Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Gitarowe horyzonty - Guitar Horizon

Gitarowy Horyzont to pełne pozytywnej energii spotkanie wirtuoza gitary z ciepłym brzmieniem analogowych instrumentów klawiszowych.

Guitar Horizon - Gitarowe horyzonty (RFM)

Nowy

Czas albumu: 63 min.

Produkt dostępny od ręki.

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,20 zł

 • Audio CD
  46,20 zł
 • Płyta CD-R SPG
  36,20 zł
 • MP3 na CD-R *
  36,20 zł
 • MP3+Pendrive *
  36,20 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Gitarowy Horyzont to pełne pozytywnej energii spotkanie wirtuoza gitary z ciepłym brzmieniem analogowych instrumentów klawiszowych. Elektryzujące rockowe pasaże gitarowe mieszają się tu z melancholią gitary akustycznej, wprowadzając słuchacza w stan głębokiego odpoczynku i relaksacji. Wyjątkowe brzmienia instrumentów składają się na prawdziwie przestrzenną muzykę o ponadczasowym charakterze.

Opinie:

Oceń 

Bardzo interesująca płyta z wyjątkową gitarą

słychać że gracie na żywo a nie z klawisza, brawo że wam się chce. Dzisiaj już mało muzyki prawdziwej, wszystko zastępuje się bezdusznymi samplami które powstają elektronicznie, tak jak dzieci z probówek. Nigdy bym nie pomyślał że w takim sklepie z muzyką relaksacyjną znajdę ciekawe płyty i to wydane fizycznie. Jeszcze raz gratulacje.

Oceń 

Doskonałe tło do klubu

Ulubiona moja płyta w naszym lokalu

Oceń 

Muzyka której poszukiwaliśmy długo.

takie utwory i instrumenty to gwarancja tego że muzyka będzie ciekawa. Dokładnie taka jest cała ta płyta. Szkoda że nie ma do nie podobnych bo kupilibyśmy wszystkie nawet w ciemno. Tak 8 godzin takiej muzyki rozwiązałoby wszystkie problemy z muzycznym tłem w naszej firmie.

Oceń 

Gitara ponad wszystko

Super gitara i super synteza w tle, to jest bardzo dobra muzyka do odpoczynku i relaksacji.

Oceń 

dziwna mzuyka relaksacyjna

ale jednak relaksuje, no i piękna ta gitara bardzo piękna

Oceń 

Piękna muzyka

Dlaczego wcześniej nie dostrzegłam tej płyty, a kupuję tu muzykę od wielu lat.

Oceń 

jaka gitarka czysty relaks i odpływanie

Piękne syntezatory, słychać analogi i żywa gitara, to bardzo nietypowe dla dzisiejszej muzyki mechanicznej. Doskonały nowoczesny muzyczny produkt terapeutyczny wpływający na rozwój wrażliwości muzycznej.

Oceń 

muzyka do dobrego fryzjera

pochwaliłbym mojego fryzjera gdyby zamiast disco grał taką muzykę

Oceń 

doskonała płyta z gatunku spokojny rock

Super nagrania i zaskakujące rozwiązanie które faktycznie doprowadzają do tego że się relaksuję. Co nie usprawiedliwia tego, że nie nazwałbym tego muzyką relaksacyjną. Trafiłem tu przypadkowo i bardzo się z tego cieszę bo zakupiłem trzy bardzo wartościowe i ciekawe płyty których w innych sklepach nigdy nie widziałem.

Oceń 

gitarowa relaksacja i medytacja z muzyką

przepiękna gitarowa płyta z nowoczesną muzyką która przypadła mi do gustu i nie żałują ani chwili że zakupiłem tą płytę. Słucham jej za każdym razem na nowo. Sporo się tu dzieje.

Oceń 

pełny relaks z muzyką w samochodzie

pomimo że w samochodach powinno się słuchać czegoś chyba żywszego niż to polecam do auta. Ja przy takiej muzyce nie stresuję się korkami a to chyba dobrze. To obala mit że muzyka relaksacyjna nie nadaje się do prowadzenia samochodu.

Oceń 

Rozpływam sie jak słysze taką muzykę

Doskonała muzyka ro relaksacji i nic nie robienia. Odpoczywam całym ciałem i umysłem podczas słuchania takiej muzyki.

Oceń 

cacko, dla wszystkich szukających gitary i fajnych nowoczesnych brzmień

Oceń 

Bardzo specyficzna płyta i na początku trudno było mi się do niej przekonać. Jednak teraz już ją zrozumiałem i jest naprawdę ok :-)

Oceń 

Głos

Zakochałem się z głosie tej dziewczyny i zaraz potem w muzyce z tej płyty. Dlaczego tego nigdzie nie grają.

Oceń 

To jest prawdziwa muzyka dla faceta w salonie kosmetycznym. Brawo. Na to czekałyśmy od lat.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Guitar Horizon - Gitarowe horyzonty (RFM)

Guitar Horizon - Gitarowe horyzonty (RFM)

Gitarowy Horyzont to pełne pozytywnej energii spotkanie wirtuoza gitary z ciepłym brzmieniem analogowych instrumentów klawiszowych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, 48-66 bmp - wolne , muzyka do pracy , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, dla organizatorów imprez, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka do recepcji , instrumentalna, POP, muzyka do nauki , Free Music Records, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka klubowa, muzyka gitarowa, Muzyka instrumentalna, Muzyka do samochodu, muzyka do pubu i baru, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, Muzyka do lokalu, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, rock, ballady rokowe, muzyka klubowa, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat