Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Obniżka! Piano Classics - Fortepianowa klasyka

Wspaniała relaksacja z muzyką klasyczną fortepianem i naturą. Fortepian to najważniejszy instrument w całej historii muzyki klasycznej. Na płycie znajdziemy zestaw klasycznych fortepianowych „przebojów”, którym towarzyszą odgłosy przyrody.

Piano Classics - Fortepianowa klasyka

Nowy

Czas albumu: 63 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

42,50 zł

-6,00 zł

48,50 zł

  • Płyta CD
    42,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
ZAiKS Produkt zawiera muzykę niezwolnioną z opłat za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Tylko format audio na płycie Audio-CD (produkt importowany)

Wspaniała relaksacja z muzyką klasyczną fortepianem i naturą

Klasyczny repertuar, oszczędna aranżacja, perfekcyjne wykonanie i subtelne odgłosy przyrody – oto nieśmiertelny przepis na doskonałą muzykę relaksacyjną. Znalazły się tu utwory największych mistrzów muzyki poważnej – jednak patosu tu nie znajdziemy, podobnie jak nudy. Jest za to elegancja i piękno charakterystyczne dla dzieł Beethovena, Czajkowskiego, Brahmsa, Bacha czy Debussy`ego. Płytę można polecić zarówno tym, którzy za klasyką nie przepadają jak i wielbicielom tego typu dźwięków. I jedni i drudzy będą mieli okazję odkryć muzykę klasyczną na nowo i zatopić się w świecie, gdzie brzmienie fortepianu stapia się w jedno ze śpiewem ptaków i delikatnymi dźwiękami wody.

Opinie:

Oceń 

Trudno sobie wyobrazić leposze ptaszki niż na Solitudess

A pianino pewnie jak zawsze żywy fortepian w dobry drewnianym studio nagrań brzmi ciepło i bardzo przyjemnie wraz z naturą tworzy jedną nierozłączną całość które w przypadku tej wytwórni nie ma sobie równych na świecie. Bywam w Kanadzie i USA u widzę te płyty wszędzie, jeśli są to znaczy że ktoś je kupuje, jeśli kupuje od tylu lat to znaczy że sa naprawdę dobre.

Oceń 

muzyka do wannny

doskonała do wanny takie 30 minut dla mnie i tylko dla mnie, ciepła woda, świeczka i jakiś naturalny olejek... spaaaaaa

Oceń 

Doskonała natura i cudownie brzmiący fortepian

To są utwory których można słuchać godzinami i jeszcze dłużej.

Oceń 

wszytsko relaksacyjna i doskonałe muzyka super

To są odgłosy z muzyką jakich szukać można długo, tego nikt nie jest w stanie nagrań, nie wiem jak i gdzie to zrobiono ale z pewnością nie zrobiono tego w Polsce. Niestety.

Oceń 

Relaksacja prze wielke R i muzyka przez M

Cudowne cudowne i cudownie się tego słucha. Mistrzowskie połączenie natury z fortepianem i to prawdziwym fortepianem i prawdziwej natury tego nie da się oszukać. Polecam takie produkty z całego serca. Kto raz posłucha tej jakości to zakocha się jak każdy w czymś ponadczasowo pięknym.

Oceń 

Dobrze ale

Doskonały fortepian ale wydaje mi się ze te ptaszki czasami za głośno śpiewają.

Oceń 

Muzyka relaksacyjna czyli fortepian

To co lubię najbardziej dobry solowy fortepian i natura. Forest piano znam już na pamięć a więc czas na braciszka.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Piano Classics - Fortepianowa klasyka

Piano Classics - Fortepianowa klasyka

Wspaniała relaksacja z muzyką klasyczną fortepianem i naturą. Fortepian to najważniejszy instrument w całej historii muzyki klasycznej. Na płycie znajdziemy zestaw klasycznych fortepianowych „przebojów”, którym towarzyszą odgłosy przyrody.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie: