Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Chillin fantasy - Fantazyjny Chillout

Kreatywnie zaaranżowane kolaże dźwiękowe przeplatające się z figlarnymi melodiami i pasażami orkiestrowymi, których celem jest poprawa samopoczucia i uwolnienie się od stresu. Typowa muzyka z gatunku wellness chillout.

Chillin fantasy - Fantazyjny Chillout (RFM)

Nowy

Czas albumu: 40 min.

Produkt dostępny od ręki.

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

39,50 zł

 • Płyta CD
  39,50 zł
 • Płyta CD-ROM
  29,50 zł
 • MP3 CD/USB *
  29,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  29,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 40 min. / 66 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Chillin fantasy - ta płyta charakteryzuje się szczególnie melodyjnymi kompozycjami. Kreatywnie zaaranżowane kolaże dźwiękowe przeplatają się tu z figlarnymi melodiami i pasażami orkiestrowymi. Tak urozmaicona muzyka może wprowadzać słuchacza zarówno w kojący i relaksujący nastrój jak i pozytywnie stymulować do działania pobudzając jego witalność. Celem muzyki wellness jest poprawa samopoczucia i uwolnienie się od stresu. Zafunduj sobie chwilę relaksu i poczuj się wolnym - to muzyczny apel ukryty w tytule zamykającym ten album.

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

jest czego posłuchać

odejmuję gwiazdkę bo pachnie to malizną ;-) 40 minut to za mało jak na album. Muzyka piękna i brakuje mi 3 utworów do pełnego zadowolenia.

Oceń 

granie n życzenie

szukałem muzyki bardzo długo i nie za bardzo wiedziałem jaka musi ona być aby mi sie podobała do odpoczynku, teraz wiem, dzięki wam znalazłem sporo płyt które nie tylko są fizycznymi płytami ale spełniają moje oczekiwania w stu procentach. Muzyka relaksacyjna której przyjemnie się słucha i po której wysłuchaniu czuję się zrelaksowany a nie zmęczony.

Oceń 

taką muzykę relaksacyjną mogę polecić

i polecam bo relaksacyjnie działa

Oceń 

To jest muzyka która mi się bardzo podoba

Nigdy nie wiedziałam co to jest muzyka relaksacyjna teraz mogę godzinami słuchać takiej muzyki bardzo się cieszę że trafiłam na ten sklep

Oceń 

radośnie i wzniośle

muzyka relaksacyjna taka właśnie powinna być przyjemna, spokojna i relaksująca

Oceń 

wszystkie trzy są bardzo ok

tą kupiłem jako ostatnia z tej serii i jest tak samo dobra ja poprzednie.

Oceń 

a co tu pisać - jest fantasycznie

doskonała muzyka i nic więcej

Oceń 

Piąteczka

Za jakość i za cenę bardzo polecam

Oceń 

ja przy was zbankurutuję

cudowna muzyka i w tak obfitej ilości że nie nadążam zarabiać aby sobie sprawiać prezenty

Oceń 

muzyka do zakochania się

tak właśnie jest, polecam

Oceń 

super polecam

do relaksacji i odpoczynku i do wszystkiego innego aby powalczyć ze stresem

Oceń 

bramy niebios otwarte

jak pierwszy raz słuchałem tej płyt to wyobraziłam sobie takie wielkie bramy niebios, które się powili, z utworu na utwór szerzej otwierały. a na samym końcu była po prostu w niebie takim muzycznym niebie cudownie zadowolona szczęśliwa i bardzo spokojna zrelaksowana. Dziękują za piękną muzyką.

Oceń 

można się relaksaować jak w raju

Trudno opisać to jak będzie w raju ale jeśli tak to jestem bardzo spokojna i zadowolona. Raj to dla mnie spokojna praca w takich dźwiękach. Moje klientki są w niebo wzięte po tym jak zmieniłam muzykę na ta z waszego sklepu. Szkoda że nie jeździcie już na targi bo to byłaby okazja do uzupełniania kolekcji. No ale zamówić w internecie też przecież można i to codziennie.

Oceń 

doskonała do gabinetu kosmetycznego

muzyka relaksacyjna przepełniona spokojem i pozytywną energią jednocześnie. Dziwnie to brzmi ale tak jest ona jest pozytywnie relaksacyjna nic innego nie przychodzi mi na myśl ale tka mi się spodobała, że postanowiłam o tym napisać. Polecam i dziękuję płyty doszły już w następny dzień po zamówieniu.

Oceń 

fantazja w relaksacji i pozytywna energia

pełna armata pozytywnych energii i wszystkiego dobrego czego można się tylko spodziewać po muzyce do relaksacji spełniającej zadania. Polecam

Oceń 

czysty relaks

doskonała muzyka relaksacyjna która nie tylko działa ale i nie nudzi się nawet po kilkunastu przesłuchaniach. Polecamy wszystkim miłośnikom a szczególnie przeciwnikom muzyki relaksacyjnej.

Oceń 

fantazyjna muzyka

pełna zgodność z tytułem super muzyka i pełna relaksacja oraz jakieś odmłodzenie następuje podczas słuchania tej muzyki, pewnie trudno to dowodzić ale na mnie tak działa.

Oceń 

Pięknie wzniosła

Jakoś dla mnie to taka pięknie wzniosła muzyka, jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tego sklepu. Polecam.

Oceń 

na zawsze

jestem z wami od 12 lat i pewnie jeszcze 12 zostaną, jeśli tylko będę jeszcze dobrze słyszał.

Oceń 

bomba

tyle w tym pozytywnej energii że trudno przestawać tego słuchać.

Oceń 

Płytę odnalazłem na Allegro. Polecam zakup, a w cenie otrzymałem naklejkę bez opłat ZAiKS.

Oceń 

Wszystko super

Muzyka na 5, wysyłka błyskawica, pani przez telefon bardzo miła, polecam.

Oceń 

Bardzo nastrojowa muzyka. Wysoka jakość. Polecam

Oceń 

I jeszcze jedna perełka

Dla mnie to kolejna perełka do kolekcji Steina. Wszystko na czym pisze Arnd Stein kupuje i jestem zadowolona, od wielu lat. Tą płytą też się nie zawiodłam.

Oceń 

Radość słuchania

Radosna płyta z muzyką, która przenosi mnie na wakacje i pozwala cieszyć się wspomnieniami.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Chillin fantasy - Fantazyjny Chillout (RFM)

Chillin fantasy - Fantazyjny Chillout (RFM)

Kreatywnie zaaranżowane kolaże dźwiękowe przeplatające się z figlarnymi melodiami i pasażami orkiestrowymi, których celem jest poprawa samopoczucia i uwolnienie się od stresu. Typowa muzyka z gatunku wellness chillout.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do karczmy, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do przychodni , muzyka do aquaparku , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka na lodowisko, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka biesiadna, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, Muzyka okazjonalna, muzyka do nauki , poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Muzyka do ..., Muzyka SPA & Wellness, Muzyka do samochodu, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka lecznicza, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat