Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Publikacje

Informacje

Aktualności

Balans - Balance

Ten niesamowity album to wyjątkowa podróż po najpiękniejszych zakątkach świata. Ponadczasowość i charakter nagrań, które swoją różnorodnością i charakterystycznym dla różnych kultur brzmieniem zaskakują każdego słuchacza.

Balance - Balans (RFM)

Nowy

Czas albumu: 56 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

  • Płyta CD
    59,50 zł
  • Płyta MP3 *
    45,00 zł
  • Pendrive MP3 *
    42,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 56 min. / 63 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Ten niesamowity album to wyjątkowa podróż po najpiękniejszych zakątkach świata wyróżniających się przede wszystkim kulturą i muzycznym folklorem. Ponadczasowość i charakter nagrań, które swoją różnorodnością i charakterystycznym dla różnych kultur brzmieniem zaskakują każdego słuchacza. Na tym wyjątkowym albumie można znaleźć wszystko. Począwszy od efektownych i pełnych życia afrykańskich bębnów, które zainspirowały muzyków na Jamajce poprzez romantyczne melodie greckie z udziałem bouzouiki do ulubionych przez aborygenów didgeridoo oraz tak charakterystycznych dla Andów fletni. 

Wspaniale zaaranżowane kompozycje pozwalają zapomnieć słuchaczowi o stresie dnia codziennego przenosząc go w wielokulturową pełną harmonii i spokoju podróż. Album „Balans” to mentalny urlop dla duszy i ciała, bez potrzeby kupowania biletu oraz uciążliwej podróży.

Opinie:

Oceń 

idealna muzyka relaksacyja

To jest dla mnie ideał muzyki relaksacyjnej i dzięki tej płycie wiem co to oznacza relaksować się muzyką. Polecam

Oceń 

W tej płycie ukryta jest jakaś moc

Nie wiem o co chodzi ale mogę jej słuchać godzinami, polecam

Oceń 

bardzo uniwersalna muzyka relaksacyjna

Muzyka do wszystkiego

Oceń 

super superek superancka muzyka relaksacyjna, ja też nie wiedziałem że ten gatunek muzyki może być taki dobry. Nie potrafię tego słuchać obojętnie, to napawa mnie bardzo fajną energią i jest tak nagrane z wykopem, dlaczego muzyka w radio tak dobrze nie brzmi? Brawa i podziękowania.

Oceń 

nic dodać nic ująć

to wszystko co mam do napisania, u nas leci na okrągło

Oceń 

Jedna z pierwszych płyt, którą zakupiliśmy do naszego salony fryzjerskiego. Nigdy nam się nie nudzi :-)

Oceń 

3 razy naj

To dla mnie najlepsza płyta z tych co kupiłam w ostatnich 10 latach. A mam ich sporo bo kupuje po kilka na każdych targach. Polecam.

Oceń 

Turbo muzyka

Tak uniwersalnej muzyki jeszcze nie słyszałem. To jest Hit w naszym domu i salonie mojej żony. Mój faworyt to utwór nr 9 mogę tego słuchać 10 razy dziennie i nigdy się nie znudzi.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Balance - Balans (RFM)

Balance - Balans (RFM)

Ten niesamowity album to wyjątkowa podróż po najpiękniejszych zakątkach świata. Ponadczasowość i charakter nagrań, które swoją różnorodnością i charakterystycznym dla różnych kultur brzmieniem zaskakują każdego słuchacza.

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, instrumenty etniczne, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, Muzyka do masażu, inne kraje, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, Arnd Stein VTM, do ćwiczeń i treningu, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Muzyka do ..., Złote i platynowe płyty, Muzyka instrumentalna, Muzyka etniczna, Muzyka świata, Muzyka SPA & Wellness, Muzyka do samochodu, muzyka do pubu i baru, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat