Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Smooth & Loung okładka - delikatny jazz bez zaiks

Delikatne i uniwersalne dźwięki muzycznego gatunku smooth jazz sprawdzające się się w wielu zastosowaniach. Tempo 80 uderzeń na minutę sprawia, że muzyka może być użyta zarówno do relaksacji, jak i w charakterze bardzo uniwersalnego lekko pobudzającego do działania tła. 

Chill & Cool – Orzeźwiający smooth jazz (RFM)

Nowy

Czas albumu: 65 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,20 zł

  • Płyta CD-R SPG
    36,20 zł
  • MP3 na CD-R *
    36,20 zł
  • MP3+Pendrive *
    36,20 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Łatwy relaksacyjny smooth jazz

Łatwa w odbiorze, ciekawa i bogata w improwizacje muzyka z gatunku smooth jazz. Delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Neutrale tempo 80 uderzeń na minutę sprawia, że muzyka może zarówno relaksować jak i delikatnie pobudzać słuchacza. Czyste naturalne akustyczne brzmienie instrumentów takich jak fortepian, gitara saksofon, kontrabas oraz perkusja daje odczycie spotkania się z muzyką na żywo. (żywą muzyką w klubie) muzyką life. Wyjątkowa muzyka tła o charakterze life klubu.

Opinie:

Oceń 

muzyka jak laska do relaksacji

nara staruszki

Oceń 

dlaczego zimny

To zbyt ciepła muzyka, aby nazwać ją cool! Zaskoczeniem dla mnie jest zakres gatunków proponowany przez sklep o nazwie muzyka relaksacyjna. Patrząc jednak na całokształt muzyki i jej działania na człowieka pewnie spotkamy ludzi których relaksuje kawałek ACDC, a więc czepianie się że coś nie jest relaksacyjna jest błędem. Miło że tu trafiłem z pewnością kupie tu kilka płyt, na całe szczęście posiadacie jeszcze Audio-CD

Oceń 

Muzyka tła z wielką klasą

I oczywiście jak zwykle nowości są bez opłat, to jest bardzo dobra wiadomość że będzie więcej takiej muzyki z pograniczu smooth jazz i chillout

Oceń 

boski chillout lub już lekki smoth jazz

baz opłat zaiks i stoart to się bardzo chwali w tej cenie. Zaświadczenie też wygląda na pewne i firma istnieje faktycznie od wielu lat i zajmuje się jak widać w GUS produkcją muzyki. Wszystko więc jest jak najbardziej w porządku i trochę muzyki można tu spokojnie zakupić.

Oceń 

Balsam muzyczny

Super

Oceń 

ta muzyka dobrze nastraja

bardzo dobra cena za taką muzyką bez opłat. Super jakość.

Oceń 

muza jak ta lala na zdjęciu

nic dodać nic ująć szkoda że nie zaśpiewała do jednego kawałka

Oceń 

muzyka relaksacyjna typu smooth

nigdy nie połączyłbym sam tych wyrazów ale jak widać i słuchać można i to z niezłym skutkiem. Szacun Wy.

Oceń 

relaksacja na 5

klimacik przedni, relaks i chill nie mam lepszsej oceny niż 5

Oceń 

niezła muza

fajnie się słuch bo faktycznie relaksuje

Oceń 

to to to jest dokładnie to

top 10 super muza

Oceń 

kawiarniana ta muzyka jest bardzo

sprawdza się doskonale, wszystko co u was zamawiamy jest bardzo bardzo ok

Oceń 

Panowie skupiajcie się bardziej na muzyce

Gdybym była feministką to bym wielu płyt nie kupiła, na większości okładek są kobiety, zdaniem mężczyzn piękne kobiety! I to już chyba wystarczy by jako kobieta być zadowoloną z tego że piękna muzyka jest kojarzona z pięknymi kobietami. Polecam ten album bo jest po prostu dobry nawet jak na okładce byłby dwa kochające się bobry. No i zostałam poetką.

Oceń 

czysty lounge czyli pełna relaksacja zdobra muzyką smooth

Bardzo dobrze nagrania płyta z muzyką do gadania, drinkowania, jedzenia, czytania i nie wiem czego jeszcze. Bardzo uniwersalna ta muzyka jest po prostu. U nas klienci robią przy tej muzyce to wszystko o czym napisałem a pisałem patrząc co właśnie robią

Oceń 

cool muza

doskonały klimat tworzy ta muza to się nie nudzi pomimo że brzmi nudno i wprowadza mnie w lekki transik odpoczynku, brawo wy

Oceń 

cudowne nagrania

mogę słuchać 24 h

Oceń 

masz rację jakość na 100

Klubowy sprzęt potrafi to odtworzyć przepięknie, buja jak ta lala, zdecydowanie lepsza jakość od radia internetowego. Polecam

Oceń 

To ulubiona płyta z tego gatunku smooth na maksa

Piękne nagrania do relaksacji i chilloutowania na całego. Polecam wszystkim ze względu na jakość, na naszych Bose brzmi fantastycznie na innym też będzie grało pięknie. Ale polecam wymienić sprzęt jak kupicie porządne odsłuchy.

Oceń 

wyjątkowe tło do lokalu

Teraz wiemy jak jest różnica pomiędzy muzyką zakupioną tutaj, a gdzieś indziej. Faktycznie trudno opisać, zabieramy się do kompletowania większego zamówienia. Dziękujemy za wytrwałość w tłumaczeniu czym się różnią mp3 i te wszystkie inne. Pozdrawiam i będziemy was polecać.

Oceń 

Muzyka taka jak okładka

Bardzo przyjemnie się tego słucha. Pasuje nawet jako smoot jazz do kategorii muzyka relaksacyjna. Przy tym można się prawdziwie zrelaksować.

Oceń 

naj smooth relaksacyjny

dla mnie najlepszy relaksacyjny smooth jazz jaki do teraz słyszałem ale szukam albumy CD a nie plików MP3, może się doczekam ;-) w takim ładnym opakowaniu jak na zdjęciu.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Chill & Cool – Orzeźwiający smooth jazz (RFM)

Chill & Cool – Orzeźwiający smooth jazz (RFM)

Delikatne i uniwersalne dźwięki muzycznego gatunku smooth jazz sprawdzające się się w wielu zastosowaniach. Tempo 80 uderzeń na minutę sprawia, że muzyka może być użyta zarówno do relaksacji, jak i w charakterze bardzo uniwersalnego lekko pobudzającego do działania tła. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Klubowy Chillout, Albumy CD (SPG) , Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 77-90 bmp - szybsze, Muzyka w/g tempa , muzyka do seksu, muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, Muzyka - SPG, Muzyka do prezentacji, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka do nauki , Free Music Records, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka do produkcji, muzyka do pubu i baru, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, Muzyka do lokalu, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, smooth jazz, muzyka klubowa, club & house, lounge & club, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat