Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Joga 2 - Yoga Music 2

Joga 2 - pobudzenie i rewitalizacja towarzyszy i wspiera w wyjątkowy sposób dynamiczne elementy ćwiczeń jogi. Konsekwencją jest harmonia ruchu całego ciała oraz aktywacja energii życiowej. 

Yoga Music 2 - Joga 2 (RFM)

Nowy

Czas albumu: 50 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

42,50 zł

 • Audio CD
  42,50 zł
 • Płyta CD-R SPG
  32,50 zł
 • MP3 na CD-R *
  32,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  32,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!

Muzyka z albumu Joga 2 wspaniale towarzyszy i wspiera w wyjątkowy sposób dynamiczne elementy ćwiczeń jogi. Konsekwencją jest harmonia ruchu całego ciała oraz aktywacja energii życiowej. Specyficzne połączenie wyrafinowanych kompozycji oraz twórczej inscenizacji melodyjnych kolaży dźwiękowych inspirują oraz pomagają w ułożeniu indywidualnego programu ćwiczeń. Nowe perkusyjne brzmienia oraz ich subtelne rytmy stanowią naturalny zegar umożliwiający lepsze opanowanie ruchów oraz płynności w ich łączeniu.

Opinie:

Oceń 

inna niż pierwsza

nie lepsza nie gorsza, dobra muzyka relaksacyjna bez kasy dla pijawek

Oceń 

Druga płyta tak samo dobra jake pierwsza

Polecam do ćwiczeń i nie tylko. Fajna muzyka na początek dnia, niby muzyka relaksacyjna a jednak chyba do końca.

Oceń 

Mało japońska i chińska ta muzyka ale jest dobra

dobra do ćwiczeń relaksujących i ma dobrze dobrane instrumenty bo nie denerwują nawet po kilku przesłuchaniach. Dwa utwory bardzo mi się na tej płycie podobają.

Oceń 

sama piękna muzyka do ćwiczeń i słuchania

obydwie płyty do jogi bardzo mi się spodobały i mogę je ze spokojnym sumieniem polecić. To samo można napisać lub powiedzieć i obsłudze tego sklepu, Jestem bardzo miło zaskoczono poziomem obsługi który znacznie wykracza przeciętny poziom, To sama przyjemność zadzwonić i się o coś zapytać.

Oceń 

doskonała muzyka do relaksacji i ćwiczeń

mogę i będę tylko polecać

Oceń 

boska muza

do ćwiczeń i relaksacji

Oceń 

Muzyka relaksacyjna do wszystkiego

nie patrzyłabym na okładkę bo to sprawa indywidualna, ale muzyka doskonale nadaje się do zabiegów kosmetycznych

Oceń 

jestem bardzo zadowolona z takiej muzyki

faktycznie nie musi być ptaszków i azjatyckich klimatów aby ćwiczyć jogę. Ta muzyka bardzo dobrze mnie nastraja do ćwiczeń i pomimo że jest spokojna i relaksująca jest w niej jakaś ukryta energia która dodaje mi siły, może dla kogoś to głupoty ale ja to czuję i mi to pomaga.

Oceń 

doskonała muzyka do odpoczynki i ćwieczeń

Coś czego można się nie do końca spodziewać okazuje się najlepszym produktem do ćwiczeń. Jestem zaskoczona i załamana tym że szukałam tyle lat w złej szufladeczce muzyki do moich ćwiczeń. Teraz wiem czego szukałam i wy to chyba tutaj nazywacie muzyka wellness - poprawiająca samopoczucie a nie relaksacyjna.

Oceń 

polecam i już

nic więcej kupić i słuchać i czasami poćwiczyć tez można

Oceń 

pięknie dobrana muzyka

do ćwiczeń nie trzeba natury i azjatyckich klimatów i to widać na tej płycie. Super pasuje do mojego tempa ćwiczeń i oczekiwań - mi sie aż che przy tym ćwiczyć. Wiem to pewnie indywidualna sprawa i to bardzo ale jeśli mi pasuje to znajdą się ludzie którym będzie pasować i warto to spróbować. Polecam.

Oceń 

Piękna muzyka trudno to opisać

Pasuje do ćwiczeń, odpoczynku, czytania, relaksacji i lekkiej pracy też. bardzo miła w odbiorze i taka łagodna wyważona, to trzeba posłuchać aby poczuć tą wewnętrzna ukrytą moc relaksacji i równowagi w tej muzyce. Ten sklep jest dla mnie wielkim odkryciem.

Oceń 

Muzyka do poczekalni

Ja kupiłam do naszej poczekalni i klienci są bardzo zadowoleni.

Oceń 

Muzyka dobra do ćwieczeń

Pozytywna energia zawarta w tej muzyce pomaga w trudnych ćwiczeniach. Polecam.

Oceń 

Zmiana zdania

W pierwszej chwili myślałam, że popełniła wielki błąd kupując taką muzykę do jogi. Teraz wiem, że miała całkiem zła zdanie na temat gatunku muzyki potrzebnej do takich ćwiczeń. To jest super nie za szybkie i nie za wolne i nie nudzi się ani nie denerwuje tak jak inne płyty do jogi a mam ich już kilka i większością jestem zawiedziona.

Oceń 

Bardzo zadowolna

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w waszym sklepie i z wszystkich płyt jakie od lat kupują. Nigdy nie kupowałem numeru dwa z jakiejś serii ale teraz się skusiłam i jestem bardzo zadowolona pomimo że nigdy nie mam czasu na słuchanie tej muzyki w sklepie.

Oceń 

Brawo nie zasypiam podczas ćwiczeń

W wreszcie się ktoś zlitował i wyprodukował muzykę do ćwiczeń przy której się nie zasypia.
Ja kupiłem wszystko co było w joga i pilates i jestem od tej chwili bardzo zadowolona bo tych azjatyckich rzeczy mam już serdecznie dosyć. Mnie trochę denerwują te fleciki czy jak tam się one nazywają chińskie piszczałki. .

Oceń 

Idealna płyta z muyzką relaksacyjną do ćwiczeń, medytacji czy też odpoczynku.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Yoga Music 2 - Joga 2 (RFM)

Yoga Music 2 - Joga 2 (RFM)

Joga 2 - pobudzenie i rewitalizacja towarzyszy i wspiera w wyjątkowy sposób dynamiczne elementy ćwiczeń jogi. Konsekwencją jest harmonia ruchu całego ciała oraz aktywacja energii życiowej. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy online , Muzyka online, Muzykoterapia, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, 48-66 bmp - wolne , 40-48 bmp - bardzo powolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, do miejsc publicznych, instrumentalna, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , Arnd Stein VTM, do ćwiczeń i treningu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., składanki VTM, Składanki muzyczne, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Reki, muzyka do Pilates, muzyka do Yogi, Muzyka do ćwiczeń, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat