Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Piano For Relax - Relaksujący fortepian (RFM)

Romantyczny album fortepianowy pełen muzyki zachęcającej do zatrzymania się i odpoczynku. Chwila relaksu z najbardziej rozpoznawalnym instrumentem klasycznym świata. Jego ciepłe oraz nie mieszcząca się w żadnym schemacie forma muzycznej wypowiedzi gwarantują wyjątkowe doznania.

Relaxing Piano - Relaksujący fortepian (RFM)

Nowy

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

  • Płyta CD-ROM
    36,00 zł
  • MP3 CD/USB *
    36,00 zł
  • MP3+Pendrive *
    36,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 70 min. / 37 BMP bmp
Ilość CD w zestawie Chwilowo nie dostępny na płycie CD w standardowym opakowaniu detalicznym dygipack.
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Romantyczny album pełen zadumy, muzyki zachęcającej do zatrzymania się i odpoczynku. Chwila relaksu z najbardziej rozpoznawalnym instrumentem klasycznym. Ciepłe, pełne i łagodne brzmienie koncertowego akustycznego fortepianu oraz nie mieszcząca się w żadnym schemacie forma muzycznej wypowiedzi gwarantują wyjątkowe, niezapomniane chwile. Muzyka do relaksacji w zaciszu domowym, sprawdzająca się również w poczekalni, hotelu czy ekskluzywnej restauracji.

Opinie:

Oceń 

relaksik jak trzeba

oczywiście trzeba lubić fortepian solo bo to podstawa aby słuchać takiej płyty

Oceń 

dzięki za wav

nie wiem gdzie napisać ale lepiej gdzieś niż nigdzie. Jeszcze raz dziękują za przesłanie plików bez kompresji. Niespodzianka to fakt że śa one gratis

Oceń 

hoteleowe piano

pięć gwiazdek można dać za muzykę jeśli spotkam coś takiego w recepcji, szkoda że w naszych hotelach panuje cisza, ludzie nic nie wiedzą o tym jak powinien się czuć gość w hotelowej recpcji.

Oceń 

hotel, hotel. hotel

Piękna hotelowa muzyka do każdej recepcji i holu. Do restauracji też i kawiarni rówenież

Oceń 

dlaczego tak mało hoteli używa muzyki w recepcji

Dziwne za 36 zł można kupić takie nagranie a ja po raz pierwszy słyszę je w hotelowej recepcji pomimo że jestem w drodze od 17 lat. Połowę życia spędzam w hotelach i zawsze dziwię się że w recepcji panuje cisza.

Oceń 

po takich nagraniach zaczynam lubić ten istrument

sam fortepian to zawsze było dla mnie trochę mało teraz uważam że czym mniej tym lepiej można się przy muzyce zrelaksować tak głęboko i beztrosko. Czyty relaks sam w sobie. Fajnie to wymyśliliście.

Oceń 

moje ulubione pianino

mam chyba wszystkie płyty z solo piano ale to mi się najbardziej podoba

Oceń 

nasza recepcja ożyła

nigdy bym nie przypuszczała że to tak zadziała. Leci bardzo cicho ale goście to słyszą i im się bardzo podoba. Czasami głupio wyprowadzać ich z błędu że to leci z pendriva.

Oceń 

rozpływam się ze szcżęscia

taka muzyka to balsam dla mojej duszy i serca, tak niewiele potrzeba aby być szczęśliwym.

Oceń 

relaksacyjne pianino

bo tylko piano może relaksować swoją pełnią brzmienia

Oceń 

odlot odlot odlot

solo (forte)piano coś pięknego i tak prostego, że aż serce się raduje - nie słuchać podczas jazdy samochodem! to nie ejst do tego stworzone.

Oceń 

relaks praca sen

To bardzo uniwersalne zjawisko. Ta muzyka zadaje się do wszystkiego. Do hotelu, domu, restauracji, relaksacji, pracy, odpoczynku i seksu też. Może do biegania się nie nadaje ale kto kupuje muzykę relaksacyjną jak chce biegać? Dla mnie 5 gwiazdek.

Oceń 

Relaksacja i zasypianie

To jest dla mnie doskonała muzyka relaksacyjna do zasypiania.

Oceń 

relaksacja czysta

Przepiękna muzyka relaksacyjna zagrana cudownie na fortepianie

Oceń 

cudowy fortepiano

Bardzo relaksacyjna muzyka fortepianowa, mogę słuchać całymi dniami i proszę o więcej takich płyt. Wyjątkowa dobra jakość MP3, lepsza niż u innych na płytach, nie wiem jak to się dzieje ale tak jest.

Oceń 

Rezerwcja

Czy tego pianistę można zarezerwować na każdy wieczór?

Oceń 

Odlot

prawdziwy odlot na fortepianie...

Oceń 

A ja od dawna czekałam na taki fortepian. Mogę przy tym spać, odpoczywać, pracować czytać książkę a nawet uprawiać... no i co sobie pomyśleliście? może grządki w ogródku. odpowiedź brzmi wszystko co można uprawiać;-) brawo za muzyką jest tak uniwersalna pomimo tak wolnego tempa.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Relaxing Piano - Relaksujący fortepian (RFM)

Relaxing Piano - Relaksujący fortepian (RFM)

Romantyczny album fortepianowy pełen muzyki zachęcającej do zatrzymania się i odpoczynku. Chwila relaksu z najbardziej rozpoznawalnym instrumentem klasycznym świata. Jego ciepłe oraz nie mieszcząca się w żadnym schemacie forma muzycznej wypowiedzi gwarantują wyjątkowe doznania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , fortepianowa, muzyka do dentysty , 40-48 bmp - bardzo powolne , poniżej 40 bmp - zanikające , Muzyka w/g tempa , muzyka do biblioteki, muzyka do świetlicy, muzyka do banku, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, Free Music Records, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Nowości 2018, Muzyka romantyczna, muzyka fortepianowa, Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, muzyka relaksacyjna, lounge & club, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat