Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Publikacje

Informacje

Aktualności

Ocean Breeze - Morska Bryza (RFM)

Lekkie i przyjemne kompozycje obrazujące malownicze plaże, słoneczne zatoki przepełnione świeżością morskiej, ciepłej bryzy. Muzyka relaksacyjna do spa i wellness. Muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat.

Ocean Breeze - Morska Bryza (RFM)

Nowy

Czas albumu: 60 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

  • Płyta CD
    59,50 zł
  • Płyta MP3 *
    45,00 zł
  • Pendrive MP3 *
    42,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 60 min. / 57 bmp - tempo wolne
Wokal Wokalizy
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Lekkie i przyjemne kompozycje, których zadaniem jest stworzenie wyjątkowych obrazów, malowniczych plaż, słonecznych zatok przepełnionych świeżością morskiej ciepłej bryzy. Dzięki zawartej w nich energii poprawiają nastrój i samopoczucie każdego słuchacza. Obrazy słonecznej plaży, malowniczych krajobrazów, relaksujących rejsów z lekkim powiewem wiatru i błogim dla uszu szumem fal rozciągającego się pod jasnym błękitem letniego oceanu. Muzyka relaksacyjna z kategorii wellness czyli poprawiająca samopoczucie i dodająca chęci do działania pozwala wyłączyć się i zapomnieć o codziennym życiu. Jej celem jest nadrzędnym jest to by słuchacz doświadczył duchowej świeżość, relaksując się zarówno fizycznie jak i psychicznie. Płyta Morska Bryza to nowoczesna muzyka relaksacyjna sprawdzająca się wspaniale w gabinetach kosmetycznych, salonach spa i wellness.

Opinie:

Oceń 

Przemiła muzyka relaksująca

Taka muzyka poprawia mi samopoczucie w kilka minut. Dlaczego nie ma takich rzeczy w programach radiowych. Przecież muzyka jest chyba po to aby się podobała słuchaczom i jakoś na nich pozytywnie działała. Może jednak nie mam racji i aby się zrelaksować trzeba trafić właśnie do takiego sklepu i samemu sobie zadbać o relaksację.

Oceń 

Relaksacja

Bardzo mi się podoba właśnie taka muzyka relaksacyjna nie wiedziałam nawet że taka może być. Zawsze wszyscy do relaksacji dają ptaszki lub wodę.

Oceń 

cudowna muzyka

Romantyczna muzyka relaksacyjna z dodatkowym pazurkiem. Doskonałe tło do zabiegów w naszym salonie.

Oceń 

Romantycznie

Dla mnie to bardzo romantyczna płyta dokładnie taka muzyka jaką lubię i do tego różnorodna w ramach jednego albumu. Jestem zachwycona i polecam.

Oceń 

wzniosła

Bardzo dobra muzyka we wzniosłym stylu i z tym czymś co pozwala mi się zrelaksować po ciężkim dniu. Szkoda że w pracy nie możemy słuchać takiej muzyki. Pracodawcy powinni przemyśleć taką możliwość bo to dodaje energii i uspokaja, szczególnie po telefonie niezadowolonego klienta.

Oceń 

Relax

pełen relax!!! polecam!

Oceń 

Bardzo delikatna i przyjemna muzyczka. MOżna ponieść się fantazji i odpłynąć na dobre. Dla mnie prawdziwa esencja relaksu.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Ocean Breeze - Morska Bryza (RFM)

Ocean Breeze - Morska Bryza (RFM)

Lekkie i przyjemne kompozycje obrazujące malownicze plaże, słoneczne zatoki przepełnione świeżością morskiej, ciepłej bryzy. Muzyka relaksacyjna do spa i wellness. Muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat.

Kategorie: