Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Aktualności

Informacje

Publikacje

Café Bossa - Kawiarniana bossa

Kawiarnia bossa to wyjątkowa muzyka tła do kawiarni i wspaniały album poprawiający samopoczucie każdego słuchacza. Zbiór 11 instrumentalnych utworów utrzymanych w klimatach brazylijskiej bossy.

Café Bossa - Kawiarniana bossa (RFM)

Nowy

Czas albumu: 62 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,50 zł

 • Płyta CD
  46,50 zł
 • Płyta CD-ROM
  36,50 zł
 • MP3 CD-R *
  36,50 zł
 • MP3 Pendrive *
  36,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 62 min. / 80 bmp - tempo szybsze
Ilość CD w zestawie 1
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Kawiarnia bossa to wyjątkowa muzyka tła do kawiarni i wspaniały album poprawiający samopoczucie każdego słuchacza. Zbiór 11 instrumentalnych utworów utrzymanych w klimatach brazylijskiej bossy. Solowa akustyczna gitara, flet oraz saksofon tworzą wyjątkowy nastrój.

Music: b24studio-team
Music Production: Andreas Sevinger
Studio mix: Leo Quellemann
Mastering: Andrew Tailor

Opinie:

Oceń 

Nasze ciasteczka lepiej smakują

Przy takiej muzyce wszystko lepiej smakuje. Nasze własne wypieki oczywiście najlepiej. Dziękuję za super rozmowę przez telefon i szybkie zamówienie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że na państwa natrafiliśmy w sieci.

Oceń 

Doskonała muza

To tyle na temat. Ten sklep i wasza muzyka do relaksacji jest bardzo dobry i godny polecania. Trochę trudno to ogarnąć bo dużo kategorii, ale muzyka wynagradza ten czas.

Oceń 

Piękna muzyka do kawiarni

U nas się sprawdza

Oceń 

polecam do kawiarni

u nas się sprawdza

Oceń 

Śniadaniowa muzyka w naszym hotelu

Picie kawy do śniadania przy tej muzyce to sama przyjemność.

Oceń 

cudo 3 x

cudna, cudowna, prawdziwy rodzyneczek

Oceń 

I o taką właśnie muzykę do mojej małej knajpki mi chodziło ! Z chęcią bym napisał do jakiej ale boje się, że mi zbanują komentarz za kryptoreklamę

Oceń 

kawa

świetnie umila czas z przyjaciółmi i kawą.

Oceń 

Polecam

Fajnusia jest ta płytka, mogę słuchać cały dzień to pierwsza płyta, która w pełni spełnia nasze oczekiwania i naszych klientów również. Oni pytają skąd mamy taką muzykę i gdzie można ją kupić. Takie rzeczy pewnie bardzo chętnie czytacie o swoich produktach. Może za to jakiś mały rabacik przy kolejnych zakupach?

Oceń 

Gorące rytmy

A ja jak tego słucham to mi się krew w żyłach podgrzewa. Mam chyba w sobie jakiś gen latino. Nie spodziewałam się takiej muzy w sklepie z muzyką relaksacyjną.

Oceń 

Ale kołysze

Fantastyczny album, muzyka buja jak na sambę przystało. Polecam nie tylko miłośnikom latino. To czysta przyjemność słuchać tego i bujać się razem z tą muzyką.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Café Bossa - Kawiarniana bossa (RFM)

Café Bossa - Kawiarniana bossa (RFM)

Kawiarnia bossa to wyjątkowa muzyka tła do kawiarni i wspaniały album poprawiający samopoczucie każdego słuchacza. Zbiór 11 instrumentalnych utworów utrzymanych w klimatach brazylijskiej bossy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy CD, do biura podróży , 77-90 bmp - szybsze, Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do przychodni , muzyka do aquaparku , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do autosalonu, muzyka dla szkoły tańca, dla organizatorów imprez, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka latynoska, Free Music Records, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., muzyka brazylijska, muzyka hiszpańska, Muzyka świata, Muzyka do samochodu, muzyka do pubu i baru, do ośrodków sportowych, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do hotelu, Muzyka do lokalu, muzyka taneczna, latino, bossa nova & samba, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat