Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Aktualności

Publikacje

Informacje

Colour Of Chillout - Kolory chilloutu (RFM)

Barwa chilloutu to lekka, poprawiające samopoczucie muzyka w której nowoczesne brzmienie z gatunku chillout bazuje na wibracji dźwięku "a" równym 432 Hz - częstotliwości sprzyjajacej relaksacji i przyjaznej układowi nerwowemu człowieka. Siódmy album z serii muzyka i zdrowie wydanej przez wydawnictwo Press & Media.  

Color Of Chillout - Barwa chilloutu (RFM)

Nowy

Czas albumu: 62 min.

dostępny - wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

38,00 zł

  • Płyta MP3 *
    38,00 zł
  • Pendrive MP3 *
    36,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 62 min. / 69 bmp - tempo spokojne
Ilość CD w zestawie Chwilowy brak dostępności płyty audio CD w foliowanym opakowaniu Digipack. Dostępne formaty: audio CDR w kartonowej kopercie oraz MP3 na CDR, USB oraz pobranie online.
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

To nowoczesna muzyka z gatunku chillout o wyjątkowym oddziaływaniu muzykoterapeutycznym. Jej działanie oparte jest na starym, barokowym stroju instrumentów, w którym dźwięk a (w stosunku do współczesnego obniżony o 8 Hz) odpowiadał częstotliwości 432 Hz. Strój ten jest bliższy naturze, a muzyka odbierana jest przez człowieka jako łagodniejsza, sprzyjająca relaksacji. Źródłem takiego oddziaływania jest lepszy rezonans z otoczeniem, a więc również ciałem i układem nerwowym słuchacza.

Opinie:

Oceń 

doskonała seria

Wszystkie produkty z tej serii MaH są doskonałe. Muzyka relaksacyjna z wartością dodaną która jest po prostu doskonała.

Oceń 

Świeże i fajne

Piękna nowoczesna muzyka relaksacyjna

Oceń 

bardzo ok

jest bardzo ok, polecam

Oceń 

432

Nie słyszą nic co różni tą muzykę od innych ale działanie jej jest prawdziwie relaksujące. Polecam .

Oceń 

muzyczne witaminy

to jest witamina dla mojego umysłu. nie wszyscy lubią taki chillout ale ja uwielbiam.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Color Of Chillout - Barwa chilloutu (RFM)

Color Of Chillout - Barwa chilloutu (RFM)

Barwa chilloutu to lekka, poprawiające samopoczucie muzyka w której nowoczesne brzmienie z gatunku chillout bazuje na wibracji dźwięku "a" równym 432 Hz - częstotliwości sprzyjajacej relaksacji i przyjaznej układowi nerwowemu człowieka. Siódmy album z serii muzyka i zdrowie wydanej przez wydawnictwo Press & Media.  

Kategorie:

Albumy CD (SPG) , Muzykoterapia, Music and Health, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , 66-76 bmp - spokojne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, muzyka w stroju 432 Hz , muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, muzyka terapeutyczna, Free Music Records, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Nowości 2017, muzyka gitarowa, Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, do galerii handlowej, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, muzyka do koncentracji, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat