Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Duchowy wellness - Wellness and Soul

Płyta, której wysłuchanie budzi u słuchacza pozytywne emocje i poprawia nastrój. Kreatywne kompozycje wzbogacane są uroczymi melodyjnymi improwizacjami i fantazyjną, lekką perkusją. To prawdziwa „muzyka dla duszy” tworzona z pasją i uczuciem. Jej uniwersalność oraz moc jest zaskakująca.

Wellness & Soul - Duchowy wellness (RFM)

Nowy

Czas albumu: 43 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

39,50 zł

 • Płyta CD
  39,50 zł
 • Płyta CD-ROM
  29,50 zł
 • MP3 CD/USB *
  29,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  29,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 43 min. / 57 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Płyta, której wysłuchanie budzi u słuchacza pozytywne emocje i poprawia nastrój. Kreatywne kompozycje wzbogacane są uroczymi melodyjnymi improwizacjami i fantazyjną, lekką perkusją. To prawdziwa „muzyka dla duszy” tworzona z pasją i uczuciem. Jej uniwersalność oraz moc jest zaskakująca. Może głęboko relaksować i odprężać, lub przeciwnie - poruszać, zachęcać i afirmować wewnętrznie do życia. Kolekcja „WELLNESS &” to wyjątkowa muzyczna podróż do wnętrza samego siebie, przepustka do poznania własnej duszy, czyli istota efektywnego relaksu. Uwaga! Kolekcja WELLNESS jest do nabycia w promocyjnym pakiecie zawierajacym wszystkie 4 płyty z tej serii.

Opinie:

Oceń 

prawdziwa muzyka relaksacyjna

dokładnie tak powinna moim zdaniem brzmieć muzyka relaksacyjna lub określana takimi nazwami

Oceń 

jest super

proszę o więcej takiej muzyki relaksacyjnej! ale bez Zaiks i tych innych proszę, tylko taką zwolnioną z opłat za wszystko. Jesteście the best! całusy z Pomorza!!!!

Oceń 

Ja kupiłam to do sauny się się spawdza

Można się zrelaksować i odpoczywać 30 minut albo dłużej ale ja ustawiam temperaturę tylko na 60 stopni go szkoda mi naczynek.

Oceń 

podziękowanie

zarówno ja jak i moje klientki super zadowolone. kupiłam z polecenia koleżanki i ja teraz będą też polecać bo trudno znaleźć lepszą muzykę do gabinety kosmetycznego.

Oceń 

można się sprzeczać ale nie trzeba

Mam kilkanaście płyt z tej kolekcji i sam już nie wiem która jest lepsza. Chyba wszystko ze słowem wellness było bardzo dobre. Teraz chyba czas upatrzyć sobie inne słowo.

Oceń 

To ma coś w sobie

Muzyka do relaksacji to zdecydowanie za mało powiedziane. Nie wiem co napisać ale chciałabym bardzo dużo. Może nie będę wymyślać, wystarczy posłuchać choćby tych urywków aby przekonać się że ta muzyka potrafi uczynić cuda.

Oceń 

brawo wielkie dla tej muzyki

W końcu ktoś się połapał jaka może być muzyka która relaksuje i odpręża każdego. Brawa dla twórców i tego co ma takie płyty w ofercie. Kupię z czasem wszystkie cztery bo każda jest dobra już
nawet tylko po przesłuchaniu demówek.

Oceń 

Wyjątkow mzuyka relaksacyjna

Kupiłabym połowę płyt w tym sklepie ale mnie nie stać, a więc zaczynam od jednej ta spodobała mi się chyba najbardziej.

Oceń 

Nowoczesna muzyka relaksacyjna

Dziękuję za to że pokazujecie że muzyka relaksacyjna może być bardziej nowoczesna i bez tych ptaszków.

Oceń 

nowoczesna muzyka relaksacyjna

To dowód że można robić nowoczesną muzykę relaksacyjną bez ptaszków i szumów i nie koniecznie pitolić na fujarkach itp. Brawo, polecam i trzymam kciuki za taki dobry sklep. Jestem waszym stałym klientem od tej chwili.

Oceń 

czyściutki relaksik z muzyczką na 5

Wszystko napisałam w tytule.

Oceń 

Pierwszorzędna kompozycja

Bardzo dobrze wyważona i poukładana kompozycja. Uwielbiam słuchać w czasie drugiego śniadania.

Oceń 

Delikatna płytka, Świetnie sprawdza się w naszym gabinecie urody :-)

Oceń 

sama

Bardzo dobra muzyka to gadania, popijania i relaksacji. Bez względu czy jestem z kimś czy sama uwielbiam jej słuchać. Sama słucham uważniej i słyszę więcej i to jest piękne,

Oceń 

Muzyka, która nie usypia stwarza bardzo przyjemną atmosferę w miejscu ,w którym się jej słucha.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Wellness & Soul - Duchowy wellness (RFM)

Wellness & Soul - Duchowy wellness (RFM)

Płyta, której wysłuchanie budzi u słuchacza pozytywne emocje i poprawia nastrój. Kreatywne kompozycje wzbogacane są uroczymi melodyjnymi improwizacjami i fantazyjną, lekką perkusją. To prawdziwa „muzyka dla duszy” tworzona z pasją i uczuciem. Jej uniwersalność oraz moc jest zaskakująca.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy online , Muzyka online, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, do miejsc publicznych, instrumentalna, muzyka do nauki , poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka SPA & Wellness, muzyka do kawiarni, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat