Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Muzyka wellness cz.2 - Wellness Musik 2

Druga część wyjątkowej kompilacja nagrań o niespotykanej jakości, będących niejako wizytówką wytwórni VTM. Ekskluzywny wybór kompozycji o najsilniejszym działaniu terapeutycznym, jako eliksir dla duszy i ciała. Podstawą ich skuteczności jest rytm - 60 taktów na minutę.

Wellness Musik vol 2 - Muzyka wellness 2 (RFM)

Nowy

Czas albumu: 62 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

 • Audio CD
  59,50 zł
 • Płyta CD-R SPG
  39,50 zł
 • MP3 na CD-R *
  39,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  39,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Wyjątkowa kompilacja nagrań o niespotykanej jakości, będących niejako wizytówką wytwórni VTM. Ekskluzywny wybór kompozycji o najsilniejszym działaniu terapeutycznym, jako eliksir dla duszy i ciała. Podstawą ich skuteczności jest rytm – 60 taktów na minutę, – który wprowadza słuchacza w stan głęboko relaksującego swoistego transu. Pozytywne, harmonijne dźwięki otulają wręcz słuchacza, pozwalając mu na odpoczynek całkowitą relaksację. Albumy z serii Wellness powstały przy współpracy ze znanym aranżerem Reinerem Bormannem oraz wieloma cenionymi muzykami, którzy wraz z Arndem Steinem stworzyli produkty prawdziwie wyjątkowe.

Opinie:

Oceń 

Tego się nie da słuchać bez powtarzania.

Dawno nie słuchałam takiej muzyki, która powtarzana jest kilka razy pod rząd. Doskonała muzyka i super wpływa na samopoczucie.

Oceń 

okładka nie za bardzo ale muzyka jest bardzo ok

jest w czym wybierać i to jest w tym dobre

Oceń 

określenie muzyka relaksacyjna to dla mnie nowość

ale nowość bardzo miła

Oceń 

Piękna muzyka relaksacyjna

i co tu więcej pisać! Można tylko polecić by dobrze zrobiło się nie tylko nam i naszym klientom ale i innym na świecie. Taka muzyka łagodzi obyczaje i dobrze usposabia. Trudno nie poprawić sobie nastroju słuchając tak pięknych utworów.

Oceń 

okładka ni pies ni wydra ale muzyka ok

Muzyka relaksacyjna w stylu odpowiednim.

Oceń 

Wakacje na całego

Piękne klimaty których nie można nie zauważyć słuchają takiej muzyki. To dla mnie bardzo obrazowa muzyka, która przenosi mnie w różne części świata.

Oceń 

Radosna muzyka relaksacyjna

coś czego nie znałam do tej pory, teraz znam i mam już kilka płyt z tego sklepu, ta zielona była jednak pierwsza

Oceń 

Muzyka dopasowana do poczekalni

Pierwsza i druga płyta załatwiła nasze potrzeby. Pacjenci zadowoleni, obsługa chyba też. Nie narzekają a wcześniej narzekali a więc chyba dobrze.

Oceń 

tak samo doskonała jak nr 1

Polecam

Oceń 

ładne relaksacyjne kawałki

jak się chce to się znajdzie również w sieci dobrą muzykę relaksacyjną

Oceń 

Okładka do niczego ale muzyka bardzo dobra

Gdybym nie kupiła pierwszej części to po okładce nigdy bym się nie zdecydowała na zakup. Może warto ją zmienić?

Oceń 

jeśmy bardzo zadowoleni z tej muzyki relaksacyjnej

Ja kupiłem żonie jedynkę a ona mi dwójkę i jesteśmy bardzo zadowoleni, szukamy kolejnych ładnym płyt z taką muzyką. To załatwia kupowanie prezentów.

Oceń 

muzyka relaksacyjna i muzyka do poczekalni

u nas gra w poczekalni i bardzo dobrze się sprawdza. Polecam

Oceń 

ja też popieram opinię o wyższości na vol 1

Jedynka jest super ale nr 2 jest lepsza, jakaś taka zwiewna lekka i radosna wewnętrznie. Ja jestem zauroczona całą muzyką z tego sklepu.

Oceń 

doskonała

zamawiałem z mieszanym uczuciem bo to ponad 5 dych i jedyna jest super a więc pomysły mogły się skończyć na dobrym demo. Album jest zupełnie inny ale tak samo doskonały, cieszę się ma teraz 2 godziny doskonałej muzyki relaksacyjnej która długi czas mnie nie znudzi.

Oceń 

Bardzo pozytywna muzyka do odpoczywania

Relaksacja i odpoczynek przy muzyce to chyba najciekawsze sposoby na odpoczynek. Ja wolę muzykę która dobrze nastraja aniżeli ciszę. Ptaki też czasami lubię ale czasami potrafią zdenerwować.

Oceń 

dobry album pomimo że z numerem 2

Doskonała muzyka relaksacyjna w bardzo dobrym tempie.

Oceń 

Wyjątkowa i jedynka i dwójka

Wyjątkowa muzyka relaksacyjna do odpoczynki i do pracy i do wszystkiego. Słucham tych płyt tak często że ma obawy ze się zetrą. Wiem to wynika z mojej niewiedzy bo te płyty się chyba nie ścierają. Ale kto je tam wie, może podczas obracania jakieś śliczne nutki powylatują i przestaną być tak czarujący. Polecam i sklep i płyty z tym napisem Wellness.

Oceń 

Wygląda na to że tutaj wszystko co ma w nazwie wellness jest bardzo dobre. Kupiłam kilka płyt i wszystkie miały w nazwie coś z tym słowem. Jak się skończą wellnessy to wiem że chillouty też mi sie podobają ale nie ma tyle kasy aby kupować po kilka płyt za jednym razem.

Oceń 

Dla mnie lepsza od jedynki

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Wellness Musik vol 2 - Muzyka wellness 2 (RFM)

Wellness Musik vol 2 - Muzyka wellness 2 (RFM)

Druga część wyjątkowej kompilacja nagrań o niespotykanej jakości, będących niejako wizytówką wytwórni VTM. Ekskluzywny wybór kompozycji o najsilniejszym działaniu terapeutycznym, jako eliksir dla duszy i ciała. Podstawą ich skuteczności jest rytm - 60 taktów na minutę.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy online , Muzyka do poczekalni, Muzyka online, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do aquaparku , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , muzyka uspokajająca, instrumentalna, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., składanki VTM, Składanki muzyczne, Muzyka SPA & Wellness, do galerii handlowej, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat