Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Publikacje

Informacje

Aktualności

Chillin fantasy - Fantazyjny Chillout

Kreatywnie zaaranżowane kolaże dźwiękowe przeplatające się z figlarnymi melodiami i pasażami orkiestrowymi, których celem jest poprawa samopoczucia i uwolnienie się od stresu. Typowa muzyka z gatunku wellness chillout.

Chillin fantasy - Fantazyjny Chillout (RFM)

Nowy

Czas albumu: 40 min.

Produkt dostępny od ręki.

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

39,50 zł

  • Płyta CD
    39,50 zł
  • Płyta MP3 *
    32,00 zł
  • Pendrive MP3 *
    29,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 40 min. / 66 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Chillin fantasy - ta płyta charakteryzuje się szczególnie melodyjnymi kompozycjami. Kreatywnie zaaranżowane kolaże dźwiękowe przeplatają się tu z figlarnymi melodiami i pasażami orkiestrowymi. Tak urozmaicona muzyka może wprowadzać słuchacza zarówno w kojący i relaksujący nastrój jak i pozytywnie stymulować do działania pobudzając jego witalność. Celem muzyki wellness jest poprawa samopoczucia i uwolnienie się od stresu. Zafunduj sobie chwilę relaksu i poczuj się wolnym - to muzyczny apel ukryty w tytule zamykającym ten album.

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

Pięknie wzniosła

Jakoś dla mnie to taka pięknie wzniosła muzyka, jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tego sklepu. Polecam.

Oceń 

na zawsze

jestem z wami od 12 lat i pewnie jeszcze 12 zostaną, jeśli tylko będę jeszcze dobrze słyszał.

Oceń 

bomba

tyle w tym pozytywnej energii że trudno przestawać tego słuchać.

Oceń 

Płytę odnalazłem na Allegro. Polecam zakup, a w cenie otrzymałem naklejkę bez opłat ZAiKS.

Oceń 

Wszystko super

Muzyka na 5, wysyłka błyskawica, pani przez telefon bardzo miła, polecam.

Oceń 

Bardzo nastrojowa muzyka. Wysoka jakość. Polecam

Oceń 

I jeszcze jedna perełka

Dla mnie to kolejna perełka do kolekcji Steina. Wszystko na czym pisze Arnd Stein kupuje i jestem zadowolona, od wielu lat. Tą płytą też się nie zawiodłam.

Oceń 

Radość słuchania

Radosna płyta z muzyką, która przenosi mnie na wakacje i pozwala cieszyć się wspomnieniami.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Chillin fantasy - Fantazyjny Chillout (RFM)

Chillin fantasy - Fantazyjny Chillout (RFM)

Kreatywnie zaaranżowane kolaże dźwiękowe przeplatające się z figlarnymi melodiami i pasażami orkiestrowymi, których celem jest poprawa samopoczucia i uwolnienie się od stresu. Typowa muzyka z gatunku wellness chillout.

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do karczmy, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do przychodni , muzyka do aquaparku , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka na lodowisko, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka biesiadna, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, Muzyka okazjonalna, muzyka do nauki , poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Muzyka do ..., Muzyka SPA & Wellness, Muzyka do samochodu, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka lecznicza, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat