Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Obniżka! Shiatsu - muzyka do masażu (RFM)

Dalekowschodnia muzyka do relaksacji i do masażu Shiatsu. Niczym odświeżający masaż shiatsu, delikatna muzyka z tej płyty łagodzi stres, odpręża i pozwala cieszyć się pięknymi melodiami osadzonymi w dalekowschodniej japońskiej tradycji.

Shiatsu - muzyka do masażu (RFM)

Nowy

Czas albumu: 68 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

45,50 zł

-12,00 zł

57,50 zł

  • Płyta CD
    45,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 68 min. / 32 bmp
Instrumenty shakuhachi (japoński flet prosty), shamisen (japoński instrument strunowy, szarpany), koto (narodowy japoński instrument, rodzaj cytry), fortepian, instrumenty klawiszowe, wiolonczela, skrzypce, bas elektryczny.
Wokal Wokalizy
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Tylko format audio na płycie Audio-CD (produkt importowany)

Dalekowschodnia muzyka do relaksacji i do masażu Shiatsu

Shiatsu to wyjątkowa technika masażu relaksacyjnego. Jego skuteczność to efekt połączenia japońskiej tradycji masażu, chińskiej medycyny naturalnej i zachodnich naukowych teorii z zakresu anatomii i fizjologii. Ten mariaż zapewnia niebywałą skuteczność, która zdecydowała o popularności shiatsu na całym świecie. Na tej płycie znajdziemy podobne połączenie. Tradycyjne japońskie i chińskie instrumenty w pełnej harmonii z zachodnimi, dają wyjątkowe brzmienie. Muzyka silnie osadzona jest w dalekowschodniej tradycji, ale odnajdziemy tu również bliższe nam harmonie i brzmienia. To wszystko sprawia, że album jest niesamowicie wszechstronny. Świetnie sprawdzi się w salonie, jako muzyczne tło wszelkiego rodzaju zabiegów i masaży (nie tylko shiatsu). W domowym zaciszu pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu – łagodne dźwięki, niczym palce masażysty odprężą i pozwolą odpłynąć do przesyconego wschodnim mistycyzmem świata. Doskonała pozycja dla każdego i właściwie na każdą okazję.

Opinie:

Oceń 

Zaskoczony klimatem

Klimat tych nagrań przenosi realnie do Azji i iej wszechobecnego spokoju. Relaksacja zagwarantowana dla wszystkich bez względu na rasę wyznanie i co tam jeszcze.

Oceń 

super

super muza dl relaksacji!

Oceń 

muzyka do jogi

a dla mnie to muzyka do jogi i już

Oceń 

Na taką muzykę warto było zaczekać. Dziękuję za bardzo wyczerpujace i fachowe porady telefoniczne. Nigdzie nie spotkałem takiej obsługi, super sklep!!!

Oceń 

Nie masowałam i nie masuję ale lubię słuchać takiej muzyki i kupiłam ją bo mi się bardzo spodobała i nadal mi się podoba.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Shiatsu - muzyka do masażu (RFM)

Shiatsu - muzyka do masażu (RFM)

Dalekowschodnia muzyka do relaksacji i do masażu Shiatsu. Niczym odświeżający masaż shiatsu, delikatna muzyka z tej płyty łagodzi stres, odpręża i pozwala cieszyć się pięknymi melodiami osadzonymi w dalekowschodniej japońskiej tradycji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie: