Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Aktualności

Informacje

Publikacje

Chilloutowy odpoczynek - Chillin me softly

Ta płyta zawiera najnowszą kombinację muzyczną która w łączy muzykę relaksacyjną z delikatnie ułożone kompozycjami nowoczesnego gatunku Chillout Odważne połączenie muzyki wellness czyli tej poprawiającej samopoczucie. 

Chilloutowy odpoczynek - Chillin me softly (RFM)

Nowy

Czas albumu: 43 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

39,50 zł

 • Płyta CD
  39,50 zł
 • Płyta CD-ROM
  29,50 zł
 • MP3 CD-R *
  29,50 zł
 • MP3 Pendrive *
  29,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 43 min. / 65 bmp - tempo wolne
Wokal Wokalizy w utworze 4
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Chilloutowy odpoczynek - ta płyta zawiera najnowszą kombinację muzyczną, która łączy muzykę relaksacyjną z delikatnie ułożone kompozycjami nowoczesnego gatunku Chillout. Odważne połączenie muzyki wellness czyli tej poprawiającej samopoczucie oraz innowacyjnej muzyki relaksacyjnej mającej na celu osiągnięcie równowagi ciała i umysłu dało prawdziwie wspaniały i niepowtarzalny efekt. Chilloutowy odpoczynek to muzyczna podróż, której towarzyszą wszystkie rodzaje nastrojów. Kreatywny, nowoczesny design dźwięku i bogactwo melodii tworzą fascynujący, bogaty, stymulujący intelektualnie dźwiękowy obraz który jednocześnie zachęca nas do energetyzującej po części nawet transowej relaksacji.

Podczas słuchania tej muzyki zapominamy o troskach i cieszymy się poprawiającym samopoczuciem. Doświadczamy wewnętrznego spokoju i szybko osiągamy stan równowagi.

Ten uniwersalny album stanowi również wspaniałe tło muzyczne do kawiarni, restauracji, salonu kosmetycznego i fryzjerskiego, hotelowego lobby jak i każdej poczekalni.

Opinie:

Oceń 

Bardzo przyjemna muzyka relaksująca

Nowoczesna i bardzo przyjemna muzyka

Oceń 

dobra muza do relaksacji

To są fajne bardzo czyste kawałki i bardzo miło się tego słucha.

Oceń 

sama radość

czysta relaksacja z muzyką, gratulacja i dużo klientów życzę. Ja jestem w niebie, a ta gitarka to jest miód na uszy.

Oceń 

Wesoła i pogodna muzyka

Bardzo pogodna i dobrze nastrajająca muzyka. Polecam faktycznie do wszystkiego. Oczekiwałam tu muzyki relaksacyjnej z ptaszkami a tu same niespodzianki. Ja za ptaszkami nie przepadam a muzyki relaksacyjnej potrzebuję. Polecam.

Oceń 

dziwny sklep

Mają najlepsze płyty i się nie chwalą inni sprzedają muzyczny złom i piszą poematy jacy to oni nie są i kto ich nie zna. Polecam ze szczerego serca i będę o was opowiadał wszystkim moim znajomym. Mi sprawiliście dużo radości tą płytą i tymi innymi dwoma które razem z tą zamawiałam.

Oceń 

za spokojne

Trochę za spokojne jak do auta ale źle nie jest wiec daję trzy na pięć

Oceń 

najlepszy utwór

Czwarty utwór na tej płycie to dla mnie najlepszy utwór w tym sklepie a wiem co piszę bo mam kupionych ponad 30 płyt.

Oceń 

Muzyka do...

Muzyka do wszystkiego!

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Chilloutowy odpoczynek - Chillin me softly (RFM)

Chilloutowy odpoczynek - Chillin me softly (RFM)

Ta płyta zawiera najnowszą kombinację muzyczną która w łączy muzykę relaksacyjną z delikatnie ułożone kompozycjami nowoczesnego gatunku Chillout Odważne połączenie muzyki wellness czyli tej poprawiającej samopoczucie. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do karczmy, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do bawialni, muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do aquaparku , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka biesiadna, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka do nauki , poprawiająca samopoczucie, Arnd Stein VTM, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Muzyka do ..., Muzyka SPA & Wellness, Muzyka do samochodu, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat