Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

MP3 Piano For Relax - Relaksujący fortepian (RFM)

Muzyka umożliwiająca szybkie osiągnięcie stanu głębokiej relaksacji (faza alfa) oraz ułatwiająca zasypianie. Druga połowa ułatwia osiągnięcie fazy theta (stanu snu). Spokojne zasypianie i zdrowy sen to gwarancja skutecznej regeneracji. Sprawdza się podczas zabiegów kosmetycznych i masaży. Terapeutyczny strój instrumentów a=432 Hz. Wersja online.

Wersja do pobrania

Deep Relax & Gentle Sleep MP3 - Relakascja i dobry sen (RFM) online

266863-PM-MP3-DL

natychmiastowa wysyłka online

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 66 min. / 33 BMP bmp
Ilość CD w zestawie Chwilowo nie dostępny na płycie CD w standardowym opakowaniu detalicznym.
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Głęboka relaksacja - muzyka do zasypiania i zdrowego snu a=432

Muzyka umożliwiająca szybkie osiągnięcie stanu głębokiej relaksacji oraz ułatwiająca zasypianie. Pełne spektrum częstotliwości klasycznych instrumentów wiodących, dopełnione analogowym brzmieniem syntezatora, stworzyło perfekcyjne podłoże do modulacji częstotliwości fal mózgowych i osiąganiu stanu wyciszenia - alfa. Dzięki równomiernemu spowolnieniu tempa, muzyka w drugiej połowie albumu ułatwia osiągnięcie fazy theta (stanu snu). Spokojne zasypianie to gwarancja skutecznej regeneracji - rano czujemy się pełni energii do działania. Dla pogłębienia efektów terapeutycznych podczas nagrań użyto, sprzyjającego relaksacji stroju w którym dźwięk "a" wibruje z częstotliwością 432 Hz, a więc o 8 Hz poniżej stroju standardowego. Umożliwia to uzyskiwanie znacznie głębszego rezonansu muzyki z ciałem człowieka gwarantując efektywną muzykoterapię.

Muzyka z tego albumu sprawdza się również dobrze podczas zabiegów kosmetycznych i masaży. Wersja do natychmiastowego pobrania.

Dwunasty album z muzykoterapeutycznej serii Muzyka i Zdrowie (Music And Health) oznaczony symbolem: MaH12 

Opinie:

Oceń 

Przepiękna muzyka głębokiej relaksacji

To jest bardzo dobra płyta do medytacji i relaksacji ma swoje tempo które się do tego nadaje znakomicie. Nie potrafię tego napisać dlaczego jest taka dobra ale jest. Polecam.

Oceń 

odlotowa muzyka do zasypiania

Najlepszy produkt terapeutyczny jaki posiadam do zasypiania. Warto jednak idealnie dopasować głośność. U mnie to na skali 6. Nigdy nie udało mi się dosłuchać do końca a więc działa bardzo dobrze.

Oceń 

doskonała muzyka do medytacji

mnie to nie usypia ale zdaje fantastycznie egzamin jako muzyka do medytacji

Oceń 

Cudowne i działa taka relaksacyjna muzyka

Pierwsza płyta, która tak dobrze na mnie działa. Musi być jednak bardzo cicho słuchana. Polecam tym którym trudno jest zasnąć bez muzyki.

Oceń 

fantazja

Fantastyczny materiał, cudowna muzykoterapia

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Deep Relax & Gentle Sleep MP3 - Relakascja i dobry sen (RFM) online

Deep Relax & Gentle Sleep MP3 - Relakascja i dobry sen (RFM) online

Muzyka umożliwiająca szybkie osiągnięcie stanu głębokiej relaksacji (faza alfa) oraz ułatwiająca zasypianie. Druga połowa ułatwia osiągnięcie fazy theta (stanu snu). Spokojne zasypianie i zdrowy sen to gwarancja skutecznej regeneracji. Sprawdza się podczas zabiegów kosmetycznych i masaży. Terapeutyczny strój instrumentów a=432 Hz. Wersja online.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Music and Health, Albumy MP3 , fortepianowa, poniżej 40 bmp - zanikające , muzyka bez tempa, Muzyka w/g tempa , muzyka do świetlicy, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka w stroju 432 Hz , do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, do głębokiej relaksacji, muzyka do zasypiania, muzyka do medytacji, do głębokiej relaksacji, instrumentalna, muzyka medytacyjna, muzyka do kontemplacji, muzyka do relaksacji, muzyka terapeutyczna, Free Music Records, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Nowości 2018, muzyka fortepianowa, Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, muzyka do zasypiania, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat