Albumy online

Muzyka relaksacyjna, muzyka terapeutyczna, muzyka bez opłat zaiks Stoart oraz Zpav bo bezpośrednioego pobrania online bezpośrednio po zapłaceniu. Link do pobrania dostarczany jest w ciągu 30 sekund po dokonaniu płatności. Na życzenie klienta muzykę możemy dostarczyć w innnym formacie. 

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

MP3 Nowy Ocean Breeze MP3 - Morska Bryza muzyka relaksacyjna bez opłat do pobrnia

Wersja albumu MP3 do pobrania - Lekkie i przyjemne kompozycje obrazujące malownicze plaże, słoneczne zatoki przepełnione świeżością morskiej, ciepłej bryzy. Muzyka relaksacyjna do spa i wellness. Muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat.

Wersja do pobrania

Ocean Breeze MP3 - Morska Bryza (RFM) muzyka do pobrnia

096902 MP3 ON VT

Czas albumu: 60 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

42,50 zł

Zmień na:

Audio CD

+48 605 300 028
Czas / Tempo 60 min. / 57 bmp - tempo wolne
Ilość CD w zestawie Produkt wirtualny do natychmiastowego pobrania w wersji MP3 (192kbs). Link dostarczamy w ciągu 1 minuty po dokonaniu płatności. Pliki MP3 320kbs wysyłamy (bezpłatnie) na życzenie klienta.
Wokal Wokalizy
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.
Format MP3 192-320 kb/s

Lekkie i przyjemne kompozycje, których zadaniem jest stworzenie wyjątkowych obrazów, malowniczych plaż, słonecznych zatok przepełnionych świeżością morskiej ciepłej bryzy. Dzięki zawartej w nich energii poprawiają nastrój i samopoczucie każdego słuchacza. Obrazy słonecznej plaży, malowniczych krajobrazów, relaksujących rejsów z lekkim powiewem wiatru i błogim dla uszu szumem fal rozciągającego się pod jasnym błękitem letniego oceanu. Muzyka relaksacyjna z kategorii wellness czyli poprawiająca samopoczucie i dodająca chęci do działania pozwala wyłączyć się i zapomnieć o codziennym życiu. Jej celem jest nadrzędnym jest to by słuchacz doświadczył duchowej świeżość, relaksując się zarówno fizycznie jak i psychicznie. Płyta Morska Bryza to nowoczesna muzyka relaksacyjna sprawdzająca się wspaniale w gabinetach kosmetycznych, salonach spa i wellness. Wersja MP3 - album do pobrania

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

polecam muzykę z tej płyty

romantyczna i pełna pięknych obrazów oraz cudownych gitarowych dźwięków które dodają nawet nie wiem czego ale słucha się tego bosko

Oceń 

Piękna jest ta płyta

Polecam

Oceń 

dla mnie bardzo dobra muzyka relaksacyjna

relaksuje i dodaje sił. bardzo polecam

Oceń 

wzniosłe i potężnie relaksacyjne to coś

Piękna muzyka, nigdy z tej strony nie patrzyłem na muzykę. Jest w niej jakaś ukryta moc. Nie wiem jaka ale jest, to się wyczuwa.

Oceń 

doskonała muzyka relaksacyjna

przepiękna płyta której słucham od kilku dni i polecam wszystkim., Nigdy bym się nie dowiedziała że muzyka relaksacyjna może być tak piękna gdyby nie ten sklep i przypadek chęci kupienia prezentu dla osoby cierpiącej na bezsenność.

Oceń 

Oczarowana jakością

Kupiłam juz sporo płyt z muzyką relaksacyjną bo jestem prawdziwą miłośniczką tego gatunku, po raz pierwszy jednak trafiłam na coś w tej jakości. Trudno uwierzyć że jakość może tyle zmienić w odbiorze muzyki. Teraz mam problem bo chciałabym kupić ponad połowę płyt w tym sklepie ale nie jestem tak bogata aby na to sobie pozwolić. Zaczynam od tej ale co będzie dalej. Chyba zacznę rozglądać się za jakimś bogatym facetem, który zafunduje mi nową kolekcję muzyki zamiast ciuchów. Myślę, że to nawet bardzo rozsądne rozwiązanie dla obydwu stron. Po co ciuchu skoro muzyka wystarcza. A tak na poważnie to muzyka może człowieka rozebrać z wszelkich trosk i stresu które nosimy cały czas ze sobą i przenieść w zupełnie inny wymiar.

Oceń 

Jestem bardzo zadowolona z tej muzyki i moja klientela też, Dzięki za tę muzykę, jest niesamowita. Dziękuję.

Oceń 

bardzo podoba mi się ta płyta

Wspaniała muzyka do relaksacji i pracy, polecam wszystkim którzy szukają dobrej muzyki do odpoczynku lub słuchania czegoś prawdziwie przyjemnego podczas pracy

Oceń 

Przemiła muzyka relaksująca

Taka muzyka poprawia mi samopoczucie w kilka minut. Dlaczego nie ma takich rzeczy w programach radiowych. Przecież muzyka jest chyba po to aby się podobała słuchaczom i jakoś na nich pozytywnie działała. Może jednak nie mam racji i aby się zrelaksować trzeba trafić właśnie do takiego sklepu i samemu sobie zadbać o relaksację.

Oceń 

Relaksacja

Bardzo mi się podoba właśnie taka muzyka relaksacyjna nie wiedziałam nawet że taka może być. Zawsze wszyscy do relaksacji dają ptaszki lub wodę.

Oceń 

cudowna muzyka

Romantyczna muzyka relaksacyjna z dodatkowym pazurkiem. Doskonałe tło do zabiegów w naszym salonie.

Oceń 

Romantycznie

Dla mnie to bardzo romantyczna płyta dokładnie taka muzyka jaką lubię i do tego różnorodna w ramach jednego albumu. Jestem zachwycona i polecam.

Oceń 

wzniosła

Bardzo dobra muzyka we wzniosłym stylu i z tym czymś co pozwala mi się zrelaksować po ciężkim dniu. Szkoda że w pracy nie możemy słuchać takiej muzyki. Pracodawcy powinni przemyśleć taką możliwość bo to dodaje energii i uspokaja, szczególnie po telefonie niezadowolonego klienta.

Oceń 

Relax

pełen relax!!! polecam!

Oceń 

Bardzo delikatna i przyjemna muzyczka. MOżna ponieść się fantazji i odpłynąć na dobre. Dla mnie prawdziwa esencja relaksu.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Ocean Breeze MP3 - Morska Bryza (RFM) muzyka do pobrnia

Ocean Breeze MP3 - Morska Bryza (RFM) muzyka do pobrnia

Wersja albumu MP3 do pobrania - Lekkie i przyjemne kompozycje obrazujące malownicze plaże, słoneczne zatoki przepełnione świeżością morskiej, ciepłej bryzy. Muzyka relaksacyjna do spa i wellness. Muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat.

Kategorie: