Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

MP3 PAKIET BEAUTY S1 - Beauty & Chillout

FRYZJER - S1 to pierwszy pakiet startowy zawierający ponad 4 godziny zróżnicowanej muzyki z pogranicza nowoczesnego gatunku chillout o umiarkowanym tempie oraz żywszych rytmów brazylijsko-hiszpańskich przeznaczonej dla salonów fryzjerskich. Średnie tempo pakietu 98 BPM (od 60 do 140)  

Muzyka do fryzjera S1 (RFM) 4 godziny MP3

Nowy

Czas albumu: 245 min.

Produkt dostępny od ręki.

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

160,00 zł

  • MP3 na CD-R *
    160,00 zł
  • MP3+Pendrive *
    160,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.
Format MP3 192-320 kb/s

Pakiet startowy FRYZJER - S1 to pierwszy ponad 4 godziny zbiór zróżnicowanej muzyki z pogranicza nowoczesnego gatunku chillout o umiarkowanym tempie oraz żywszych rytmów brazylijsko-hiszpańskich przeznaczonej dla salonów fryzjerskich. W pakiecie nie zabrakło albumów wokalnych oraz muzyki z pogranicza pop oraz dance. Zwolnione z opłat pakiety FRYZJER zapewniają ciekawą muzykę w doskonałej jakości i zrównoważonej głośności dostosowanej do przestrzeni publicznej.

Średnia cena netto jednej godziny muzyki zawartej w tym pakiecie to tylko: 30 zł

Albumy składowe pakietu MP3:

  • Akustyczny Chillout - Acoustic Chillout (55:54) 80 BMP
  • Kawiarniana bossa - Cafe Bossa  (68:44) 100 BMP
  • Letnie marzenia - Between Summer & Dreams (59:07) 92 BMP
  • Ukochane latino - Amor Latino (61:03) 80 BMP

Format plików: MP3 Jakość (stopień kompresji): stereo 320 kb/s

W każdym opakowaniu poza nośnikiem optycznym z plikami muzycznymi MP3 znajduje się zaświadczenie o bezterminowym zwolnieniu z opłat na rzecz wszelkich OZZ (Zaiks, Stoar, Zpav i Sawp) oraz uniwersalna naklejka informacyjna.

Pierwszy pakiet można zakupić w opcji z dodatkowym nośnikiem pamięci USB (markowy pendrive Toshiba o pojemności 8 GB). Kolejne można dokupić w wersji standardowej na płytach CD dogrywając zawartość do raz zakupionego pendrive. Pojemność 8 GB umożliwia zapisanie ponad 70 godzin muzyki mp3 z bardzo dobrą jakością. W przypadku kontroli podstawą do zwolnienia są faktury zakupu plików muzycznych.

SPG (CLL Constant Loudness Level) Stały poziom głośności i najwyższa jakość wszystkich utworów. Muzyka dopasowane profesjonalnie do odtwarzania w przestrzeni publicznej. Najwyższa jakość oferowanej przez nas muzyki oraz indywidualny mastering gwarantują efektywności audio marketingu, zadowolenia klienta oraz wysoki komfort pracy. Postaw na jakość muzyki w twoim lokalu bez konieczności przepłacania. Muzyka w pakietach od netto 22 zł za godzinę.

Opinie:

Oceń 

taka muzyka sprawadza się wszędzie

to nie jest muzyka tylko do fryzjera, to się sprawdzi w sklepie i restauracji tak samo dobrze ja w salonie fryzjerskim. Polecam

Oceń 

muzyka idealna dla frofesjonalistów

nie wiem kto popularyzuje informację że w salonie fryzjerskim trzeba muzyki disco, to co jest na tych pakietach jest idealne.

Oceń 

to mądre rozwiązanie problemu z Zaiksem

Polecam, muzyka da się słuchać i to jest w niej najważniejsze. Klucz em do problemu jest rodzaj muzyki a nie to czy jest zwolniona. Ten kto szukał muzyki do fryzjera ten wie o czym pisze. Ten produkt polecam.

Oceń 

miło że ktoś pomyślał o 4 godzinach

polecam

Oceń 

super na początek ale za mało

Doskonale dobrana muzyka do poważnego salonu fryzjerskiego ale 4 godziny to stanowczo za mało. 12-16 to ilość którą mogliśmy kupić nawet na początek. Polecam ten sklep. Jakość idzie w parze z dobrą ceną i super sprzedawcami przy telefonach. Dziękuję za super rozmowę na temat rodzaju muzyki w salonach.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Muzyka do fryzjera S1 (RFM) 4 godziny MP3

Muzyka do fryzjera S1 (RFM) 4 godziny MP3

FRYZJER - S1 to pierwszy pakiet startowy zawierający ponad 4 godziny zróżnicowanej muzyki z pogranicza nowoczesnego gatunku chillout o umiarkowanym tempie oraz żywszych rytmów brazylijsko-hiszpańskich przeznaczonej dla salonów fryzjerskich. Średnie tempo pakietu 98 BPM (od 60 do 140)  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie: