Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Dobry sen - Gut Schlafen

Najnowsza muzykoterapeutyczna produkcja wydawnictwa VTM, opracowana na podstawie 30 lat badań niemieckiego psychologa i muzykoterapeuty dr. Arnd Steina dedykowana jest przede wszystkim tym, który mają problemy z zasypianiem i nie chcą sięgać po środki farmaceutyczne.

Gut Schlafen - Dobry sen - DE

Nowy

Czas albumu: 60 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

 • Audio CD
  59,50 zł
 • Płyta CD-R SPG
  39,50 zł
 • MP3 na CD-R *
  39,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  39,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Najnowsza muzykoterapeutyczna produkcja wydawnictwa VTM, opracowana na podstawie 30 lat badań niemieckiego psychologa i muzykoterapeuty dr. Arnd Steina dedykowana jest przede wszystkim tym, który mają problemy z zasypianiem i nie chcą sięgać po środki farmaceutyczne. Naturalne metody takie jak autosugestia, hipnoza, pozytywna modulacja częstotliwości fal mózgowych to metody, którymi od ponad 30 lat posługuje się z wielkim sukcesem ten niemiecki terapeuta, autor wielu albumów muzycznych jak i programów służących terapii oraz codziennej relaksacji przy użyciu odpowiednio skomponowanej i zaaranżowanej muzyki.

Terapia snu to przede wszystkim pomoc w naturalnym zasypianiu i sprawianie tego aby organizm jak najbardziej efektywnie korzystał z dobrodziejstwa jakim jest dla każdego człowieka sen. Brak spokojnego i zarazem zdrowego snu objawia się najczęściej porannym zmęczeniem, apatią, brakiem koncentracji i chęci działania. Bezsenności i zaburzenia snu czynią każdego człowieka chorym, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Powodem tego stanu rzeczy jest brak pełnej regeneracji organizmu, który następuje u człowieka w pełni automatycznie tylko podczas spokojnego snu. Efektywny sen uzależniony jest również od stopnia relaksacji podczas fazy zasypiania.

Opracowana przez dr. Steina technika łączy ze sobą trzy sprawdzone metody relaksacji. Pierwsza, to muzyka tworzona w rytmie pulsu (bicia naszego serca) wynoszącego 60 uderzeń na minutę. Drugą jest świadome wykorzystanie dudnień różnicowego (bitów binauralnych), które tworząc w naszym mózgu falę stojącą o określonej częstotliwości potrafią wpływać na modulację częstotliwości jego pracy przyspieszając tym samym osiągnięcie kolejnych efektów takich jak: uspokojenie, głęboka relaksacja oraz faza zasypiania. Trzecią jest autorska i bardzo efektywna metoda autosugestii słownych wykorzystująca między innymi elementy szeptu.

Album Dobry i efektywny sen zawiera dwa 30 minutowe utwory. Pierwszy wykorzystujący opatentowaną technologię BrainWave-Tec® służy zasypianiu, drugi oparty na rytmie 60 uderzeń na minutę przeznaczony jest do codziennej relaksacji.

Uwaga! W programie użyto elementów autorskiej metody autosugestii słownych dr. Arnd Steina. Wersja: język niemiecki

Album Gut Schlafen, podobnie jak inne produkty Dr. Arnd Steina z serii muzyki leczniczej jest zarejestrowany w centralnym rejestrze leków w Niemczech pod numerem: PNZ 11163917

 1. Brainwave TEC® - Muzyka do leczenia zaburzeń snu - 32:00
  Połączenie bitów binauralnych z muzyką w rytmie spokojnego pulsu (60 u/min) 
  Uwaga! niemiecka wersja językowa.
 2. Schwebende Klänge - Magiczne melodie - 30:00
  Muzyka w rytmie pulsu (60 u/min) do codziennej relaksacji

Produkt przeznaczony jest zarówno dla tych, którzy chcę by ich sen stał sie bardziej efektywny jak i mających kłopoty z zasypianiem lub cierpiących na bezsenność. Umożliwia szybsze zaśnięcie oraz bardzie efektywny sen przez całą noc. Polega na odpowiednim przygotowaniu mózgu do snu.

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

A ja znam niemiecki i moi rodzice też

To był bardzo udany prezent z okazji 70 urodzin. Nie za bardzo wiedzieli na czym polega muzyka relaksacyjna ale jak powiedziałam że to lekarstwo i jest w niemieckich książkach leków to byli bardzo zadowoleni i słuchają tego razem.

Oceń 

Bardzo proste słowa

Dla kogoś kto kiedykolwiek uczył się niemieckiego to bajka, tam jest trzy zdania treści i to przy użyciu prostych słów.

Oceń 

ano wielka szkoda

Oceń 

no szkoda że po niemiecku

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Gut Schlafen - Dobry sen - DE

Gut Schlafen - Dobry sen - DE

Najnowsza muzykoterapeutyczna produkcja wydawnictwa VTM, opracowana na podstawie 30 lat badań niemieckiego psychologa i muzykoterapeuty dr. Arnd Steina dedykowana jest przede wszystkim tym, który mają problemy z zasypianiem i nie chcą sięgać po środki farmaceutyczne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie: