Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

iChill Nature - Muzyka relaksacyjna z odgłosami natury bez Zaiks

Tajemniczy fortepian, delikatna gitara w akompaniamencie delikatnego chillout’u połaczonego z odgłosami natury. Zrelaksuj się i odpocznij w rytmie szumu fal oraz delikatnej muzyki.

Nature - Chillout natura (RFM)

Nowy

Czas albumu: 60 min.

Brak produktu w magazynie!

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

57,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Tylko na płycie Audio-CD (produkt importowany - MP3 jako bezpłatny dodatek do CD)
Format Płyta audio CD

Chillout natura z kolekcji iChillMusic

Leniwie grający romantyczny fortepian oraz brzmienie gitary tworzą niepowtarzalny klimat tego albumu przeznaczonego z powodu bardzo wolnego tempa 32 BMP do głębokiej relaksacji oraz medytacji. Muzyka ta stanowić może również bardzo dobre, nowocześnie brzmiące tło masażu relaksacyjnego w salonie kosmetycznym lub obiekcie spa. Muzyce na tym albumie towarzyszą odgłosy natury w postaci morskich fal, odgłosów płynących górskich strumieni oraz kołysanych przez wiatr dzwoneczków. .

Kolekcja iChill Music to również relaksacyjna muzyka dla miłośników klimatów chillout’owych pełnych luzu i spokoju. Wszystkie płyty wchodzące w skład kolekcji zwolnione są z opłat ZAiKS, STOART, SPAW z tytułu publicznego odtwarzania.

Osoby, które zakupiły ten album i są zainteresowane formatem MP3 mogą otrzymać dodatkowo (bezpłatnie) pliki MP3 w najlepszej jakości 320 kb/s systemie stałego poziomu głośności SPG.

Marka / Producent: ichill music

Opinie:

Oceń 

Natura z delikatną muzyką

Miła płyta przyjemne dźwięki natury. Polecam.

Oceń 

super połączenie muzyki i natury

polecam bo nowoczesna muzyka z naturą to nie często spotykany duet a wie wszystkie klientki lubią klasykę i orkiestrowe instrumenty. To jest dla mnie idealne uzupełnienie. Dziękuję jeszcze raz za pliki MP3 o stałej głośności, zrobiliście coś co od lat było niemożliwe. Wszystko idealnie pasuje do siebie.

Oceń 

Bardzo medytacyjna muzyka

Polecam do medytacji i głębokiej relaksacji

Oceń 

cudowne płyty ma chyba wszystkie

ta kolekcja mnie zauroczyła i kupiłem wszystko co było, coś całkiem innego niż standardy muzyki relaksacyjnej, słucha się całkiem inaczej. Polecam spróbować.

Oceń 

Przyjemna spokojna muzyczna z ładnymi odgłosami natury w sam raz do relaksacji i lenistwa na pograniczu z zasypianiem.

Oceń 

Nie wiem czy to dobrze czy to źle że to piszę ale kupiłem tą płytę jako tło do naszego sklepu zoologicznego i sprawdza się bardzo dobrze, ludzie się dziwią i zwierzaki chyba też . Papugi były zdziwione deszczem ale teraz przestały reagować na odgłosy natury. Ludzie chwalą klimat.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Nature - Chillout natura (RFM)

Nature - Chillout natura (RFM)

Tajemniczy fortepian, delikatna gitara w akompaniamencie delikatnego chillout’u połaczonego z odgłosami natury. Zrelaksuj się i odpocznij w rytmie szumu fal oraz delikatnej muzyki.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

muzyka elektroniczna, Albumy CD, muzyka do sauny, do groty solnej, muzyka do relaksacji, poniżej 40 bmp - zanikające , Muzyka w/g tempa , muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do Tai Chi, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla przedszkola, do głębokiej relaksacji, muzyka do zasypiania, muzyka do medytacji, do głębokiej relaksacji, muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka z naturą, muzyka medytacyjna, muzyka ambientowa, Muzyka do masażu, muzyka do kontemplacji, muzyka do relaksacji, muzyka antystresowa, muzyka terapeutyczna, ichill music, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka do medytacji, potoki i strumienie, muzyka i odgłosy morza, Muzyka i natura, muzyka fortepianowa, muzyka gitarowa, Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Reki, muzyka do Pilates, muzyka do Yogi, Muzyka do ćwiczeń, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, muzyka do zasypiania, Muzyka lecznicza, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, muzyka elektroniczna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat