Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Obniżka! Muzyczne podziękowania Pack 35 CD

35 płyt z muzyką relaksacyjną oraz kartą do indywidualnych podziękowań. Muzyczny upominek - karta z podziękowaniami oraz płytą zawierającą 8 pięknych, melodyjnych kompozycji wybranych z bardzo wysoko ocenianej kolekcji muzyki relaksacyjnej VTM. Cena netto 16,20 za szt. 

Muzyczne podziękowania Pack 35 CD

266009-PM 35 CD

Nowy

Czas albumu: 46 min.

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

697,50 zł

-300,00 zł

997,50 zł

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 46 min. / 59 bmp - tempo wolne
Ilość CD w zestawie 35 kompletów audio CD z kartą do podziękowań.
ZAiKS Produkt zawiera muzykę niezwolnioną z opłat za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

35 płyt z muzyką relaksacyjną oraz kartą do indywidualnych podziękowań

Opakowanie zbiorcze zawierające 35 Płyt CD z kartą do wypisania indywidualnego podziękowania z dowolnej okazji.  Rabat 30 %. Cena zakupu kartonika zbiorczego 35 sztuk wynosi netto tylko 16,20 za szt. 

Przyjmij jako podziękowanie ten wyjątkowy upominek. Wraz z nim - chwile relaksu, wytchnienia, zaproszenie do świata marzeń. Oto płyta z pięknymi, melodyjnymi kompozycjami, wybranymi ze sprawdzonej kolekcji muzyki relaksacyjnej VTM. To również niepowtarzalny, pełen harmonii "muzyczny bukiet", który nigdy nie więdnie i codziennie na nowo rozkwita pełnym życia brzmieniem.

Poddaj się działaniu muzykoterapii dr. A. Steina i choć na chwilę zapomnij o codziennym stresie. W tych wyjątkowych dźwiękach odnajdziesz wewnętrzną równowagę, kojący dusze spokój i odpoczynek dla ciała.

Uwaga: Karta do życzeń znajduje się wewnątrz opakowania jest wsunięta w specjalną kieszonkę. Na karcie widnieje tylko tytuł napisany ozdobną czcionką oraz element graficzny w formie delikatnego tulipana. Karta wykonana jest w matowego papieru kredowego o podwyższonej gramaturze. Można ją wypisać zarówno piórem jak i długopisem lub dowolnym pisakiem. Karta może być również drukowana przy pomocy komputera oraz drukarek laserowych jak i atramentowych. W przypadku drukarek atramentowych należy zwrócić uwagę na dopasowania wydruku do odpowiedniego papieru.

Komplety można zamówić z wydrukowaną kartą do życzeń - zadruk karty jest kolorowy i całkowicie indywidualny.  

Marka / Producent: Pressmedia

Opinie:

Oceń 

dużo radości dla klienta

od lat używam tych prezentów i jestem bardzo zadowolona że to wypróbowałam.

Oceń 

Super pomysł

Wyjątkowo atrakcyjny pomysł. Ja już zamawiam drugi raz dla swoich najlepszych klientów. I jak zwykle z gotową karteczką. Dziękuję za wytrwałość. wiem że jestem marudna.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Muzyczne podziękowania Pack 35 CD

Muzyczne podziękowania Pack 35 CD

35 płyt z muzyką relaksacyjną oraz kartą do indywidualnych podziękowań. Muzyczny upominek - karta z podziękowaniami oraz płytą zawierającą 8 pięknych, melodyjnych kompozycji wybranych z bardzo wysoko ocenianej kolekcji muzyki relaksacyjnej VTM. Cena netto 16,20 za szt. 

Kategorie: