Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Fortepianowe kolędowanie (RFM)

Wyjątkowa muzyka relaksacyjna nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenie. Zbiór najpiękniejszych polskich i światowych kolęd w wyjątkowym opracowaniu na klasyczny fortepian. Te ponadczasowe kompozycje pozwolą cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia dłużej niż zazwyczaj.

Fortepianowe kolędowanie (RFM)

Nowy

Czas albumu: 53 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

40,00 zł

  • Płyta CD
    40,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas 53 min.
Instrumenty Fortepian koncertowy
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Wyjątkowa muzyka relaksacyjna nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenie

Zbiór najpiękniejszych polskich i światowych kolęd w wyjątkowym opracowaniu na klasyczny fortepian. Te ponadczasowe kompozycje pozwolą cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia dłużej niż zazwyczaj. Wprowadzają one słuchacza w zadumę i wyjątkowy nastrój. Mimo że część z nich zawiera nutkę nostalgii, napawają one radością i miłymi wspomnieniami. Może właśnie dlatego powinniśmy ich słuchać częściej, nie ograniczając się tylko do wieczoru wigilijnego. Kolędy zawarte na tym albumie zostały zagrane na legendarnym koncertowym fortepianie Steinway mod. D-274/1951. Na takim instrumencie koncertują najwybitniejsi polscy i światowi pianiści.

Życzymy Państwu miłego słuchania, a może i rodzinnego kolędowania przy akompaniamencie z naszej płyty oraz wielu radosnych chwil w tym jakże pięknym bożonarodzeniowym czasie.

Opinie:

Oceń 

Inne ale ciepłe i ciekawe

Jestem zaskoczony działaniem tak zagranej muzyki. Zaskakuję się co 20 sekund słuchania i nabieram przekonania że muzykowanie nie ma granic. Piękne wersje znanych utworów zagrane w tak dziwny ale piękny sposób.

Oceń 

Ciekawa forma muzyczna, która może....

...no właśnie może zaskoczyć klienta swoją prostotą i uczuciem które ukryte jest w tej jakże zadziwiającej aranżacji. Nigdy czegoś takiego nie słyszałem ale to jest po prostu fajne bo całkiem inne niż to do czego się od lat przyzwyczailiśmy. Kolendy grane bez nut bez zasad bez równego rytmu a jakże poukładane;-) brawo dla tego kto to zagrał w taki sposób.

Oceń 

coś innego i to jest tego siła

Bardzo polecam

Oceń 

ciekawostwka

zagrane bardzo topornie - sorry za słowo - ale super się tego słucha bo jest takie inne

Oceń 

To prawdziwy balsam

To prawdziwy balsam dla uszu i duszy

Oceń 

Fortepian zawsze

Bez względu na muzykę uwielbiam fortepian. To połączenie jest bardzo udane. Nie znam wykonawcy i pewnie nie poznam ale gratulacja za takie pomysły na polskie kolędy. Nie jest perfekcyjne ale wnosi dużo świeżości i to jest to coś nowego na co czekamy i z czego codziennie się cieszymy.

Oceń 

Romatyczna i nastrojowa bez końca.

Nie wiedziałem że muzyka świąteczna może być taka romantyczna, słucham tego już kilka miesięcy i dalej będę słuchać pomimo że już po Wielkanocy. Szokujące odkrycie. Interpretacja z kosmosu ale mi się
bardzo podoba.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Fortepianowe kolędowanie (RFM)

Fortepianowe kolędowanie (RFM)

Wyjątkowa muzyka relaksacyjna nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenie. Zbiór najpiękniejszych polskich i światowych kolęd w wyjątkowym opracowaniu na klasyczny fortepian. Te ponadczasowe kompozycje pozwolą cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia dłużej niż zazwyczaj.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie: