Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Azjatyckie ogrody ZEN - Asian Zen Garden

Relaksacyjne kompozycje przenoszące w zaczarowany świat szkoły ZEN. Przepełniona obrazami i elementami Azji muzyka do odpoczynku. Może stanowić również podkład do ćwiczeń prozdrowotnych Yogi, Tai-Chi, Reiki oraz Qigong. 

Asian Zen Garden - Azjatyckie ogrody ZEN (RFM)

Nowy

Czas albumu: 43 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

39,50 zł

  • Płyta CD
    39,50 zł
  • MP3 CD/USB *
    29,50 zł
  • MP3+Pendrive *
    29,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 43 min. / 62 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Azjatycka muzyka relaksacyjna ogrodów ZEN

Relaksacyjne kompozycje, które oczarują każdego słuchacza przenosząc go w zaczarowany świat szkoły ZEN. Przepełniona obrazami i elementami Azji muzyka pozwoli zarówno na odpoczynek, medytację jak i napełni nas energią pozwalającą spojrzeć na otaczający nas świat w nieco inny sposób. Wewnętrzny spokój, równowaga oraz harmonia duszy i ciała to cel tej muzycznej podróży.

Muzyka pomimo szybszego niż zazwyczaj tempa utrzymanego nieco powyżej 60 BPM może nadawać się do ćwiczeń zdrowotnych Yogi, Tai-Chi, Reiki, Qigong oraz innych dalekowschodnich technik relaksacji. Jej przydatność jako tło do ćwiczeń zależna jest od indywidualnych preferencji osoby ćwiczącej oraz jej chwilowego nastroju.

Opinie:

Oceń 

wzniosłe granie

Super energia i jakość do domu i pracy, polecam, kupiłam już trzy sztuki, może jakiś rabat?

Oceń 

dobra muzyka do masażu

Przy tym mogę masować bo się nie nudzi i nie zasypiam, nawet jak nie jestem wyspana, doskonała muzyka do masażu

Oceń 

klimaty niebańskie

ta muzyka relaksacyjna przenosi mnie zawsze pod niebiosa

Oceń 

Ta muzyka jest super

To już piąta płyta azjatycka którą kupujemy w tym sklepie i wszystko są super. Polecamy

Oceń 

Pozytywna muzyka

Ogrom pozytywnej energii ukryty został w tych nagraniach. Z czasem gdy sie słucha odkrywa się ta energię i można ją z tych nagrani wręcz pozyskiwać.

Oceń 

Azjatycka relaksacja

Bardzo ciekawa muzyka o wyjątkowy oddziaływaniu. Słucha się doskonale. Wyjątkowo wysoka jakość samych nagrań Polecam i gratuję.

Oceń 

super jakość w super cenie

Bardzo dobry produkt o wyjątkowej jakości muzyki. Takiej płyty nie mieliśmy nigdy. Teraz wiem jak dobrze można nagrać muzykę na płycie. Polecamy takie produkty

Oceń 

Fantastyczna płyta z muzyką prawdziwie relaksacyjną

Uwielbiam muzykę która jest tak perfekcyjnie zrobiona, trochę po japońsku. Dzięki takim albumom polecam od dłuższego czasu ten sklep i namawiam aby skosztować zanim się kupi. Jak już sama próbka nie brzmi to nie można oczekiwać, że płyta będzie brzmiała lepiej. Tu jest odwrotnie próbka jest doskonała a sama płyta jeszcze lepsza bo pewnie bez kompresji to zupełnie inna bajka. Ja przypuszczam że MP3 to dobrze posklejane śmieci a nie muzyka a wiec słucham muzyki tylko z płyt CD lub przegrywam w formatach bezstratnych na mojego i-phona.

Oceń 

doskonale brzmiące dzieło

Jestem oczarowany jakością tej muzyki.

Oceń 

Słuchając tego naprałem ochoty na ponowną wycieczkę do Azji

Oceń 

Japońska restauracja

Od niedawna prowadzę lokal z kuchnią orientalną. Szukałem odpowiedniej muzyki, która oddałaby klimat dalekiego wschodu a jednocześnie zwalniałaby mnie z opłat zaiks. W tej płycie znalazłem jedno i drugie.

Oceń 

cacko

cacko, piękne cacko, bardzo brakowało nam takiej płyty w kolekcji.

Oceń 

Bardzo strawna muyzka

Jesteśmy pod wrażeniem że nie brakuje tu pomysłów. Niby azjatyckie ale słuch się tego jakoś bardziej po europejsku. I to czyni tę muzę bardzo strawną.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Asian Zen Garden - Azjatyckie ogrody ZEN (RFM)

Asian Zen Garden - Azjatyckie ogrody ZEN (RFM)

Relaksacyjne kompozycje przenoszące w zaczarowany świat szkoły ZEN. Przepełniona obrazami i elementami Azji muzyka do odpoczynku. Może stanowić również podkład do ćwiczeń prozdrowotnych Yogi, Tai-Chi, Reiki oraz Qigong. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy online , Muzyka do poczekalni, Muzyka online, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do sauny, muzyka do relaksacji, instrumenty etniczne, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do sushi baru, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, etniczna, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka instrumentalna, Muzyka etniczna, muzyka azjatycka, Muzyka świata, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat