Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Healing The Mind - Zdrowy Umysł

Healing the Mind to drugi album serii wykorzystującej w częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tej płyty zwiększa możliwości intelektualne i kondycję umysłową. Znajdują się na nim trzy utwory o częstotliwościach 417,528 oraz 639 Hz.

Healing The Mind - Zdrowy Umysł (RFM)

Nowy

Czas albumu: 49 min.

Produkt dostępny od ręki.

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

42,50 zł

 • Płyta CD
  42,50 zł
 • Płyta CD-ROM
  32,50 zł
 • MP3 CD/USB *
  32,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  32,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 49 min. / 63 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Healing the Mind to drugi album serii wykorzystującej w częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tej płyty zwiększa możliwości intelektualne i kondycję umysłową. Znajdują się na nim trzy utwory w których częstotliwościami wiodącymi są kolejno 417, 528 oraz 639 Hz. Jest on dedykowany przede wszystkim naszemu intelektowi, kreatywnemu myśleniu przyspieszaniu możliwości rozwiązywania problemów, a także poprawie efektywności nauki. Muzykę z tego albumu można więc nazwać między innymi mianem muzyki do nauki i muzyki do czytania. Wszystkie utwory zostały tak skomponowane aby dźwięk przewodni towarzyszył słuchaczowi przez cały czas trwania utworu bez konieczności użycia generatora lub innego sztucznego źródła jego emisji. Innowacyjny sposób w jaki skomponowane zostały utwory z tego albumu umożliwia ich wielokrotne słuchanie bez efektu znużenia ich powtarzalnością. Dla wzmocnienia efektów terapeutycznych użyto profesjonalnych nagrań naturalnych (kutych ręcznie) terapeutycznych mis tybetańskich wykonanych ze stopów wielu metali. Tempo muzyki od 60 do 70 uderzeń na minutę sprawia, że zaliczyć można ją do gatunku muzyki relaksacyjnej oraz muzyki wellness czyli wpływającej na poprawę samopoczucia.

Dla osiągania dobrych efektów terapeutycznych zalecamy naprzemienne słuchania wszystkich utworów umieszczonych na tej płycie jak i na wszystkich czterech płytach kolekcji. Zaczynamy od najniższej częstotliwości 174 Hz umieszczonej na albumie Ciało i zdrowie a kończymy na najwyższej 936 Hz z albumu Zdrowie Duszy. Albumu MaH04 Uzdrawiająca Relaksacja z jednym blisko godzinnym utworem o częstotliwości 1122 Hz zalecamy słuchać jako przerywnik po trzech utworach z każdej płyty.

Dla uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych muzyki z tej kolekcji należy słuchać w formacie bez kompresji czyli bezpośrednio z płyty CD lub przegranej jako pliki wav lub flac na urządzenia umożliwiające odtwarzanie takiego formatu plików dźwiękowych. Jako że działanie terapeutyczne tego typu muzyki oparte jest na wibracji mającej oddziaływać na nasze ciało zalecamy użycie dobrych głośników lub dobrej jakości słuchawek.

Ważna uwaga! Muzyka słuchana w formacie MP3 ma znacznie ograniczone działania terapeutyczne co wynika z technologii kompresji. Technologia MP3 wykorzystuje zdolności ludzkiego mózgu do uzupełniania brakującej treści, a więc zmusza mózg do bardzo aktywnej podświadomej pracy uniemożliwiając tym samym prawdziwą relaksację będącą podstawą naturalnej terapii.

Kolekcja muzyka i zdrowie (Music & Health) 

Kolekcja Solfeggio jest początkiem serii „Healing and Sound”, która będzie zarezerwowanym znakiem dla produktów o wysokich walorach muzykoterapeutycznych. Poza muzyką opartą na częstotliwościach solfeżowych, znajdą się w niej albumy skomponowane w stroju naturalnym, wykorzystujące zjawisko rezonansu różnicowego (bity binauralne) oraz wpływające modelująco na częstotliwość pracy mózgu. Efekty działania nagrań to – w zależności od potrzeb – pozytywny wpływ na zdrowie i witalność; poprawa koncentracji i zwiększenie możliwości intelektualnych; umożliwienie naturalnego zasypiania; ułatwienie medytacji lub głęboka relaksacja.

Muzyka zwolniona z opłat. 

Muzyka z tej kolekcji jest wspaniałym tłem zabiegów kosmetycznych, spa oraz wellness, sprawdzi się w poczekalniach gabinetów lekarskich, klinikach dentystycznych, salach OP, szkołach rodzenia, aptekach i oraz jako muzyka do masażu wykorzystującego tempo od 60 do 70 uderzeń na minutę.

Marka / Producent: Pressmedia

Opinie:

Oceń 

boska muzyka

i w przenośni i dosłownie

Oceń 

zakupu na miarę czasów

polecam

Oceń 

najlepsza z możliwych

polecam do terapii wszelkich

Oceń 

bardzo długo szukałam i znalazłam

bardzo dużo ty jest płyt do słuchania i trudno znaleźć czas na to wszystko ale po trzech wieczorach wiem że to jest jedna z najpiękniejszych płyt jakie słyszałem w życiu. Muzyka która nie tylko mnie relaksuje ale mam wrażenia że uzdrawia, jak słuchałam nie czytałam opisów ale jak otrzymałam ta płytę to przeczytałam całą okładkę i jestem do teraz zaskoczona. To są pewnie te częstotliwości odpowiedzialne za te części mojej osobowości lub ciała z którym nie jest najlepiej. Szkoda że nie czytałam bo zamówiłabym wszystkie te płyty z tymi częstotliwościami leczniczymi.

Oceń 

ten album mnie pozamiatał

Widać to nawet na okładce, działanie tej muzyki jest odczuwalne od pierwszej minuty. Czegoś takiego nie da się wyczuć na YT.

Oceń 

pierwsze wrażenie zerowe ale

drugie już nie po kilku przesłuchaniach postanowiłam napisać opinię i zniwelować wyrzuty sumienia które towarzyszyły mi zaraz po zakupie.

Oceń 

moja ulubiona z kolekcji

Tej słucham najczęściej bo mnie najlepiej relaksuje. Pewnie moje ciało lub dusza ma takie potrzeby.

Oceń 

przyjemna muzyka

Polecam

Oceń 

ok bardzo ok

to jest dobra muzyka godna polecenia

Oceń 

moc

czuć moc w tej muzyce, polecam wszystkie 4 pozycje

Oceń 

polecam

w ślepo można polecić a jak się posłucha to krzyczeć można do ludzi jakie to piękne i jak cudnie jest słuchać czegoś profesjonalnego w temacie solfegio.

Oceń 

prawdziwa terapia muzyką relaksacyjną

Jestem zaskoczony i bardzo zobowiązany za polecenie. Szkoda, że nie kupiłem wszystko za pierwszym razem. Teraz wiem że warto;-) ale dzięki temu Wy zarobiliście parę złoty więcej i to tez jest OK. Jeszcze raz dziękuję za bardzo długą i wyczerpującą temat rozmowę o leczeniu częstotliwościami solfeżowymi. Państwa wiedza na ten temat jest zdumiewająca. Proszę to opisać ludzie chcieli by to wiedzieć. Będą chętniej kupować, a o to przecież chyba chodzi. No tak ja nie jestem dobrym przykładem poświęciliście mi co najmniej pół godziny, a ja kupiłem jedną płytę. No ale teraz mam już wszystkie i nie wiem czy bardziej podoba mi się ta druga czy trzecia. Mam wrażenie że raz ta a raz tamta. Pozdrowienia z nad Bałtyku.

Oceń 

ulubiona z tej seri muzycznych solfeżowych

Doskonały pomysł i wykonanie. Dzięki tym płytom zrozumiałam o co chodzi w tych częstotliwościach solfeżowych i morgę teraz ich słuchać bez męczarni.

Oceń 

Doskonałe kompozycje solfeżowe

W końcu ktoś pojmuje co to są częstotliwości solfeżowe. Brawo dla producenta i nagroda za odwagę. Życzę aby to dzieło sprzedawało się jak ciepłe bułeczki bo jest tego warte. Ludzie nie mają pojęcia co może uczynić słuchanie takiej muzyki zamiast radia lub YT. Warto zainwestować w CD bo to bez kompresji a wiec działa na na ciało bezpośrednio poprzez falę. Wiem znajdzie się teraz dużo mądrych którzy nie mają o tym pojęcia ale ci co chcą trochę poszperają w necie i znajdą dlaczego warto mieć płytę i odtwtarzać na tej archaicznej wierzy a nie z telefonu lub komputera i mp3.

Oceń 

jestem oczarowana

muzyką i pomysłem to prawdziwa niespodzianka z tymi częstotliwościami.

Oceń 

super sklep super muzyka

Polecam zarówno waszą muzykę do relaksacji i jej niespotykaną jakość jak i samą obsługę która oddzwania do 22:00 byłam mile zaskoczona.

Oceń 

najlepsza z solfeżowych

Wiem pewnie że są różne gusta ale dla mnie to jest naj naj i do relaksacji i odpoczynku. Może to chodzi o to co mam najbardziej potrzebujące pomocy.

Oceń 

poelcam taką muzykę

Muzyka relaksacyjna i zdrowotna godna polecenia ;-)

Oceń 

Prawdziwa muzykoterapeutyczna uczta

Bardzo dobre nagranie wpisujące się w nowoczesną muzykoterapię. Gratulacja za pomysł na solfeż w takim stylu. Nawet nie miałem pojęcia, że coś takiego jest możliwe.

Oceń 

Wspaniałe kompozycje.

I tyle już wystarczy relaksacja z muzyką to wasza domena. Dziękuję że jesteście.

Oceń 

czytałem o tych dźwiękach solfeżowych i się miło zaczarowałem. ten utwór z gitarą to arcydzieło

Oceń 

super

jest coś takiego w tej muzyce, że odpływam

Oceń 

Ale odlot

Odlotowa muzyka, chcę więcej i więcej

Oceń 

Ładna i nie tylko

Spodobała mi się okładka bo lubię takie ZEN klimaty. Ale muzyka pomimo że nie ma nic wspólnego z Azją jest tak czarująca że się zakochałam i zamówiłam całą serię. Cała ta muzyka jest bardzo piękna bez względu na te nuty czy strojenie.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Healing The Mind - Zdrowy Umysł (RFM)

Healing The Mind - Zdrowy Umysł (RFM)

Healing the Mind to drugi album serii wykorzystującej w częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tej płyty zwiększa możliwości intelektualne i kondycję umysłową. Znajdują się na nim trzy utwory o częstotliwościach 417,528 oraz 639 Hz.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Music and Health, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do sauny, do groty solnej, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, muzyka solfeżowa, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do sushi baru, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, muzyka terapeutyczna, Pressmedia, Free Music Records, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Nowości 2018, muzyka do Reki, muzyka do Pilates, muzyka do Yogi, Muzyka do ćwiczeń, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, muzyka do koncentracji, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat