Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Publikacje

Informacje

Aktualności

Duch Azji - Asian Spirit

Poznajemy mistykę i piękno orientu, które trudno jest ująć w słowa a muzyka staje się idealnym nośnikiem tego co niedopowiedziane. Podróż zaczyna się w japońskim ogrodzie, wiedzie przez Daleki Wschód, uroki Chin.

Asian Spirit - Duch Azji (RFM)

Nowy

Czas albumu: 48 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

39,50 zł

  • Płyta CD
    39,50 zł
  • Płyta MP3 *
    32,00 zł
  • Pendrive MP3 *
    29,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 48 min. / 62 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Dźwięki zawarte na tej płycie stają się przewodnikiem po najbardziej relaksujących i odprężających zakątkach nasyconej kolorami Azji. Poznajemy mistykę i piękno orientu, które trudno jest ująć w słowa a muzyka staje się idealnym nośnikiem tego, co niedopowiedziane. Podróż zaczyna się w japońskim ogrodzie, wiedzie przez Daleki Wschód, uroki Chin, spokój i siłę Tybetu. Na końcu tej podróży możemy poczuć te krajobrazy, jako uspokajającą jedność. Melodia tworzona jest za pomocą dźwięków azjatyckich fletów i instrumentów strunowych a wszystko uzupełniają ożywcze, ale zarazem łagodne dźwięki instrumentów perkusyjnych. Pozwólcie się rozpieścić urzekającą atmosferą tej wartościowej muzyki wellness. Pozwólcie sobie codziennie na podróż przez krainę ukojenia do odprężenia i regeneracji. Od wielu lat jeden z najlepiej sprzedających się albumów szerokiej kolekcji wellness - muzyki relaksacyjnej i poprawiającej samopoczucie - autorstwa niemieckiego muzykoterapeuty dr. Arnd Steina.

Opinie:

Oceń 

Doskonała muza relaksacyjna

Muzyka relaksacyjna relaksująca i poprawiająca humor do tego. Styl jest wyjątkowy. Sama muzyka przekazuje niesamowitą pozytywną energię. Polecam

Oceń 

nigdy nie słyszałam czegoś tak pięknego

Zakochałam się w tym sklepie z powodu tej płyty. Mogę słuchać codziennie i zawsze napawa mnie to pozytywną energią. Muzyka relaksacyjna na piątkę z plusem. Polecam wszystkim którzy nie wierzą w uzdrawiającą moc dobrej muzyki. .

Oceń 

muzyka relaksacyjna

czy można wymyślić bardziej relaksującą muzykę?????

Oceń 

trudno nie poprzeć

to doskonała muzyka, która na długo pozostaje w głowie. Nasi klienci chcą to kupować przy wyjściu.

Oceń 

superancka

Zniewalająca melodia mam ją w uchu od kilku dni i po raz pierwszy w życiu jestem zadowolona że coś mi utkwiło na tak długo w uchu. Jestem uzależniona od tej płyty. To jest lekarstwo na wszystkie moje zmartwienia i troski. Zaczynam słuchać i wszystko dookoła się fizycznie zmienia. Czarująca muzyka.

Oceń 

Doskonały album. Nigdy wcześniej nie słyszałem tak dobrej jakości muzyki w takim gatunku. Jestem oczarowany muzyką jak i samym gatunkiem.

Oceń 

klimaty słodkie i ciepłe

Klimatyczna muzyka w doskonałej jakości jak na sklep z muzyką relaksacyjną. Jestem prawdziwie zaskoczony, kupiłem i wszystko było tak jak tu słychać, opakowaniem się też nie zawiodłem. Dziękuje i polecam ten sklep w całości. Nie sprawdzam reszty bo nie mam czasu ale wierzę że jest jakościowo taka sama a więc godna polecania.

Oceń 

Urzekająca muzyka prosto z Azji. Czuję się jakbym tam była. Pewnie w rzeczywistości jest jeszcze ładniej ale mi to już wystarczy.

Oceń 

Naj, naj

Wspaniała muzyka, rewelacyjna obsługa, przepiękna płyta i wszystko naj naj.

Oceń 

Polecam

To jest coś czego nie można znaleźć z MM. Cieszę się, że trafiłam na tą stronę. Polecam wszystkim.

Oceń 

Nr 1

Dla mnie numer jeden i nic tej płycie nie może dorównać. Jak się tego słucha to ciarki się ma na plecach. Ta muzyka dałam i już tak wiele szczęścia że nie jestem w stanie go zliczyć. Tego nie można opisywać, tego trzeba posłuchać i cieszyć się każdą chwilą tak jak ja to robię.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Asian Spirit - Duch Azji (RFM)

Asian Spirit - Duch Azji (RFM)

Poznajemy mistykę i piękno orientu, które trudno jest ująć w słowa a muzyka staje się idealnym nośnikiem tego co niedopowiedziane. Podróż zaczyna się w japońskim ogrodzie, wiedzie przez Daleki Wschód, uroki Chin.

Kategorie:

Produkty polecane , Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, instrumenty etniczne, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do aquaparku , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, Muzyka do prezentacji, dla organizatorów imprez, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do sushi baru, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , muzyka dla przedszkola, muzyka uspokajająca, instrumentalna, etniczna, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Muzyka do ..., Złote i platynowe płyty, Muzyka romantyczna, Muzyka etniczna, muzyka azjatycka, Muzyka świata, Muzyka SPA & Wellness, do galerii handlowej, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat