Programy dla dorosłych

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Programy dla dorosłych

Autosugestia i autohipnoza połączona z muzykoterapią to elementy wyjątkowo skutecznych programów niemieckiego terapeuty dr. Arnd Steina skierowane do osób dorosłych. Programy na dzień to aktywne sugestie, programu na wieczór i noc to głębokie sugestie.

Programy dla dorosłych Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 59,50 zł
  MuzykaBez Opłat
   8 Recenzje

  Specjalistyczny produkt muzykoterapeutyczny przeznaczony między innymi do wspomagania leczenia i prewencji demencji. Polega na stymulacja akustyczna pracy mózgu. Naturalne lekarstwo, które nie posiada skutków ubocznych. Produkt zarejestrowany w niemieckim indeksie leków.

  Album MP3 od 39,50 zł
  59,50 zł
 • 59,50 zł
  MuzykaBez Opłat
   4 Recenzje

  Najnowsza muzykoterapeutyczna produkcja wydawnictwa VTM, opracowana na podstawie 30 lat badań niemieckiego psychologa i muzykoterapeuty dr. Arnd Steina dedykowana jest przede wszystkim tym, który mają problemy z zasypianiem i nie chcą sięgać po środki farmaceutyczne.

  Album MP3 od 39,50 zł
  59,50 zł
 • 59,50 zł
  MuzykaBez Opłat

  Na albumie znajdują się dwa takie same, 30-minutowe filmy z dwiema wersjami ścieżki dźwiękowej. Jedna z muzyką relaksacyjną, druga z muzyką i opatentowaną przez dr. Arnd Steine sugestywną melorecytacją. Autosugestia i muzykoterapia to nowoczesna i zarazem skuteczna recepta na otyłość. Wersja z lektorem dostępna jest tylko w języku niemieckim.

  Od 59,50 zł
  59,50 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów