Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Acoustic Smooth Jazz - Akustyczny Smooth Jazz (RFM)

CD/USB/MP3/online - Czwarta płyta z kolekcji Acoustic Premium Music zawiera muzykę w tempie od 100 do 115 uderzeń ma minutę. Prawdziwa uczta dla ucha miłośnika ciekawych rozwiązań harmonicznych z pogranicza gatunków Smooth Jazz i Chillout.

Acoustic Smooth Jazz - Akustyczny Smooth Jazz (RFM) 101 bpm

Nowy

Czas albumu: 59 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,20 zł

  • Audio CD
    46,20 zł
  • MP3 na CD-R *
    36,20 zł
  • MP3+Pendrive *
    36,20 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Acoustic Smooth Jazz - Akustyczny Smooth Jazz to czwarta płyta z kolekcji Acoustic Premium Music zawierającej wyjątkową muzykę, łącząca instrumenty akustyczne z elektronicznym brzmieniem nowoczesnego gatunku chillout. Na tej płycie znalazły się utwory o tempie od 100 do 115 uderzeń ma minutę co sprawia, że płyta poza wykorzystaniem jako wspaniałe tło nadaje się również do aktywnego wypoczynku. To również prawdziwa uczta dla ucha miłośnika ciekawych rozwiązań harmonicznych z pogranicza gatunków Smooth Jazz i Chillout.

Opinie:

Oceń 

idealna muzyka do naszej wystawy

Super

Oceń 

łaaaaaał to jest muza

Fantastyczne brzmienia, super kawałki muzyka relaksacyjna chyba do końca to nie jest ale jak ją zwał tak ją zwał jest bardzo bardzo dobra i ma pozytywny wpływ na łepetynę, która bywa zmęczona od jazgotu całego dnia radia i innych krzykaczy reklamowych. Brawo i polecam.

Oceń 

uniwersalnie i dobrze

gdyby ktoś szukał uniwersalnej muzyki tła o charakterze relaksacyjnym to ta pozycja jest dla niego.

Oceń 

o-o zaskoczenie muzyczne

Tak się składa że nie lubię saksofonu i dlatego to piszę. Kupiłam trzy płyty, a tej nie z powodu na okładkę i zaskoczenie wielkie mnie spotkało jak mój syn zamówił sobie sam tą ostatnią. Słucham jej teraz i uważam że jest chyba najlepsza z powodu na treść. Zaskakująca, świeża i taka wesoła.

Oceń 

zero nudy fajnie grają

polecam

Oceń 

wszystkie 4 super ale ta ostania the best of 4

to jest muzyka która żyje i cieszy zaskakuje relaksuje i poprawia nastroje

Oceń 

Relaksacja i jazzzzz

To dziwne połączenie ale działa i to najważniejsze. Polecam

Oceń 

a ja nie lubię jazzu i piszę opinię na maxa

No właśnie ale to chyba nie jest jazz i osoby nie lubiące jazzu mogą to lubić i nie jest to żenada? co? Bardzo przyjemna muzyka i się nie nudzi.

Oceń 

kot w worku

Jeśli bym nie posłuchała tej płyty to nigdy bym tego nie kupiła. Nienawidzę jazzu! A tu coś tak miłego i odmiennego, że aż miło posłuchać. Brawo ja za odwagę! Sama sobie przyznaję 5 gwiazdek.

Oceń 

mega muza do sklepu

suuuper

Oceń 

Doskonały smooth

Jeśli ktoś nie lubi jazzu to powinien słuchać waszej muzyki i polubi wszystko. Trudno uwierzyć że coś takiego znalazłem w sklepie z muzyką relaksacyjną. Ale dziękuję i polecam gorąco.

Oceń 

mało jazzu ale bardzo wporzo

OK

Oceń 

Klienci to uwielbiają leci już ponad rok a ja się zakładam z personelem o to kiedy zaczną narzekać szczególnie ci stali. I na razie przegrywam hehe

Oceń 

Super kompilacja. Szukałam takiej od dawna i w końcu trafiłam na coś wyjątkowego.

Oceń 

Jazzik Jazzik Jazzik najlepsze ! :D

Oceń 

Akustycznie

To jest muza od której trudno oderwać ucho. Kupiłem na początku chillout, za tydzień dwie inne i to był błąd bo aby mieć wszystkie 4 musiałem 3 razy zapłacić koszty wysyłki. Polecam zakup wszystkich 4 i poczekanie na promocyjną cenę. Takie cukiereczki warto mieć wszystkie w muzycznej kolekcji poprawiającej samopoczucie.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Acoustic Smooth Jazz - Akustyczny Smooth Jazz (RFM) 101 bpm

Acoustic Smooth Jazz - Akustyczny Smooth Jazz (RFM) 101 bpm

CD/USB/MP3/online - Czwarta płyta z kolekcji Acoustic Premium Music zawiera muzykę w tempie od 100 do 115 uderzeń ma minutę. Prawdziwa uczta dla ucha miłośnika ciekawych rozwiązań harmonicznych z pogranicza gatunków Smooth Jazz i Chillout.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy CD (SPG) , Albumy CD, muzyka do dentysty , 91-108 bmp - umiarkowane, Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do aquaparku , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka na lodowisko, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka do nauki , Pressmedia, Free Music Records, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka klubowa, muzyka saksofon, Muzyka instrumentalna, Muzyka do samochodu, muzyka do pubu i baru, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do hotelu, Muzyka do lokalu, smooth jazz, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat