Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

MP3 Nowy Ocean Breeze MP3 - Morska Bryza muzyka relaksacyjna bez opłat do pobrnia

Wersja albumu MP3 do pobrania - Lekkie i przyjemne kompozycje obrazujące malownicze plaże, słoneczne zatoki przepełnione świeżością morskiej, ciepłej bryzy. Muzyka relaksacyjna do spa i wellness. Muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat.

Wersja do pobrania

Ocean Breeze MP3 - Morska Bryza (RFM) muzyka do pobrnia

096902 MP3 ON VT

Czas albumu: 60 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

42,50 zł

Zmień na:

Audio CD

+48 605 300 028
Czas / Tempo 60 min. / 57 bmp - tempo wolne
Ilość CD w zestawie Produkt wirtualny do natychmiastowego pobrania w wersji MP3 (192kbs). Link dostarczamy w ciągu 1 minuty po dokonaniu płatności. Pliki MP3 320kbs wysyłamy (bezpłatnie) na życzenie klienta.
Wokal Wokalizy
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.
Format MP3 192-320 kb/s

Lekkie i przyjemne kompozycje, których zadaniem jest stworzenie wyjątkowych obrazów, malowniczych plaż, słonecznych zatok przepełnionych świeżością morskiej ciepłej bryzy. Dzięki zawartej w nich energii poprawiają nastrój i samopoczucie każdego słuchacza. Obrazy słonecznej plaży, malowniczych krajobrazów, relaksujących rejsów z lekkim powiewem wiatru i błogim dla uszu szumem fal rozciągającego się pod jasnym błękitem letniego oceanu. Muzyka relaksacyjna z kategorii wellness czyli poprawiająca samopoczucie i dodająca chęci do działania pozwala wyłączyć się i zapomnieć o codziennym życiu. Jej celem jest nadrzędnym jest to by słuchacz doświadczył duchowej świeżość, relaksując się zarówno fizycznie jak i psychicznie. Płyta Morska Bryza to nowoczesna muzyka relaksacyjna sprawdzająca się wspaniale w gabinetach kosmetycznych, salonach spa i wellness. Wersja MP3 - album do pobrania

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

doskonała muzyka relaksacyjna

przepiękna płyta której słucham od kilku dni i polecam wszystkim., Nigdy bym się nie dowiedziała że muzyka relaksacyjna może być tak piękna gdyby nie ten sklep i przypadek chęci kupienia prezentu dla osoby cierpiącej na bezsenność.

Oceń 

Oczarowana jakością

Kupiłam juz sporo płyt z muzyką relaksacyjną bo jestem prawdziwą miłośniczką tego gatunku, po raz pierwszy jednak trafiłam na coś w tej jakości. Trudno uwierzyć że jakość może tyle zmienić w odbiorze muzyki. Teraz mam problem bo chciałabym kupić ponad połowę płyt w tym sklepie ale nie jestem tak bogata aby na to sobie pozwolić. Zaczynam od tej ale co będzie dalej. Chyba zacznę rozglądać się za jakimś bogatym facetem, który zafunduje mi nową kolekcję muzyki zamiast ciuchów. Myślę, że to nawet bardzo rozsądne rozwiązanie dla obydwu stron. Po co ciuchu skoro muzyka wystarcza. A tak na poważnie to muzyka może człowieka rozebrać z wszelkich trosk i stresu które nosimy cały czas ze sobą i przenieść w zupełnie inny wymiar.

Oceń 

Jestem bardzo zadowolona z tej muzyki i moja klientela też, Dzięki za tę muzykę, jest niesamowita. Dziękuję.

Oceń 

bardzo podoba mi się ta płyta

Wspaniała muzyka do relaksacji i pracy, polecam wszystkim którzy szukają dobrej muzyki do odpoczynku lub słuchania czegoś prawdziwie przyjemnego podczas pracy

Oceń 

Przemiła muzyka relaksująca

Taka muzyka poprawia mi samopoczucie w kilka minut. Dlaczego nie ma takich rzeczy w programach radiowych. Przecież muzyka jest chyba po to aby się podobała słuchaczom i jakoś na nich pozytywnie działała. Może jednak nie mam racji i aby się zrelaksować trzeba trafić właśnie do takiego sklepu i samemu sobie zadbać o relaksację.

Oceń 

Relaksacja

Bardzo mi się podoba właśnie taka muzyka relaksacyjna nie wiedziałam nawet że taka może być. Zawsze wszyscy do relaksacji dają ptaszki lub wodę.

Oceń 

cudowna muzyka

Romantyczna muzyka relaksacyjna z dodatkowym pazurkiem. Doskonałe tło do zabiegów w naszym salonie.

Oceń 

Romantycznie

Dla mnie to bardzo romantyczna płyta dokładnie taka muzyka jaką lubię i do tego różnorodna w ramach jednego albumu. Jestem zachwycona i polecam.

Oceń 

wzniosła

Bardzo dobra muzyka we wzniosłym stylu i z tym czymś co pozwala mi się zrelaksować po ciężkim dniu. Szkoda że w pracy nie możemy słuchać takiej muzyki. Pracodawcy powinni przemyśleć taką możliwość bo to dodaje energii i uspokaja, szczególnie po telefonie niezadowolonego klienta.

Oceń 

Relax

pełen relax!!! polecam!

Oceń 

Bardzo delikatna i przyjemna muzyczka. MOżna ponieść się fantazji i odpłynąć na dobre. Dla mnie prawdziwa esencja relaksu.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Ocean Breeze MP3 - Morska Bryza (RFM) muzyka do pobrnia

Ocean Breeze MP3 - Morska Bryza (RFM) muzyka do pobrnia

Wersja albumu MP3 do pobrania - Lekkie i przyjemne kompozycje obrazujące malownicze plaże, słoneczne zatoki przepełnione świeżością morskiej, ciepłej bryzy. Muzyka relaksacyjna do spa i wellness. Muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat.

Kategorie:

Muzyka do gabinetu lekarskiego, Produkty polecane , Albumy online , Muzyka do poczekalni, Muzyka online, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do bawialni, muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do aquaparku , muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , muzyka dla przedszkola, instrumentalna, muzyka z naturą, muzyka ambientowa, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , poprawiająca samopoczucie, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Muzyka do ..., muzyka i odgłosy morza, Muzyka i natura, Muzyka SPA & Wellness, do galerii handlowej, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, Muzyka lecznicza, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka MP3 , Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat