie oddać temu zjawisku. Moja córeczka tak właśnie reaguje na ta płytę. Ma obecnie 3 lata o od ponad roku reakcja jest taka sama. Zapomina o wszystkim i słucha. Polecam bo to z pewnością bardzo dobre działanie.

Oceń 

extra pomysł

brawo

Oceń 

Ktoś dobrze wybrał

Brawo za wyważony dobór instrumentów. To jest prawdziwa, piękna i w wyjątkowy sposób podana muzyka Mozarta która faktycznie może nie tylko relaksować ale i edukować i kształtować najmłodszych ale i nie tylko tych. To jest prawdziwa muzykoterapia i relaksacja dla każdego bez względu na wiek.

Oceń 

relaksacyjny MoZarT dla każdego

Muzyka Mozarta jest nie tylko relaksacyjna ale i bardzo wartościowa. Jej słuchania pomaga rozwijać wrażliwość muzyczną bez względu na wiek. Słuchanie takiej muzyki powoduje powstawanie nowych wiązań neuronowych w naszym mózgu. Czy to nie jest piękne i łatwe? Słuchasz, relaksujesz się i leczysz i rozwijasz za jednym razem.

Oceń 

nie tylko dla dzieci

Dlaczego ktoś to nazwał dla dzieci. Moda? Dobre wykonanie klasyki Mozarta, bardzo dobrze nagrane słychać, że studio i że ten co to robił to się na tym znał.

Oceń 

Trzylatek zadowolony

Płytę mozarta znalazłam na aukcjach Allegro. Zaryzykowałam i kupiłam dla mojego trzyletniego synka Antosia. Odtwarzamy ją głównie w trakcie zabawy, a synek jest wówczas bardzo uśmiechnięty i aktywny. POlecamy wszystkim mamom :-)

Oceń 

Mozart

Mozart zawsze będzie górą. Mistrz nad mistrzami. Wszystko co zrobił będzie wieczne, tylko idiota tego nie doceni. Bardzo dobre nagranie, gratuluję i polecam.

Oceń 

Nie tylko dla dzieci

To dobra muzyka dla wszystkich bez względu na wiek. Ładna interpretacja, słychać że to nagranie studyjne, bardzo przyjemne.

Oceń 

super

Wyjątkowa pozycja której szukałam od lat prosto i ładnie moje dzieci to uwielbiają, polecam wszystkim którzy mają dzieci

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Mozart dla umysłu dziecka (RFM)

Mozart dla umysłu dziecka (RFM)

Muzyka Mozarta do relaksacji i rozwoju dzieci. Ponadczasowe kompozycje Mozarta od ponad dwóch wieków oczarowują nas swoim pięknem. Mają one również ogromny wpływ na intelektualny i emocjonalny rozwój najmłodszych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy MP3 , Albumy CD, instrumenty klasyczne, muzyka do relaksacji, 48-66 bmp - wolne , 40-48 bmp - bardzo powolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , muzyka dla przedszkola, muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka z naturą, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Pressmedia, Free Music Records, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., potoki i strumienie, muzyka i śpiew ptaków, muzyka i odgłosy morza, Muzyka romantyczna, Muzyka instrumentalna, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do spa, muzyka do hotelu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, Muzyka dla dzieci, Muzyka lecznicza, muzyka klasyczna, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat